Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiedziałem że miałeś sedana

no to już wiesz :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

widze wyobraznia wam dziala :polew:

:decayed::wink4:

a szanowny pan Andy jeszcze sie nie obstawil za 100-tna strone :bicz:

Dokładnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::bicz: :bicz: :bicz:

co się odwlecze to nie uciecze :wink4:

no to sie okaze :baseball:

Opublikowano

Arek a u Ciebie jak jest z tym spryskiem :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:08_________________________________________________

nie wiedziałem że miałeś sedana

no to już wiesz :cool1:

tyż miałem tylko B3 :wink4:
Opublikowano

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jaka to by była dobra tortura dla Waszych męskich spojrzeń w stronę %... :rolleyes:

Wiem jakie to uczucie , w wojsku raz nam skroili i wylali przed nami (jakiś abstynent j**any to był :wallbash: ) :shocked::blink::slina: .... ;([br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________

tyż miałem tylko B3 :wink4:

B3 też miałem :wink4:

Opublikowano

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jaka to by była dobra tortura dla Waszych męskich spojrzeń w stronę %... :rolleyes:

Wiem jakie to uczucie , w wojsku raz nam skroili i wylali przed nami (jakiś abstynent j**any to był :wallbash: ) :shocked::blink::slina: .... ;(

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

Opublikowano

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jaka to by była dobra tortura dla Waszych męskich spojrzeń w stronę %... :rolleyes:

Wiem jakie to uczucie , w wojsku raz nam skroili i wylali przed nami (jakiś abstynent j**any to był :wallbash: ) :shocked::blink::slina: .... ;(

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

FOCH czyt. Fachowe Obciąganie c**ja
Opublikowano
  • Autor

Arek a u Ciebie jak jest z tym spryskiem :mysli:

nie obserwowalem go ale raczej rusza sie razem z wycieraczka

Opublikowano

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jaka to by była dobra tortura dla Waszych męskich spojrzeń w stronę %... :rolleyes:

Wiem jakie to uczucie , w wojsku raz nam skroili i wylali przed nami (jakiś abstynent j**any to był :wallbash: ) :shocked::blink::slina: .... ;(

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

FOCH czyt. Fachowe Obciąganie c**ja

Nie to mam na myśli w tym wypadku TAKŻE!

Tylko jedno Ci w głowie :wallbash:

Opublikowano

Arek a u Ciebie jak jest z tym spryskiem :mysli:

nie obserwowalem go ale raczej rusza sie razem z wycieraczka

to masz rurę ułamaną :polew:
Opublikowano

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

Baba tam pół biedy , ale chłop i to jeszcze wojskowy :shocked::wallbash:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:13_________________________________________________

to masz rurę ułamaną :polew:

A mi się wydaje że tak właśnie ma być :cool1:

Opublikowano

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jaka to by była dobra tortura dla Waszych męskich spojrzeń w stronę %... :rolleyes:

Wiem jakie to uczucie , w wojsku raz nam skroili i wylali przed nami (jakiś abstynent j**any to był :wallbash: ) :shocked::blink::slina: .... ;(

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

FOCH czyt. Fachowe Obciąganie c**ja

Nie to mam na myśli w tym wypadku TAKŻE!

Tylko jedno Ci w głowie :wallbash:

chyba Tobie po takim wyposzczeniu :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ooooo.... Decks się pojawił :naughty: :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

i nie tylko

Opublikowano

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

Baba tam pół biedy , ale chłop i to jeszcze wojskowy :shocked::wallbash:

E tam, ja to uważam za bardzo dobrą cechę :wink4:

Ty sobie nawet nie wyobrażasz jaka to by była dobra tortura dla Waszych męskich spojrzeń w stronę %... :rolleyes:

Wiem jakie to uczucie , w wojsku raz nam skroili i wylali przed nami (jakiś abstynent j**any to był :wallbash: ) :shocked::blink::slina: .... ;(

No wreszcie wiem co o mnie na serio myślisz... :bicz: :bicz: :bicz:

I dobrze Wam zrobił! :foch:

FOCH czyt. Fachowe Obciąganie c**ja

Nie to mam na myśli w tym wypadku TAKŻE!

Tylko jedno Ci w głowie :wallbash:

chyba Tobie po takim wyposzczeniu :naughty: :naughty: :naughty:

Ja sobie umiem radzić! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Arek a u Ciebie jak jest z tym spryskiem :mysli:

nie obserwowalem go ale raczej rusza sie razem z wycieraczka

to masz rurę ułamaną :polew:

to ze kruciec mam pękniety to ja wiem ale i tak ma to chodzic razem z wycieraczka :cool1: innej opcji raczej nie ma skoro wylot jest w czpieniu wycieraczki

Opublikowano

Arek a u Ciebie jak jest z tym spryskiem :mysli:

nie obserwowalem go ale raczej rusza sie razem z wycieraczka

to masz rurę ułamaną :polew:

to ze kruciec mam pękniety to ja wiem ale i tak ma to chodzic razem z wycieraczka :cool1: innej opcji raczej nie ma skoro wylot jest w czpieniu wycieraczki

ku**a czytałem że nie powinien bo to świadczy o jej destrukcji :confused4:
Opublikowano

ku**a czytałem że nie powinien bo to świadczy o jej destrukcji :confused4:

ma się kręcić , za tydzień pokażę Ci jak jest u mnie :wink4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:19_________________________________________________Ale fajna stronka 666 :naughty: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

widzieliście jaką stronę mamy 666 :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:20_________________________________________________uprzedziłeś mnie ;(

Opublikowano

Dla szatanów odpowiednia strona.... :evil:

Opublikowano
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: to dla Nas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.