Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

Palcami i tak będą wytykać... i pewnie Ci tego nie zapomną :decayed::evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

Palcami i tak będą wytykać... i pewnie Ci tego nie zapomną :decayed::evil:

to zamknie sie watek..... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Wiesiek dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

Palcami i tak będą wytykać... i pewnie Ci tego nie zapomną :decayed::evil:

to zamknie sie watek..... :gwizdanie:

:decayed:

To groźba czy obietnica? :chytry:

Nie wolno tak! :bicz3: :bicz3: :bicz3: :angry:

Opublikowano

Wiesiek[/b] dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

:hi:

Heloł

Jeszcze dokładnie nie wiem czy pojadę czy nie, to okaże się w trakcie.

Narazie zapięte w robocie, ide działać.

Opublikowano

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

No i wp***dol :decayed:

Wiesiek dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

Palcami i tak będą wytykać... i pewnie Ci tego nie zapomną :decayed::evil:

to zamknie sie watek..... :gwizdanie:

:decayed:

Popatrz to samo mi przyszło do głowy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

:hi:

To już bardziej zrzuta.eu bo z niej idzie ściągnąć i z Youtube'a i ze Wrzuty[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________

:hi:

Wiesiek dzieki :notworthy: juz myslalem, ze tylko ja bede tym trędowatym ktory nie jedzie do BT i beda mnie palcami wytykac.....

No i wp***dol :decayed:

Ojejuuu jak tu klną nieładnie... :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

:hi:

z wrzuty sciagalem zawsze cos innego :gwizdanie:

Popatrz to samo mi przyszło do głowy :gwizdanie: :kox:

no skoro ikonka "zamknij watek" jest to chyba mozna z niej korzystac :decayed:

Opublikowano

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

:hi:

z wrzuty sciagalem zawsze cos innego :gwizdanie:

Jakie wyznanie :naughty::D

Opublikowano
  • Autor

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

:hi:

z wrzuty sciagalem zawsze cos innego :gwizdanie:

Jakie wyznanie :naughty::D

pokazalbym ci co ale znow wpadniesz w kompleksy :gwizdanie:

Opublikowano

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

:hi:

z wrzuty sciagalem zawsze cos innego :gwizdanie:

Jakie wyznanie :naughty::D

pokazalbym ci co ale znow wpadniesz w kompleksy :gwizdanie:

Hahaha nie tyle kompleksy co frustrację... żeby to chociaż gejowskie było... to tam same d*py... to ja się nie mam na co przyglądać :dontknow::facepalm:

Opublikowano

panowie macie jakies sprawdzone strony na necie gdzie mozna sobie jakies mp3 sciągnąć :?:

wrzuta.pl :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:36_________________________________________________ :hi: :hi:

:hi:

z wrzuty sciagalem zawsze cos innego :gwizdanie:

Muzy jest pełno :good:

Opublikowano

Arek ty się przyznaj co ściągasz :cool1:

Opublikowano

Spakowac sie chlopaki i jechac do BT :good:

Opublikowano

Muzy jest pełno :good:

Taa tylko Arek lubi muzę ze skośnymi oczkami :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 10:18_________________________________________________

Spakowac sie chlopaki i jechac do BT :good:

Już :shocked:

Opublikowano

Arek ty się przyznaj co ściągasz :cool1:

Galoty ściąga jak się tych ".mp3" nasłucha :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

PS: Nie miej mi za złe tych żartów :wink4:

Spakowac sie chlopaki i jechac do BT :good:

To mówisz, że w te 3 miesiące czy tam 3.5 nie zdążą dojechać? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

No bez jaj :kox:

Opublikowano
  • Autor

Arek ty się przyznaj co ściągasz :cool1:

:gwizdanie:

Taa tylko Arek lubi muzę ze skośnymi oczkami :gwizdanie:

skąd to wiesz :?: :blink:

Opublikowano

Nie juz ,pisze do tych co sie chca wymigac.

Opublikowano
Taa tylko Arek lubi muzę ze skośnymi oczkami :gwizdanie:

skąd to wiesz :?: :blink:

Bo większość woli małe czarne niewywrotne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.