Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: witojcie, spam nadrobiony 20 stron :shocked:

:bry:

Ja wiem, że Ty jesteś zwykłym śmiertelnikiem... ale nadal nie mogę pojąć jak na Tobie może robić wrażenie jedyne 20 stron :mysli: :gwizdanie:

:D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj robi jak człek czasu nie ma :wink4:

Opublikowano

Musisz lepiej zagospodarować swój czas, żeby mieć go więcej dla nas :>

Opublikowano

Ja spadam do domu trzymta się narka :hi:

Opublikowano

staram się ale niedługo na sanatorium jadę a tam pewnie zero neta :confused4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:29_________________________________________________

Ja spadam do domu trzymta się narka :hi:

:hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________Hammer to Ty byłeś wczoraj przed Żorami ok.16 z minutami?
Opublikowano

Ja spadam do domu trzymta się narka :hi:

Trzymaj się :hi:

staram się ale niedługo na sanatorium jadę a tam pewnie zero neta :confused4:

Coś Ci jest? Oczywiście jeśli można wiedzieć. :pociesz:

Odpoczniesz tam od nas, wrócisz i zamęczysz jak nigdy dotąd :wink4:

Opublikowano

Ja spadam do domu trzymta się narka :hi:

Trzymaj się :hi:

staram się ale niedługo na sanatorium jadę a tam pewnie zero neta :confused4:

Coś Ci jest? Oczywiście jeśli można wiedzieć. :pociesz:

Odpoczniesz tam od nas, wrócisz i zamęczysz jak nigdy dotąd :wink4:

:hi: ta mam niepokolei w głowie :kox:
Opublikowano

Ja spadam do domu trzymta się narka :hi:

Trzymaj się :hi:

staram się ale niedługo na sanatorium jadę a tam pewnie zero neta :confused4:

Coś Ci jest? Oczywiście jeśli można wiedzieć. :pociesz:

Odpoczniesz tam od nas, wrócisz i zamęczysz jak nigdy dotąd :wink4:

:hi: ta mam niepokolei w głowie :kox:

To już wiemy :polew: Żartuję :wink4:

Opublikowano
:hi: po robocie :wink4:
Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi: ja jeszcze resztki czasu "w" :tongue4:

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:36_________________________________________________

ja jeszcze resztki czasu "w"

tak to widać, pewnie Cię strasznie palce bolą :polew:
Opublikowano

tak to widać, pewnie Cię strasznie palce bolą :polew:

pewnie i d*pa też :tongue4::wink4:

Opublikowano

dobra Wilma dawaj z tym spamem bo na pudło muszę wskoczyć :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:39_________________________________________________

tak to widać, pewnie Cię strasznie palce bolą :polew:

pewnie i pupa też :tongue4::wink4:

no i oczy na pewno :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:40_________________________________________________Blant czytałeś ostatnie posty, Wilma lubi sobie szczelić :foch:
Opublikowano

_________________________________________________Blant czytałeś ostatnie posty, Wilma lubi sobie szczelić :foch:

nie czytałem :embarrassed:

Opublikowano

a wiesz co znaczy FOCH? :naughty:

Opublikowano

a wiesz co znaczy FOCH? :naughty:

a to czemu sobie tak strzelić lubi :?:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:52_________________________________________________bo wiesz są dwa znaczenia FOCH :> jedno z tego co wiem to jakby obraza a drugie to było w gardle :polew::tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:54_________________________________________________0k zbijam do budy bo mam dziś egzamin :kwasny::wallbash:

narka :hi:

Opublikowano

nie wiem dość często używa ostatnio tej ikonki tylko nie wiem, które znaczenie ma na myśli :mysli:

Opublikowano
:hi: moin' :tongue4:
Opublikowano

no to nara :hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:56_________________________________________________

:hi: moin' :tongue4:

:tongue4::hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:57_________________________________________________dawaj Bedboy ze spamem bo ponoć gorole hanysów z pudła ściepują :kwasny:
Opublikowano
:bry: gorole , hanysy i reszta mieszańców :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.