Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko nie mówcie że to było zimą :polew:

z tego co mam w szczegółach na telefonie to 14 listopad 2010 01:39 :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko nie mówcie że to było zimą :polew:

z tego co mam w szczegółach na telefonie to 14 listopad 2010 01:39 :decayed:

no to jeszcze jesień , także nie jest źle :evil2:

Opublikowano

tylko nie mówcie że to było zimą :polew:

z tego co mam w szczegółach na telefonie to 14 listopad 2010 01:39 :decayed:

no to jeszcze jesień , także nie jest źle :evil2:

Ale skurczyło mu się pewnie tak jak w zimę :kox:

Opublikowano

Ale skurczyło mu się pewnie tak jak w zimę :kox:

Ale co :gwizdanie:

Opublikowano

Ale co :gwizdanie:

plecak :kox:

Opublikowano

Ale co :gwizdanie:

plecak :kox:

Dokładnie! :kox::polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

Ale co :gwizdanie:

plecak :kox:

Dokładnie! :kox::polew:

:>

:decayed:

:>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:16_________________________________________________ :gwizdanie:

nie mogłem się powstrzymać

1258406912_by_spokoloko20_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:16_________________________________________________ :gwizdanie:

nie mogłem się powstrzymać

1258406912_by_spokoloko20_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O masakra hahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

się zrobię fioletowy :decayed: w BT jak mnie Mirek dopadnie :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

się zrobię fioletowy :decayed: w BT jak mnie Mirek dopadnie :> :> :> :> :> :>

Oj z plecaka parę razy Ci pociągnie... nie marudź :decayed:

Opublikowano

się zrobię fioletowy :decayed: w BT jak mnie Mirek dopadnie :> :> :> :> :> :>

Oj z plecaka parę razy Ci pociągnie... nie marudź :decayed:

To chyba dobrze że nie jadę do BT ,bo tam biją. :shocked:

Opublikowano

się zrobię fioletowy :decayed: w BT jak mnie Mirek dopadnie :> :> :> :> :> :>

Oj z plecaka parę razy Ci pociągnie... nie marudź :decayed:

To chyba dobrze że nie jadę do BT ,bo tam biją. :shocked:

Tam też Cię nie będzie?! :blink: Ja rozumiem, że beze mnie to nie to samo... ale żeby tak chłopaków opuszczać... :cool1:

Opublikowano

się zrobię fioletowy :decayed: w BT jak mnie Mirek dopadnie :> :> :> :> :> :>

:decayed:

Opublikowano

To chyba dobrze że nie jadę do BT ...

Jak to :mysli: :mysli: :mysli:

:baseball::vava:

Opublikowano

To chyba dobrze że nie jadę do BT ...

Jak to :mysli: :mysli: :mysli:

:baseball::vava:

A tak to, przecież Ci mówiłem :kwasny:

Opublikowano

To chyba dobrze że nie jadę do BT ...

Jak to :mysli: :mysli: :mysli:

:baseball::vava:

Właśnie... mówiłeś, że od Was wszyscy będą :baseball:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:29_________________________________________________Obaj się tłumaczcie :bicz2:

Opublikowano

A tak to, przecież Ci mówiłem :kwasny:

Ale nie mówiłeś że na 100% :bicz2:

Opublikowano

Ale nie mówiłeś że na 100% :bicz2:

Mówiłem, po za tym moja :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.