Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Że niby pół-hanys pół-gorol?

Widzę, że robisz mi szybki kurs śląskiego przed spotem :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________Ale wyjaśnienie tego jest... interesujące :gwizdanie:

Krojcok - uokryślyńy dlo czowjeka, kery je půł-hanysym a půł-gorolym. Uoznoczo to, iże jedyn ze uůnygo uojcůw ńy pochodźůł ze Ślůnska (bez tyn przikłod bůł ze fali imigracyje na Ślůnsk za PRL-u). Krojcoki ńyrzodko godajům fest dobrze po ślůnsku, znamjyńńy kej jygo familijo na tyj źymji mjyszko.

:shocked:

Ale o dziwo i zrozumiałe nawet dla zwykłego gorolka :shocked:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krojcok u psa to je taki właśnie kundelek , uj wie co to za rasa :wink4:

Opublikowano

krojcok u psa to je taki właśnie kundelek , uj wie co to za rasa :wink4:

Idzie skumać jakby nie było :wink4:

Opublikowano

Idzie skumać jakby nie było :wink4:

No no no :gwizdanie: :naughty:

Tyś już je prawie swoja dziołcha :good:

Opublikowano

Prawie robi wielką różnicę, bo po Waszemu dalej gadać ni cholery nie umiem :decayed:

No i nadal potrzebuję słownika tudzież tłumacza :tongue4:

Opublikowano

Prawie robi wielką różnicę, bo po Waszemu dalej gadać ni cholery nie umiem :decayed:

No i nadal potrzebuję słownika tudzież tłumacza :tongue4:

godać dziołcho godać :cool1:

Opublikowano

Prawie robi wielką różnicę, bo po Waszemu dalej gadać ni cholery nie umiem :decayed:

No i nadal potrzebuję słownika tudzież tłumacza :tongue4:

godać dziołcho godać :cool1:

Hahaha jakbym kabaret słyszała! :polew: :polew: :polew:

"-ten szczur godoł, godoł

-mówił

- godoł ciulu!"

Opublikowano

"Pan Pikuś ciulu" :!: :!: :!: :wink4:

Znasz :naughty:

Opublikowano

A tego to nie znałam! Hahaha :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:44_________________________________________________Gorolki o wszystkim nie wiedzą... Trzeba je oprowadzać po tym śląskim świecie :D

Opublikowano

Szukałem na YT ale jeszcze nie ma :thumbdown:

Ale to dosyć nowe :wink4: Z "Ryjka 2010"

Opublikowano

Szukałem na YT ale jeszcze nie ma :thumbdown:

Ale to dosyć nowe :wink4: Z "Ryjka 2010"

Na spocie opowiesz całość i ponaśladujesz... będzie prawie jak YT :decayed:

Opublikowano

Szukałem na YT ale jeszcze nie ma :thumbdown:

Ale to dosyć nowe :wink4: Z "Ryjka 2010"

Na spocie opowiesz całość i ponaśladujesz... będzie prawie jak YT :decayed:

tu masz podobnie , ale jest kmiocie zamiast "ciulu" .... druga wersja 10000000 razy lepsza :good:

4:32 :naughty: ale na Ryjku duuuużo lepsze

Kabaret Młodych Panów i kabaret Smile - król ZUS 12 Mazurska noc kabaretowa

Opublikowano

Szukałem na YT ale jeszcze nie ma :thumbdown:

Ale to dosyć nowe :wink4: Z "Ryjka 2010"

Na spocie opowiesz całość i ponaśladujesz... będzie prawie jak YT :decayed:

tu masz podobnie , ale jest kmiocie zamiast "ciulu" .... druga wersja 10000000 razy lepsza :good:

4:32 :naughty: ale na Ryjku duuuużo lepsze

Kabaret Młodych Panów i kabaret Smile - król ZUS 12 Mazurska noc kabaretowa

"husaria z Torunia" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (przy okazji całość obejrzałam)

Hahahahahahah z tym kmiotem też dobre :D

Opublikowano

Szukałem na YT ale jeszcze nie ma :thumbdown:

Ale to dosyć nowe :wink4: Z "Ryjka 2010"

Na spocie opowiesz całość i ponaśladujesz... będzie prawie jak YT :decayed:

tu masz podobnie , ale jest kmiocie zamiast "ciulu" .... druga wersja 10000000 razy lepsza :good:

4:32 :naughty: ale na Ryjku duuuużo lepsze

Kabaret Młodych Panów i kabaret Smile - król ZUS 12 Mazurska noc kabaretowa

"husaria z Torunia" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (przy okazji całość obejrzałam)

Hahahahahahah z tym kmiotem też dobre :D

"ciulu" jest sto razy lepsze , mam to nagrane na dekoderze z cyfry ale tu chyba nie da się tego zapodać :mysli:

i jakby co to "Kabaret Młodych Panów" z Rybnika

Opublikowano

Mówiłam na spocie będziesz scenkę odgrywać :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________

i jakby co to "Kabaret Młodszych Panów" z Rybnika

Wiem... :wink4:

Opublikowano

A teraz wpieprzam galet :wink4:

Opublikowano

A teraz wpieprzam galet :wink4:

Galet...? :mysli:

Opublikowano

A teraz wpieprzam galet :wink4:

Galet...? :mysli:

taka świnia w galarecie :polew: :polew:

Opublikowano

A teraz wpieprzam galet :wink4:

Galet...? :mysli:

taka świnia w galarecie :polew: :polew:

A nie nóżki wieprzowe? To by chociaż po naszemu było - nóżki... octem lub sokiem z cytryny się polewa...

Opublikowano

a tam nóżki :gwizdanie:

Twoje to bym polał łoctem albo czymś innym , albo w ogóle zobaczyłbym co tam masz ciekawego :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:14_________________________________________________

taka świnia w galarecie :polew: :polew:

:hi:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.