Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to walcie z jakimiś propozycjami , na pewno znacie więcej takich miejsc w Rybniku niż ja

poza tym trzeba gdzieś "ugościć" naszego gościa z Wa-wy :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://moto.onet.pl/241136,8397971,1,zdjecie.html?node=27 :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:19_________________________________________________ja zbijam i pomyśle nad jakąś knajpą i dam znać :wink4:

:hi:

Opublikowano

to walcie z jakimiś propozycjami , na pewno znacie więcej takich miejsc w Rybniku niż ja

poza tym trzeba gdzieś "ugościć" naszego gościa z Wa-wy :naughty:

jakaś rezerwacja, gdzieś i uj, w tej co byliśmy ostatnio nie było źle, można zarezerwować 2 stoliki sie połączy np i pasi :good:

Opublikowano

No waśnie coraz więcej ałdic na drogach :thumbdown:

ja zbijam i pomyśle nad jakąś knajpą i dam znać :wink4:

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________

jakaś rezerwacja, gdzieś i uj, w tej co byliśmy ostatnio nie było źle, można zarezerwować 2 stoliki sie połączy np i pasi :good:

Andy coś wspominał że jest jakiś lokal w jego pobliżu i jest tam ok

Opublikowano

No waśnie coraz więcej ałdic na drogach :thumbdown:

ja zbijam i pomyśle nad jakąś knajpą i dam znać :wink4:

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________

jakaś rezerwacja, gdzieś i uj, w tej co byliśmy ostatnio nie było źle, można zarezerwować 2 stoliki sie połączy np i pasi :good:

Andy coś wspominał że jest jakiś lokal w jego pobliżu i jest tam ok

ja się tam dostosuję :wink4:

Audi - stało się popularną marką... powoli więcej tych A4-ek na drodze niż passatów :disgust:

Opublikowano

Audi - stało się popularną marką... powoli więcej tych A4-ek na drodze niż passatów :disgust:

No właśnie , a wiesz z czym się to wiąże :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

No witam Wszystkich

Robert specjalnie dla Ciebie zdjęcia tłoka z Leona 1,4 16V Pb

p1010570v.th.jpg

p1010568k.th.jpg

p1010567r.th.jpg[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:40_________________________________________________Kurde ale mom ciompy aż mi do klawiatury kapie :(

Opublikowano
  • Autor

padła "propozycja" i wszyscy pitli :disgust:

chcialem odkurzyc samochod, a tu pada deszcz :confused4:

no i pojawil mi sie na wyswietlaczu "servis". Robert orientujesz sie moze czy dobrze to tu jest opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0 :?:

No waśnie coraz więcej ałdic na drogach :thumbdown:

no tez to zauwazylem, a w szczeglnosci u taxiarzy. teraz same B6-tki jeżdżą

Andy coś wspominał że jest jakiś lokal w jego pobliżu i jest tam ok

chyba chodzi o Prime na ul.Pod Lasem.

a wy chcecie w tej knajpie po spocie pic swoj alkohol :?:

Opublikowano

no i pojawil mi sie na wyswietlaczu "servis". Robert orientujesz sie moze czy dobrze to tu jest opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0 :?:

chyba chodzi o Prime na ul.Pod Lasem.

a wy chcecie w tej knajpie po spocie pic swoj alkohol :?:

po lifcie tylko Vagiem można skasować (tak mi się coś kojarzy)

Napić się choćby jakiegoś piwka do pizzy :wink4:

Opublikowano

Arek tak zrób

W modelu B5 (1999-2001) można skasować serwis za pomocą przycisków :

A - przycisk z lewej strony

B - przycisk z prawej strony

1. Wyłączyć zapłon

2. Przy wciśniętym przycisku B WŁĄCZYĆ zapłon

- na wyświetlaczu pojawi się: "service OEL"

3. Przycisk A pociągnąć do siebie i przytrzymać aż napis "service OEL" zmieni się na "service ---"

4. Przez ponowne naciśnięcie przycisku B

- na wyświetlaczu pojawi się: "service INSP"

5. Przycisk A pociągnąć do siebie i przytrzymać aż napis "service INSP" zmieni się na "service ---"

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:00_________________________________________________

po lifcie tylko Vagiem można skasować (tak mi się coś kojarzy)

Chyba też tak jak jest napisane

Opublikowano

:hi:

No witam Wszystkich

Robert specjalnie dla Ciebie zdjęcia tłoka z Leona 1,4 16V Pb

:hi:

No nieźle :shocked:

Opublikowano

Świeżo zdemontowany :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Arek tak zrób

W modelu B5 (1999-2001) można skasować serwis za pomocą przycisków :

A - przycisk z lewej strony

B - przycisk z prawej strony

1. Wyłączyć zapłon

2. Przy wciśniętym przycisku B WŁĄCZYĆ zapłon

- na wyświetlaczu pojawi się: "service OEL"

3. Przycisk A pociągnąć do siebie i przytrzymać aż napis "service OEL" zmieni się na "service ---"

4. Przez ponowne naciśnięcie przycisku B

- na wyświetlaczu pojawi się: "service INSP"

5. Przycisk A pociągnąć do siebie i przytrzymać aż napis "service INSP" zmieni się na "service ---"

no wlasnie tak to jest napisane w tym linku ktory wrzucilem. ide zobaczyc czy zadziala

Opublikowano

Chyba też tak jak jest napisane

:good:

Możliwe , ja zawsze VAG'iem kasuję , żeby wszystkie inne pierdoły przelecieć za jednym razem :wink4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:03_________________________________________________myszkę pozyczyłem szwagrowi , i używam teraz tej "konsoli dotykowej" , masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: , jeszcze chwila i wyjebię ten laptop przez okno :wallbash: jak ja bym miał tel. dotykowy to bym go po dwóch godz. rozjebał chyba :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

myszkę pozyczyłem szwagrowi , i używam teraz tej "konsoli dotykowej" , masakra :wallbash:

Całkowita racja :good:

Robert pijemy co :?: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chyba też tak jak jest napisane

:good:

Możliwe , ja zawsze VAG'iem kasuję , żeby wszystkie inne pierdoły przelecieć za jednym razem :wink4:

no i niestety nie dziala wiec juz w poliftach tylko VAG'iem da sie to zrobic :confused4:

Opublikowano

Chyba też tak jak jest napisane

:good:

Możliwe , ja zawsze VAG'iem kasuję , żeby wszystkie inne pierdoły przelecieć za jednym razem :wink4:

no i niestety nie dziala wiec juz w poliftach tylko VAG'iem da sie to zrobic :confused4:

Trudno, ale dziwne bo ja w swojej Fabi umiałem z licznika

Opublikowano

no i niestety nie dziala wiec juz w poliftach tylko VAG'iem da sie to zrobic :confused4:

tez mi sie tak właśnie wydawało , że po lifcie tylko VAG , w [b6] znowu można kneflami :wink4:

Opublikowano

Arek jeszcze tak

Audi A4 od 2000

Kasowanie inspekcji serwisowej odbywa się następująco:

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. Zwolnić przycisk X,

4. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE!" lub "SERVICE IN xxxx KM",

5. W ciagu 5 sekund przycisk Y obrócić w lewo, aby skasować wskazanie,

6. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE IN 15 000 KM",

7. Wyłączyć zapłon. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:15_________________________________________________

no i niestety nie dziala wiec juz w poliftach tylko VAG'iem da sie to zrobic :confused4:

tez mi sie tak właśnie wydawało , że po lifcie tylko VAG , w [b6] znowu można kneflami :wink4:

Coś mi się nie chce wierzyć

Opublikowano

Robert pijemy co :?: :naughty:

Teściowa urodziny dziś odprawia , także możeee :naughty: coś ostawi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.