Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:
Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:22_________________________________________________

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: to dla Nas

No a dla kogóż by innego :evil:

Opublikowano
  • Autor

Dla szatanów odpowiednia strona.... :evil:

wiec niech sie Andy nia nacieszy...... :gwizdanie:

Opublikowano

No a dla kogóż by innego

konkretnie dla Cię :naughty:
Opublikowano

No a dla kogóż by innego

konkretnie dla Cię :naughty:

Ja tu się czuję najbardziej niewinna :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wiec niech sie Andy nia nacieszy

a Ty nie zagaduj tylko kopsni się młody po to flachę i mroź :naughty:

Opublikowano

a Ty nie zagaduj tylko kopsni się młody po to flachę i mroź :naughty:

:gwizdanie: :kox:

PS. Andrzej naucz w końcu się cytować :cool1:

Opublikowano

Ja tu się czuję najbardziej niewinna

to idź się okąp[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:27_________________________________________________

a Ty nie zagaduj tylko kopsni się młody po to flachę i mroź :naughty:

:gwizdanie: :kox:

PS. Andrzej naucz w końcu się cytować :cool1:

nigdy się tego nie naucza jak mi nie pokożesz :wink4:
Opublikowano

a Ty nie zagaduj tylko kopsni się młody po to flachę i mroź :naughty:

:gwizdanie: :kox:

PS. Andrzej naucz w końcu się cytować :cool1:

To mu ciężko wychodzi... :gwizdanie:

Ja tu się czuję najbardziej niewinna

to idź się okąp

A najlepiej mu wychodzi zasługiwanie na :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Andy jak sie nie nauczysz pożądnie cytować to do mnie przez Pan prosze :gwizdanie:

Opublikowano

A najlepiej mu wychodzi zasługiwanie na

Ty masz trochę skrzywioną psychę z tym biciem :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________

Andy jak sie nie nauczysz pożądnie cytować to do mnie przez Pan prosze :gwizdanie:

:takiego: :takiego: :takiego: :takiego: :takiego: :takiego:
Opublikowano

Hammer to Ty byłeś wczoraj przed Żorami ok.16 z minutami?

o 16ej z minutami to ja coś na wysokości Sosnowca byłem :mysli:

widziałem podobną do Twojej z naklejką A4 klubu myślałem że to Ty :wink4:

Ja nie mam naklejek :wink4:

o 16ej z minutami to ja coś na wysokości Sosnowca byłem :mysli:

Tomek kaj się to też kręcisz po takich okolicach :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Do Częstochowy jechałem :decayed:

Opublikowano

jeszcze ino Wieśka tu ni ma :kox:

Opublikowano

Bo on chce mi oddać 2 miejsce :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Dobra nadrobiłem ,tu coś ode mnie ...............

Tez nie zajarzylem . :mysli:

Po naszemu - Mała, czarna, pita, w łóźku :decayed:

Aaaa,Bóg zapłać :notworthy::decayed:.

H4mm3R kajś mi uciekl jak ci PW wyslalem :evil:

Od Tomka zawsze szczerze się usłyszy :polew: :polew: :polew:

Sprawdzam Cię :naughty:

Na blondynkę mi nie wyglądasz :mysli::decayed:

Tu bym się zastanowił :wink4:

czytałem że nie powinna latać gdyż to objaw ułamania

W [b6] kręci się z wycieraczką ... żeby w [b5] było inaczej :mysli: ... możliwe

Jest inaczej :cool1:

Arek a u Ciebie jak jest z tym spryskiem :mysli:

nie obserwowalem go ale raczej rusza sie razem z wycieraczka

Raczej nie :cool1:

A najlepiej mu wychodzi zasługiwanie na

Ty masz trochę skrzywioną psychę z tym biciem :gwizdanie:[br]

Chyba to lubi :naughty::wink4: :>

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Aleś zacytował , Andy ucz się :gwizdanie: ... podwójnie ale ogółem :good:

Opublikowano

Artur... coś Ci ciężko to cytowanie wychodzi... Męczysz się z tym strasznie :tongue4: zanim napiszesz swoją wypowiedź podomykaj wszystkie cytaty znajdujące się nad Twoją wypowiedzią

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________Albo i to przed Andy'ego... tak źle i tak niedobrze :tongue4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________

Sprawdzam Cię :naughty:

Na blondynkę mi nie wyglądasz :mysli::decayed:

Tu bym się zastanowił :wink4:

Nie cwaniacz :disgust:

Opublikowano

Trochę pokminiłęm ale z fona piszę :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.