Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja wam teraz cos powiem :naughty:

I to jaka fajna kobieta że lubi posiedzieć na forum i pogadać z hanysami :> :decayed:

zdziwicie się :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:17_________________________________________________

a gdzie ogólnie reszta się podziała pewnie wszyscy piją :decayed:a w szczególności Robert :gwizdanie:

:takiego:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty już czasem lepiej zamilcz :D

Ty lepiej pamiętaj.... o tym o czym miałeś pamiętać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ty już czasem lepiej zamilcz :D

Ty lepiej pamiętaj.... o tym o czym miałeś pamiętać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty::kox:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________Teraz dopiero mi się język rozplątał :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________Teraz dopiero mi się język rozplątał :cool1:

:tongue4:

Pokaż to ocenię :D

I gadaj co miałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Pokaż to ocenię :D

:tongue4:

....

I gadaj co miałeś :gwizdanie:

Miałem .... "wizję" :naughty:

... wiem kim jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

Pokaż to ocenię :D

:tongue4:

....

I gadaj co miałeś :gwizdanie:

Miałem "wizję" :naughty:

... wiem kim jesteś :gwizdanie:

Ummm... język wydaje się być w dobrej kondycji... choć coś ostatnio widać rozleniwił się strasznie :D :D

Za wróżkę powinieneś robić coś mi się wydaje :naughty:

Opublikowano

Za wróżkę powinieneś robić coś mi się wydaje :naughty:

Noooo.... za jasnowidza :naughty:

Opublikowano

Za wróżkę powinieneś robić coś mi się wydaje :naughty:

Noooo.... za jasnowidza :naughty:

Wróżka lepiej brzmi... :decayed: Mogę Ci kulę kupić kryształową :polew:

Opublikowano

Mogę Ci kulki pomiętolić

:kox:

Opublikowano

Mogę Ci kulki pomietolić

:kox:

Oo to się nazywa krętacz a nie wróżka! :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

:takiego:

Robercie nie denerwuj się tak :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ooo :shocked: ... i jest "syn marnotrawny" Daniel (dla kumpli Jack) :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:38_________________________________________________

:takiego:

Robercie nie denerwuj się tak :decayed: :decayed:

Wiesz że to (nie są) żarty przecież :wink4:

Opublikowano

no Witam cię :hi: i jak tam żyjesz :?:

Opublikowano

no Witam cię :hi: i jak tam żyjesz :?:

dobrze i dziękuję , a jak Ty :?:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________

skrab co tak patrzysz :mysli: :mysli: :mysli:

:kox:

Opublikowano

a dobrze poczytaj spam to sie dowiesz haha.. :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:42_________________________________________________siedze popijam piwko i moja mnie pogania :> egzaminy zaliczone więc mam dziś dobry humor :kox:

Opublikowano

siedze popijam piwko i moja mnie pogania :> egzaminy zaliczone więc mam dziś dobry humor :kox:

GRATKI :oklaski: :good:

Opublikowano

no Witam cię :hi: i jak tam żyjesz :?:

dobrze i dziękuję , a jak Ty :?:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________

skrab co tak patrzysz :mysli: :mysli: :mysli:

:kox:

Już po imprezie jesteś?

A co do kolegi co zagląda, no cóż... o kobietach se lubi pogadać to zagląda :tongue4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________I mi pouciekały chłopy ;(

Opublikowano

Już po imprezie jesteś?

Po jakiej imprezie :mysli:

A co do kolegi co zagląda, no cóż... o kobietach se lubi pogadać to zagląda :tongue4:

Znam go :wink4: (wirtualnie)

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________

I mi pouciekały chłopy ;(

Te dej se pozór :cool1:

Opublikowano

my som cały czos :wink4:

Opublikowano

Już po imprezie jesteś?

Po jakiej imprezie :mysli:

A co do kolegi co zagląda, no cóż... o kobietach se lubi pogadać to zagląda :tongue4:

Znam go :wink4: (wirtualnie)

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________

I mi pouciekały chłopy ;(

Te dej se pozór :cool1:

No coś tam pisałeś, że urodziny teściowej czy cuś.

I jak byłbyś łaskaw wyjaśnić coś napisał jako ostatnie zdanie... :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

my som cały czos :wink4:

Ta teraz to ja wiem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.