Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dasz radę Daniel spoko :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na czym jesteś? I zaoczne?

wieczorowo na górnictwie :)

Opublikowano

Mam na myśli czemu akurat czerwiec? To jakiś szczególny miesiąc?

Tak , to miesiąc Wieśka :naughty: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________

Dasz radę Daniel spoko :good:

Ja i nastympny bioły bydzie zaś cfaniakowoł :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Dasz radę Daniel spoko :good:

no muszę nie ma innego wyjścia :> :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:54_________________________________________________

Ja i nastympny bioły bydzie zaś cfaniakowoł :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Czyli Wiesiek jest pewnie bliźniakiem :gwizdanie: albo rak ... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja i nastympny bioły bydzie zaś cfaniakowoł :gwizdanie:

:naughty:

:bag:

:tongue4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________

Czyli Wiesiek jest pewnie bliźniakiem :gwizdanie: albo rak ... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: , ... a zresztą :mysli:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________Wiesiek w czyrwcu odchodzi na pynzyjo kapujesz :cool1:

Opublikowano

raczej Robert nie kapuje :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________chodzi mi o Wilme

Opublikowano

raczej Robert nie kapuje :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________chodzi mi o Wilme

no teraz nie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Nie do rady :gwizdanie:

Opublikowano

Nie za wcześnie z tą emeryturą?...

Boże a ja od razu mam znaki zodiaku w głowie... faktycznie jedno do drugiego tyle się ma... :wallbash:

raczej Robert nie kapuje :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________chodzi mi o Wilme

no teraz nie :mysli: :mysli: :mysli:

Obawiam się, że ja też nic a nic... :mysli:

Opublikowano

Trza dupać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Obawiam się, że ja też nic a nic... :mysli:

:dontknow::jaaaaa::co:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:01_________________________________________________

raczej Robert nie kapuje :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________chodzi mi o Wilme

Nie do rady :gwizdanie:

ło co wom chodzi synki :mysli:

Opublikowano

Obawiam się, że ja też nic a nic... :mysli:

:dontknow::jaaaaa::co:

to ja już też teraz nic nie rozumie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

na razie nikaj sie nie wybiyrom, no chyba że robota wpadnie oczywiście za odpowiednio kasa

Opublikowano

Obawiam się, że ja też nic a nic... :mysli:

:dontknow::jaaaaa::co:

to ja już też teraz nic nie rozumie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

powiedzcie mi bierzecie coś ? :mysli: ... też chcę :kox:

Opublikowano

Dajcie i mi... może przynajmniej rozumku mi napłynie... bo jak na razie to ja wszystko mylę... nic nie czaję... źle ze mną... a niby trzeźwa...

Opublikowano

Wilma moja siedzi koło mnie i nie wiem jak ją obrócić POMOCY :shocked:

Opublikowano

... źle ze mną... a niby trzeźwa...

taaaa.... :gwizdanie:

Opublikowano

Pyndzyjo = emerytura

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.