Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do Warszawy jedziemy :tongue4::D

Po co ?

Wiesz co się dzieje jak Ślązacy wjeżdżają do Wa-wy :gwizdanie:

No jak co... :drunk::radocha::dance2::pali: i inne przyjemności :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek co Ty wiesz o Wilmie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

A widać , że coś wiesz :gwizdanie: :naughty::cool1:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________

No jak co... :drunk::radocha::dance2::pali: i inne przyjemności :kox:

łojojoj ... pomyliłabyś się :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________

No jak co... :drunk::radocha::dance2::pali: i inne przyjemności :kox:

łojojoj ... pomyliłabyś się :gwizdanie:

Aż takie masz zamiary niedobre? ;( a ja się tak starałam... tak bratać chciałam ;(

Opublikowano

Wiesiek[/b] co Ty wiesz o Wilmie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

A widać , że coś wiesz :gwizdanie: :naughty: :cool1

NIC

Opublikowano

Wiesiek[/b] co Ty wiesz o Wilmie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

A widać , że coś wiesz :gwizdanie: :naughty: :cool1

NIC

A to co ???

Co ten ziomal od Wilmy tak na nas ziopie , chyba pojada i :baseball:

:mysli: :mysli: :mysli:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________Albo chodziło Ci o Poźka ??? :naughty: na BT

Opublikowano

Wiesiek[/b] co Ty wiesz o Wilmie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

A widać , że coś wiesz :gwizdanie: :naughty: :cool1

NIC

A to co ???

Co ten ziomal od Wilmy tak na nas ziopie , chyba pojada i :baseball:

:mysli: :mysli: :mysli:

Chciał mnie zachować... dla siebie :gwizdanie:

Opublikowano

Chciał mnie zachować... dla siebie :gwizdanie:

Mówisz że męża chciałby się pozbyć jak wróci z CCCP :naughty::kox:

Opublikowano

Chciał mnie zachować... dla siebie :gwizdanie:

Mówisz że męża chciałby się pozbyć jak wróci z CCCP :naughty::kox:

No wiesz co robią Ślązacy z Warszawiakami :D

Opublikowano

No i Wilma jest na "podium" w ilości wysłanych postów w tym wątku :naughty::good: :oklaski:

Opublikowano

Albo chodziło Ci o Poźka ??? :naughty: na BT

Dokładnie

Chciał mnie zachować... dla siebie :gwizdanie:

A wcale nie :tongue4:

Opublikowano

Chciał mnie zachować... dla siebie [/size] :gwizdanie

A wcale nie :tongue4:

No no no :gwizdanie:

Opublikowano

No i Wilma jest na "podium" w ilości wysłanych postów w tym wątku :naughty::good: :oklaski:

O proszę proszę... :naughty: No to jeszcze atak na 2 miejsce by się przydało... a najlepiej na 1... :gwizdanie:

Opublikowano

...No to jeszcze atak na 2 miejsce by się przydało... a najlepiej na 1... :gwizdanie:

Nie masz szans :cool1: ... chociaż do II nie tak daleko :naughty:

Opublikowano

...No to jeszcze atak na 2 miejsce by się przydało... a najlepiej na 1... :gwizdanie:

Nie masz szans :cool1:

Zagrałeś mi na ambicji teraz :cool1:

Opublikowano

Robert a przypomnij mi kto ma 2 miejsce :decayed:

Opublikowano

Zagrałeś mi na ambicji teraz :cool1:

YES :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Zagrałeś mi na ambicji teraz :cool1

Nie przeginaj

Opublikowano

Robert a przypomnij mi kto ma 2 miejsce :decayed:

Hahaha jak się dopytuje :polew:

Zagrałeś mi na ambicji teraz :cool1:

YES :dance: :dance: :dance:

Wojna! :D

Opublikowano

Robert a przypomnij mi kto ma 2 miejsce :decayed:

Jakiś wiesiek3d ... nie wiem co to za jaki :mysli:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:50_________________________________________________

Wojna! :D

:bag::dziura:

Opublikowano

Robert a przypomnij mi kto ma 2 miejsce :decayed:

Jakiś wiesiek3d ... nie wiem co to za jaki :mysli:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:50_________________________________________________

Wojna! :D

:bag::dziura:

To ten co to go nasz Wiesiek chciał :baseball::polew:

Strzeż się przed mocą moich dłoni na klawiaturze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.