Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć krojcoku :hi::lol1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ida jeść obiod :wink4:

Opublikowano

ida jeść obiod :wink4:

smacznego chudzino :naughty:
Opublikowano

smacznego chudzino :naughty:

dziękuję grubasie :naughty:

ida jeszcze na chwila na dwór i potem sie Ci przyjrza :cool1::naughty:

:tongue4:

Opublikowano

smacznego chudzino :naughty:

dziękuję grubasie :naughty:

ida jeszcze na chwila na dwór i potem sie Ci przyjrza :cool1::naughty:

:tongue4:

a patrzałki mosz czyste :kox:
Opublikowano
  • Autor

jak dobrze, ze dzisiaj w robocie malo jest do zrobienia bo mi sie tak niechce....... :sick3:

Opublikowano

jak dobrze, ze dzisiaj w robocie malo jest do zrobienia bo mi sie tak niechce....... :sick3:

narób się :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

jak dobrze, ze dzisiaj w robocie malo jest do zrobienia bo mi sie tak niechce....... :sick3:

narób się :tongue4:

jebaj sie :tongue4:

jak dobrze ze przed robota włożyłem do lodówki 0,5 :gwizdanie:

Opublikowano

jak dobrze, ze dzisiaj w robocie malo jest do zrobienia bo mi sie tak niechce....... :sick3:

narób się :tongue4:

jebaj sie :tongue4:

jak dobrze ze przed robota włożyłem do lodówki 0,5 :gwizdanie:

jak tak sam z sobą :(
Opublikowano
  • Autor

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Opublikowano

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Ty niezły perwer jesteś i tak ze wszystkimi na raz,toż to kazirodztwo :sick3:
Opublikowano

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Ty niezły perwer jesteś i tak ze wszystkimi na raz,toż to kazirodztwo :sick3:

w 4 to te 0,5 nie przyniesie zamierzonych efektów :P

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5 :decayed: to zmienia postać rzeczy :wink4:

Opublikowano

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Ty niezły perwer jesteś i tak ze wszystkimi na raz,toż to kazirodztwo :sick3:

w 4 to te 0,5 nie przyniesie zamierzonych efektów :P

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5 :decayed: to zmienia postać rzeczy :wink4:

a może oni te o,5 w zad od tej grubszej strony,zmrożone może ból w ten sposób łagodzą :polew:
Opublikowano

:hi: ponownie :decayed:

Mam na myśli wyłącznie focha w sensie obrazy! Nie chcę wiedzieć nawet co Wam po głowie chodzi :fool:

To jakieś skryte fantazje chyba? :gwizdanie:

Smacznego Robert :wink4:

Opublikowano

:hi: ponownie :decayed:

Mam na myśli wyłącznie focha w sensie obrazy! Nie chcę wiedzieć nawet co Wam po głowie chodzi :fool:

To jakieś skryte fantazje chyba? :gwizdanie:

Smacznego Robert :wink4:

on już dawno pojadł, musztarda po obiedzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:16_________________________________________________ostatnio mój szwagier mówi do żony: stara strzelisz FOCH-a , ona: nie bo mnie głowa boli,on: ale buzia to cię chyba nie boli :polew:
Opublikowano

No to jak już jest po obiedzie, to pora na deserek :naughty:

Hahahaha same zboczuchy :decayed:

Opublikowano

No to jak już jest po obiedzie, to pora na deserek :naughty:

Hahahaha same zboczuchy :decayed:

Arek będzie miał fajny deserek :polew:, tylko niech sobie lewatywkę zapodają bo będzie czekoladowy :shocked:
Opublikowano

Hammer to Ty byłeś wczoraj przed Żorami ok.16 z minutami?

o 16ej z minutami to ja coś na wysokości Sosnowca byłem :mysli:

Opublikowano

No to jak już jest po obiedzie, to pora na deserek :naughty:

Hahahaha same zboczuchy :decayed:

Arek będzie miał fajny deserek :polew:, tylko niech sobie lewatywkę zapodają bo będzie czekoladowy :shocked:

O boże :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Hammer to Ty byłeś wczoraj przed Żorami ok.16 z minutami?

o 16ej z minutami to ja coś na wysokości Sosnowca byłem :mysli:

widziałem podobną do Twojej z naklejką A4 klubu myślałem że to Ty :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.