Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja jestem widać strachodupek...

Zaroz byś miała te stringi posrane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jako to?

A co ni :mysli::pociesz:

Ja ja :decayed: :decayed: :kox::drinks:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja Ci mówiłam, że ja w to wróżenie coś nie wierzę :gwizdanie:

Ale znak zodiaku możesz podać posprawdzamy jakiegoś Twojego tarota , coś za wróżbita jest :decayed:

Ja nie mam znaku zodiaku , ja się po prostu nie urodziłem :naughty:

Opublikowano

Ja Ci mówiłam, że ja w to wróżenie coś nie wierzę :gwizdanie:

Ale znak zodiaku możesz podać posprawdzamy jakiegoś Twojego tarota , coś za wróżbita jest :decayed:

Ja nie mam znaku zodiaku , ja się po prostu nie urodziłem :naughty:

Przeca Twój znak zodiaku to osioł :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

Ja Ci mówiłam, że ja w to wróżenie coś nie wierzę :gwizdanie:

Ale znak zodiaku możesz podać posprawdzamy jakiegoś Twojego tarota , coś za wróżbita jest :decayed:

Ja nie mam znaku zodiaku , ja się po prostu nie urodziłem :naughty:

No tak, po pijaku to Wy wszyscy wróżki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jaja

Nom właśnie :naughty::sexinbed:

:tongue4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________

No tak, po pijaku to Wy wszyscy wróżki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jesteś pijana :mysli:

coś mi tu zalatuje brynym :przebiegly:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________

Przeca Twój znak zodiaku to osioł :decayed:

Blisko ... blisko :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________

No tak, po pijaku to Wy wszyscy wróżki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jesteś pijana :mysli:

coś mi tu zalatuje brynym :przebiegly:

O tak.... pijana... powietrzem :decayed:

W sumie po 4h snu, to mogę być jak pijana :tongue4:

Opublikowano

W sumie po 4h snu, to mogę być jak pijana :tongue4:

Ja wiele razy chodzę spać o pierwszej , a wstaję o piątej :cool1:

Zresztą b. często tak jest :wink4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:25_________________________________________________

Bawcie się dobrze, ja ide na film :wink4:

paps :hi:

Jaki :?: :?: :?:

:hi:

Opublikowano

Bawcie się dobrze, ja ide na film :wink4:

paps :hi:

To też się baw dobrze :hi:

W sumie po 4h snu, to mogę być jak pijana :tongue4:

Ja wiele razy chodzę spać o pierwszej , a wstaję o piątej :cool1:

Zresztą b. często tak jest :wink4:

Ale ja straszny śpioch jestem... ja mogę w nocy nie spać, ale w dzień odespać baaaardzo chętnie... Albo nawet jak nie spać to chociaż się w łóżku powylegiwać energii nabrać... a nie na nogach tyle godzin. Ale forum jest... trzeba nadrabiać dzienny "limit" :D

Opublikowano

Ale leżysz i piszesz :cool1:

Ja też śpioch jestem , jak mam wolne to pośpię i do 12:00 a nawet dłużej :kox:

Opublikowano

Ale leżysz i piszesz :cool1:

Ja też śpioch jestem , jak mam wolne to pośpię i do 12:00 a nawet dłużej :kox:

Ta w łóżku piszę... ja mam stacjonarny a nie laptopa. Z resztą nie lubię laptopów... w pracy może być ale w domu, to ja wolę normalnego PC.

Ale Ty po tych 4h snu jak skowronek a ja jak zombie :decayed:

Opublikowano

Ale Ty po tych 4h snu jak skowronek a ja jak zombie :decayed:

Taaa.... ja wyglądam jakbym wcale nie wyglądał :rolleyes:

Opublikowano

Ale Ty po tych 4h snu jak skowronek a ja jak zombie :decayed:

Taaa.... ja wyglądam jakbym wcale nie wyglądał :rolleyes:

Eee tam ja w takie kity nie wierzę :decayed:

Opublikowano

Eee tam ja w takie kity nie wierzę :decayed:

:decayed:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:37_________________________________________________ida :palacz:

Opublikowano

Fuj.... :sick3:

To ja z psem lecę afk :wink4:

Opublikowano

Fuj.... :sick3:

To ja z psem lecę afk :wink4:

:decayed:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________I co jest tu ktoś ? :mysli:

Opublikowano

Jestem juuuuż :decayed:

Opublikowano

Jestem juuuuż :decayed:

co to masz za psiaka ?

Opublikowano

Jestem juuuuż :decayed:

co to masz za psiaka ?

Kundelek, ale najukochańsza psinka na świecie :)

Opublikowano

Kundelek, ale najukochańsza psinka na świecie :)

Aaaa... taki "krojcok" :wink4:

I jest Wiesiu :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.