Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jak się położę to nawet nie wiem kiedy zasnąłem , ale czasami nie mogę zasnąć (gdzieś raz dwa razy w miesiącu :wallbash: )

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:18_________________________________________________

a teraz wiesz co Cię czeka? :cool1: :gwizdanie:

:mysli::co:

Nie dam się :silacz:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________

Zeżarłem pół stada matiasów, mniam

:slina: uwielbiam :slina:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jak się położę to nawet nie wiem kiedy zasnąłem , ale czasami nie mogę zasnąć (gdzieś raz dwa razy w miesiącu :wallbash: )

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:18_________________________________________________

a teraz wiesz co Cię czeka? :cool1: :gwizdanie:

:mysli::co:

Nie dam się :silacz:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________

Zeżarłem pół stada matiasów, mniam

:slina: uwielbiam :slina:

Bleee...

I jak się nie dasz... mi się nie dasz?! No wiesz co... :polew: :polew:

Opublikowano
:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:
Opublikowano

:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:

Pora uczestniczyć a nie się opierniczać :gwizdanie:

Opublikowano

Nie, jak bym się narobił to zasnę od razu.

Spać wolę w nocy bo nie odsypiam ani nie robię drzemek w dzień.

Opublikowano

:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:

Bieresz Użeta jutro ? :naughty:

Opublikowano

Co ten ziomal od Wilmy tak na nas ziopie , chyba pojada i :baseball:

Opublikowano

:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:

Pora uczestniczyć a nie się opierniczać :gwizdanie:

gdybym miał ten czas siedzieć przy kompie to by się działo :gwizdanie: aż net wam padłby :> :polew::tongue4:

Opublikowano

Nie, jak bym się narobił to zasnę od razu.

Spać wolę w nocy bo nie odsypiam ani nie robię drzemek w dzień.

Ja czasami pół szychty przekimam a jak się wieczorem położę to nie wiem kiedy odfrunąłem :naughty:

Opublikowano

:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:

Bieresz Użeta jutro ? :naughty:

raczej nie jakoś przeżyje :gwizdanie: :(

Opublikowano

:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:

Bieresz Użeta jutro ? :naughty:

Bierze... żeby spam nadrobić :decayed:

Co ten ziomal od Wilmy tak na nas ziopie , chyba pojada i :baseball:

Który? :shocked:

:OMG: z tym :spam:'em już nie umiem zadąrzyć :confused4:

Pora uczestniczyć a nie się opierniczać :gwizdanie:

gdybym miał ten czas siedzieć przy kompie to by się działo :gwizdanie: aż net wam padłby :> :polew::tongue4:

Niedoczekanie :cool1:

Nie, jak bym się narobił to zasnę od razu.

Spać wolę w nocy bo nie odsypiam ani nie robię drzemek w dzień.

Ja czasami pół szychty przekimam a jak się wieczorem położę to nie wiem kiedy odfrunąłem :naughty:

No ja to spać nie mogę... nawet jak mi się chce :tongue4:

W pracy oczywiście

Opublikowano

Co ten ziomal od Wilmy tak na nas ziopie , chyba pojada i :baseball:

Który to :?: :?: :?: :mysli:

:baseball:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:26_________________________________________________

No ja to spać nie mogę... nawet jak mi się chce :tongue4:

Ja bo cało szychta przekimosz :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:26_________________________________________________Wiesiek przyznaj się Ty coś wiesz o Wilmie :naughty::mysli:

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:26_________________________________________________

No ja to spać nie mogę... nawet jak mi się chce :tongue4:

Ja bo cało szychta przekimosz :gwizdanie:

hahaha czasami bym chciała... przynajmniej bym się choć raz w tygodniu wyspała :decayed:

Opublikowano

a tego 15 to bedziemy stać pod tesco :?: ja bym poszedł na pizze tak jak wtedy co myślicie o tym :?: pewnie setki by sie lały :wink4::kox:

Opublikowano

a tego 15 to bedziemy stać pod tesco :?: ja bym poszedł na pizze tak jak wtedy co myślicie o tym :?: pewnie setki by sie lały :wink4::kox:

:good: jak najbardziej , ale najpierw pod Tesco , no i trzeba zaczekać na Tomka bo jedzie po jakąś nagrodę za "pracownika roku" - może co postawi za to :naughty: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a tego 15 to bedziemy stać pod tesco :?: ja bym poszedł na pizze tak jak wtedy co myślicie o tym :?: pewnie setki by sie lały :wink4::kox:

Do Warszawy jedziemy :tongue4::D

Opublikowano

Do Warszawy jedziemy :tongue4::D

Po co ?

Wiesz co się dzieje jak Ślązacy wjeżdżają do Wa-wy :gwizdanie:

Opublikowano

no i trzeba zaczekać na Tomka bo jedzie po jakąś nagrodę za "pracownika roku" - może co postawi za to :naughty: :gwizdanie:

nie dziwie się że został pracownikiem roku :>

Opublikowano

nie dziwie się że został pracownikiem roku :>

Według "Newsweek'a" , "Times'a" i wielu innych znanych wydawnictw na świecie :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie dziwie się że został pracownikiem roku :>

Według "Newsweek'a" , "Times'a" i wielu innych znanych wydawnictw na świecie :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.