Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narób się :tongue4:

jebaj sie :tongue4:

noooo... to mi się podoba :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Ty niezły perwer jesteś i tak ze wszystkimi na raz,toż to kazirodztwo :sick3:

w 4 to te 0,5 nie przyniesie zamierzonych efektów :P

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5 :decayed: to zmienia postać rzeczy :wink4:

no i otórz to :good:

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Ty niezły perwer jesteś i tak ze wszystkimi na raz,toż to kazirodztwo :sick3:

w 4 to te 0,5 nie przyniesie zamierzonych efektów :P

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5 :decayed: to zmienia postać rzeczy :wink4:

a może oni te o,5 w zad od tej grubszej strony,zmrożone może ból w ten sposób łagodzą :polew:

Andy twoje upodobania zostaw sobie dla siebie :wink4:

Opublikowano

widziałem podobną do Twojej z naklejką A4 klubu myślałem że to Ty :wink4:

Nie ma drugiej takiej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Hammer to Ty byłeś wczoraj przed Żorami ok.16 z minutami?

o 16ej z minutami to ja coś na wysokości Sosnowca byłem :mysli:

widziałem podobną do Twojej z naklejką A4 klubu myślałem że to Ty :wink4:

to zes teraz pocieszył H4mm3R'a :wallbash:

Opublikowano

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5

no i otórz to :good:

Wkręciłbym się też :naughty:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

nie.

z żoną, siostrą, szwagrem i ojcem.

Ty niezły perwer jesteś i tak ze wszystkimi na raz,toż to kazirodztwo :sick3:

w 4 to te 0,5 nie przyniesie zamierzonych efektów :P

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5 :decayed: to zmienia postać rzeczy :wink4:

a może oni te o,5 w zad od tej grubszej strony,zmrożone może ból w ten sposób łagodzą :polew:

Andy twoje upodobania zostaw sobie dla siebie :wink4:

On tu przedstawił niejedną fantazję... więc chyba po ptokach już :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no chyba że każdy z rodzinki postawi po 0,5

no i otórz to :good:

Wkręciłbym się też :naughty:

:tongue4: :tongue4:

ty sie lepiej kuruj bo wiesz ze L4 trzeba odrabiac :cool1:

:decayed:

Opublikowano

o 16ej z minutami to ja coś na wysokości Sosnowca byłem :mysli:

Tomek kaj się to też kręcisz po takich okolicach :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:33_________________________________________________

ty sie lepiej kuruj bo wiesz ze L4 trzeba odrabiac :cool1:

jaka wymówka ... nie to nie , sam se otworze :foch:

PS. nie mam L4 już , od dwóch tygodni ciężko zapierdalam :wink4:

Opublikowano

Arek to co z tą flaszką? :wink4:

Opublikowano

Robert... a Ty pamiętasz, to o czym miałeś pamiętać? :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:36_________________________________________________

Arek to co z tą flaszką? :wink4:

Same pijoczki...

Opublikowano

Arek to co z tą flaszką? :wink4:

Arek się wykręca :thumbdown:

:tongue4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:37_________________________________________________

Robert... a Ty pamiętasz, to o czym miałeś pamiętać? :cool1:

:mysli:

Opublikowano

Arek to co z tą flaszką? :wink4:

Arek się wykręca :thumbdown:

:tongue4:

nie lubi się dzielić, som se wychlo :no:
Opublikowano

nie lubi się dzielić, som se wychlo :no:

no :disgust:

Opublikowano

Robert jak jest ułamana rurka sprysku w tyle,to może być mokra tapicerka od wew strony bagażnika,dodam że sprysk działa, a tapicera śmierdzi płynem i cała mokra :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:41_________________________________________________

nie lubi się dzielić, som se wychlo :no:

no :disgust:

jakiś chytry :chytry:
Opublikowano
  • Autor
jaka wymówka ... nie to nie , sam se otworze :foch:

:decayed:

Arek to co z tą flaszką? :wink4:

ja ci jej nie dam to takiego uzytku o ktorym wczesniej wspomniales :sick3:

Robert jak jest ułamana rurka sprysku w tyle,to może być mokra tapicerka od wew strony bagażnika,dodam że sprysk działa, a tapicera śmierdzi płynem i cała mokra

no oczywiscie.

upss, sory :embarrassed: ja nie mam na imie Robert

Opublikowano

Robert jak jest ułamana rurka sprysku w tyle,to może być mokra tapicerka od wew strony bagażnika,dodam że sprysk działa, a tapicera śmierdzi płynem i cała mokra :mysli:

a co ja jestem jakiś tapicer :cool1:

Jak przecieka to chyba jasne że może gdzieś sobie ściekać i może być mokro i czuć też będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

panowie i pani jedno pytanko: w ameryce w czym wyraza sie wage towaru :?: wiem ze oznaczenie to "lbs" ale co to jest i ile to jest kg :?: wie moze ktos :?:

Opublikowano

upss, sory :embarrassed: ja nie mam na imie Robert

gdzie sie wpierdalasz :baseball:

:tongue4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:46_________________________________________________

panowie i pani jedno pytanko: w ameryce w czym wyraza sie wage towaru :?: wiem ze oznaczenie to "lbs" ale co to jest i ile to jest kg :?: wie moze ktos :?:

funt :cool1:

Opublikowano

panowie i pani jedno pytanko: w ameryce w czym wyraza sie wage towaru :?: wiem ze oznaczenie to "lbs" ale co to jest i ile to jest kg :?: wie moze ktos :?:

Lbs to są funty

Funt – pozaukładowa jednostka masy i ciężaru wywodząca się od rzymskiej libry. Miara funta była różna na przestrzeni wieków w różnych państwach, zwykle wynosiła pomiędzy 0,4 a 0,5 kilograma. Obecnie w państwach anglosaskich jest przyjęty międzynarodowy funt równy 0,453 592 37 kg. Stosowany jest skrót lb (od libra, liczba mnoga w jęz. angielskim: lbs).

* funt brytyjski (avoirdupois, powszechnie używany np. w USA), ang. pound: 1 lb = 0,453 592 37 kg = 16 oz (uncji) = 7000 granów (ziaren)

1 kilogram = 2,204 62 funtów

Opublikowano

http://pl.wikipedia.org/wiki/Funt_%28masa%29 :wink4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:48_________________________________________________

panowie i pani jedno pytanko: w ameryce w czym wyraza sie wage towaru :?: wiem ze oznaczenie to "lbs" ale co to jest i ile to jest kg :?: wie moze ktos :?:

Lbs to są funty

Funt – pozaukładowa jednostka masy i ciężaru wywodząca się od rzymskiej libry. Miara funta była różna na przestrzeni wieków w różnych państwach, zwykle wynosiła pomiędzy 0,4 a 0,5 kilograma. Obecnie w państwach anglosaskich jest przyjęty międzynarodowy funt równy 0,453 592 37 kg. Stosowany jest skrót lb (od libra, liczba mnoga w jęz. angielskim: lbs).

* funt brytyjski (avoirdupois, powszechnie używany np. w USA), ang. pound: 1 lb = 0,453 592 37 kg = 16 oz (uncji) = 7000 granów (ziaren)

1 kilogram = 2,204 62 funtów

:oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.