Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam goście przyjechali

Narka :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak na poważnie to ja chcę taką nalepkę ja Częstochowianie mają :naughty::decayed:

numer2t.jpg

Opublikowano

też biorę :>

Opublikowano

:decayed:

http://f23.wikia.com/wiki/Trende_niedzielnego_kierowcy[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:59_________________________________________________

też biorę :>

Tylko ktoś to musi wyrezać... :naughty:

mam znajomka co ma poligrafię ,popytam ,ilu chętnych :?:

Opublikowano

też biorę :>

Tylko ktoś to musi wyrezać... :naughty:

mam znajomka co ma poligrafię ,popytam ,ilu chętnych :?:

Ja na pewno :good:

PS. podobno masz kupca na auto :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ja na pewno :good:

PS. podobno masz kupca na auto :gwizdanie: :decayed:

Ta tyś mi go już sprzedał :shocked::decayed:

PS.Będę wieczorkiem w pracy to z nim pogadam.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:16_________________________________________________Chłopy zna ktoś wymiary tej naklejki na zderzaku audicy?

Opublikowano

Zrób na oko :gwizdanie:

Opublikowano

Robert co d tych koszulek to jest fajny pomysł :> :good:

Opublikowano

kumpel zrobi mi ze dwa projekty,zrobi się nowy wątek zobaczymy jaki będzie odzew

Opublikowano
  • Autor
q***wa ale trzeba mieć cierpliwość żeby mieć tel. dotykowy

czyli uważasz że jestem osobą cierpliwą, to miłe :)

a z tym "servisem" u mnie tego nie idzie zrobić albo jestem za tępy na to :wallbash:

ale jak przycisnąłem dwukrotnie lewy guzik to odkryłem że robi się na FIS'ie taki jakby test i pokazuje wszystkie ikonki/czujniki :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:49_________________________________________________

A tak na poważnie to ja chcę taką nalepkę ja Częstochowianie mają :naughty::decayed:

numer2t.jpg

wlepa ma fajny przekaz ale wieśniacko wygląda :kwasny:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:51_________________________________________________

Robert co d tych koszulek to jest fajny pomysł :> :good:

no fajny, fajny :good:

a ja też będę mógł sobie taka zrobić :?: :embarrassed:

Opublikowano

:bry:

To widzę jakaś grubsza impreza się szykuje za tydzień :decayed:

A co do koszulek. Ja też mam nosić strój Borata? :cool1:

Ciekawe gdzie bym sobie nick napisała :mysli:

Wiesiek... dla Pozka napis "gorol"... a ja to co? :cool1: :gwizdanie:

A Robert nam znów dziś pije? Jejuuuuu ileż można :wallbash:

Opublikowano

wlepa ma fajny przekaz ale wieśniacko wygląda :kwasny:

Bo tu o przekaz chodzi :wink4: ja wiem że Ty byś to widział biało na różowym :decayed:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________

wlepa ma fajny przekaz ale wieśniacko wygląda :kwasny:

Bo tu o przekaz chodzi :wink4: ja wiem że Ty byś to widział biało na różowym :decayed:

ok

images?q=tbn:ANd9GcQKOqAkhwr_FkL3iSonShy41cGNLesx8VsaitOqxBz7UvUKoBupWg

Opublikowano
  • Autor

wlepa ma fajny przekaz ale wieśniacko wygląda :kwasny:

Bo tu o przekaz chodzi :wink4: ja wiem że Ty byś to widział biało na różowym :decayed:

o wlasnie, wlasnie :kox:

Opublikowano
:decayed::wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________żyjecie ?
Opublikowano

Ja żyję, ale nikt nawet się ze mną nie przywitał jak napisałam posta :kwasny:

Opublikowano

Cześć :>

Opublikowano

O witam no :>

Opublikowano

Ja żyję, ale nikt nawet się ze mną nie przywitał jak napisałam posta :kwasny:

Bo kobieta :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.