Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w BT poznamy tą szczęściarę :naughty::decayed:

ciekawe jak długi łańcuch będzie miał :gwizdanie: :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

no jaki

dsc00200y.jpg

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w BT poznamy tą szczęściarę :naughty::decayed:

ciekawe jak długi łańcuch będzie miał :gwizdanie: :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Taki długi że nawet nie raczył wczoraj na Macka na kawe przyjechać :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Byłem się pomodlić o Twoje zdrowie :decayed:

:wstydliwy::pociesz:

Jak Wy się chcecie przytulać to ja do gorzoły z Wami nie siadam w BT

:decayed: :decayed: :decayed:

A ja się chętnie poprzyglądam :decayed:

:shocked:

Opublikowano

no jaki

dsc00200y.jpg

:decayed:

padosz dalij niż na pół metra go nie puści :mysli:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no jaki

dsc00200y.jpg

:decayed:

padosz dalij niż na pół metra go nie puści :mysli:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Cholernie zazdrosna musi być :naughty::wink4:

Opublikowano

Taki długi że nawet nie raczył wczoraj na Macka na kawe przyjechać :gwizdanie:

Byłeś ? Nie ciluej , pisałem że mi się odechciało , ale jakbym wiedział ze jesteś tam to bym podjechał , trzeba było szczyrknąć

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:25_________________________________________________

Cholernie zazdrosna musi być :naughty::wink4:

Szkoda by jej było takiego auta :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Byłem się pomodlić o Twoje zdrowie :decayed:

:wstydliwy::pociesz:

Jak Wy się chcecie przytulać to ja do gorzoły z Wami nie siadam w BT

:decayed: :decayed: :decayed:

A ja się chętnie poprzyglądam :decayed:

:shocked:

To musi wyglądać tak słodko... :rolleyes:

Opublikowano

Taki długi że nawet nie raczył wczoraj na Macka na kawe przyjechać :gwizdanie:

Byłeś ? Nie ciluej , pisałem że mi się odechciało , ale jakbym wiedział ze jesteś tam to bym podjechał , trzeba było szczyrknąć

O której to było ,a do mnie tel.to co?Mówiłem ,że od 21 wolny,a od 23 usypiać żonę miałem dopiero :gwizdanie: :decayed:.

Opublikowano

dobra na razie leca :wink4:

Opublikowano

To musi wyglądać tak słodko... :rolleyes:

Chyba "nie masz wszystkich w domu" :no: , dwóch tulących się chłopów na trzeźwo

:sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:30_________________________________________________Po pijoku to rozumiem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

To musi wyglądać tak słodko... :rolleyes:

Chyba "nie masz wszystkich w domu" :no: , dwóch tulących się chłopów na trzeźwo

:sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:30_________________________________________________Po pijoku to rozumiem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Nie mam, ja nawet nie miałam na myśli takiej sytuacji co Ty :wink4: Nie w tym samym sensie znaczy :tongue4:

Ale to miłe, że tak się lubią :wink4:

dobra na razie leca :wink4:

:hi:

Opublikowano

co Wy tu za gjejowe wywody poczynocie :sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:20_________________________________________________jest Wiesiek czai się :decayed:

Opublikowano

Co to kurna za walenie spamu bez seniora CO :!:

Może by się tak zapytać wypadało czy wolno tak pod jego nieobecność :rant:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:31_________________________________________________Wilma mi tam wali miejsce w rankingu i tak za dużo czasu poświęcam zabawom.

Moje życie to same hobby a mam ich wiele :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Uciekli Wszyscy................. boja się i słusznie bo to ja jestem najstarszy :decayed:

Opublikowano

Co to kurna za walenie spamu bez seniora CO :!:

Może by się tak zapytać wypadało czy wolno tak pod jego nieobecność :rant:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:31_________________________________________________Wilma mi tam wali miejsce w rankingu i tak za dużo czasu poświęcam zabawom.

Moje życie to same hobby a mam ich wiele :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Uciekli Wszyscy................. boja się i słusznie bo to ja jestem najstarszy :decayed:

jakie walenie :shocked:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________kto się boi :tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:38_________________________________________________Wiesiek godej mi zaro jak jest z twoim spryskiem od zadku? :mysli:
Opublikowano

Co to kurna za walenie spamu bez seniora CO :!:

Może by się tak zapytać wypadało czy wolno tak pod jego nieobecność :rant:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:31_________________________________________________Wilma mi tam wali miejsce w rankingu i tak za dużo czasu poświęcam zabawom.

Moje życie to same hobby a mam ich wiele :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Uciekli Wszyscy................. boja się i słusznie bo to ja jestem najstarszy :decayed:

Ja się nie boję, tylko się zajęłam własnymi sprawami, bo tu milczą straszliwie :tongue4:

My jesteśmy buntownikami, nikt się o zdanie nie pyta :D

co Wy tu za gjejowe wywody poczynocie :sick3:

Geje też ludzie, ja tam nic przeciwko nim nie mam :tongue4: że tak powiem a róbta se co chceta :decayed:

Opublikowano

yno nie pomyl z wytryskiem :>[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________i zaś cicho

Opublikowano

Wiesiek godej mi zaro jak jest z twoim spryskiem od zadku? :mysli

Jaki sprysk pisej co mosz za problym

Opublikowano

Wiesiek godej mi zaro jak jest z twoim spryskiem od zadku? :mysli

Jaki sprysk pisej co mosz za problym

to nie czytosz zaległych[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:43_________________________________________________czy spryskiwacz leci razem z wycieraczką czy wali punktowo :?: :?:
Opublikowano

Razem z wycieraczką

Opublikowano

Razem z wycieraczką

to też mosz rurka zjebano :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.