Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10 000 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :banan1: :banan1: :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha::lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________Ale wyczaiłem to nie :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

10 000 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :banan1: :banan1: :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha::lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________Ale wyczaiłem to co :naughty: :naughty: :naughty:

Nooo wyczaiłeś, choć raz Ci rację przyznam :naughty:

Artur... wiesz co Cię czeka... :gwizdanie:

Opublikowano

A tak fajnie wyglądało 10 000 i zepsułaś to :disgust:

:tongue4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:54_________________________________________________1 698 i "mamy Częstochowskie" :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ja?! Tyś był pierwszy co trzasnął bubla ;([br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:55_________________________________________________

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:54_________________________________________________1 698 i "mamy Częstochowskie" :naughty: :gwizdanie:

Ja to nadrobię... daj mi trochę czasu :decayed:

Opublikowano

ja?! Tyś był pierwszy co trzasnął bubla ;(

jak dopisujesz do swojej wiadomości licznik nie zlicz tego :cool1:

Opublikowano

Do Częstochowy jechałem :decayed:

No właśnie , jechałeś ich uświadomić , że już niedługo będą za Nami :mysli::naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja?! Tyś był pierwszy co trzasnął bubla ;(

jak dopisujesz do swojej wiadomości licznik nie zlicz tego :cool1:

Ojeju.... to ja Was przepraszam ;( ja nie wiedziałam ;(

Opublikowano

Dobra ja na razie spadam , jadę nalać gnojówki do traktora :wink4:

Opublikowano

Baw się dobrze :hi:

Opublikowano

Do Częstochowy jechałem :decayed:

No właśnie , jechałeś ich uświadomić , że już niedługo będą za Nami :mysli::naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Robert przykro mi ale się mylisz, H4mm3R tam jeździ do "roboty" :gwizdanie: :decayed::wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:04_________________________________________________

d46df39865d3.gif

:decayed: :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Robert przykro mi ale się mylisz, H4mm3R tam jeździ do "roboty" :gwizdanie: :decayed::wink4:

ojeju żartowałem przecież :cool1:

Opublikowano

Robert przykro mi ale się mylisz, H4mm3R tam jeździ do "roboty" :gwizdanie: :decayed::wink4:

ojeju żartowałem przecież :cool1:

Byłem się pomodlić o Twoje zdrowie :decayed:

Opublikowano

zawiózł :kwiatek: i pewnie co najmniej dostał :buziak:

:wink4::naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:14_________________________________________________w BT poznamy tą szczęściarę :naughty::decayed:

Opublikowano

zawiózł :kwiatek: i pewnie co najmniej dostał :buziak:

:wink4::naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:14_________________________________________________w BT poznamy tą szczęściarę :naughty::decayed:

tez jej to powtarzam, co za szczęście ją spotkało :decayed:

Opublikowano

Byłem się pomodlić o Twoje zdrowie :decayed:

:wstydliwy::pociesz:

Opublikowano

Byłem się pomodlić o Twoje zdrowie :decayed:

:wstydliwy::pociesz:

Jak Wy się chcecie przytulać to ja do gorzoły z Wami nie siadam w BT

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

w BT poznamy tą szczęściarę :naughty::decayed:

ciekawe jak długi łańcuch będzie miał :gwizdanie: :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Byłem się pomodlić o Twoje zdrowie :decayed:

:wstydliwy::pociesz:

Jak Wy się chcecie przytulać to ja do gorzoły z Wami nie siadam w BT

:decayed: :decayed: :decayed:

A ja się chętnie poprzyglądam :decayed:

Opublikowano

Jak Wy się chcecie przytulać to ja do gorzoły z Wami nie siadam w BT

To tak na trzeźwo , nie masz pojęcia co my po gorzole robimy :naughty::kox:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.