Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem coś o tym,scirocco był moim ostatnim, który zmodyfikowałem, stwierdziłem, że lepiej pieniądze włożone w mody, przeznaczyć na nowy samochód, te pieniądze nigdy się nie zwracają, a kupujący jeszcze marudzi nosem, bo auto po tuningu to pewnie zajechane itp. :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja swoje pierwsze auto kupilem z 2004 r za 23,5k, a wlozylem do niego ponad 15k. w 2006 r sprzedalem je za 17k ;(

Opublikowano

ja swoje pierwsze auto kupilem z 2004 r za 23,5k, a wlozylem do niego ponad 15k. w 2006 r sprzedalem je za 17k ;(

warto było :?: :wink4:
Opublikowano

a ja zacząłem "przygodę motoryzacyjną" w 1999 r. od malucha FL '94 r. :kox:

Opublikowano

a ja zacząłem "przygodę motoryzacyjną" w 1999 r. od malucha FL '94 r. :kox:

mój pierwszy też był nowy maluch w 1993r, ale o nim nie pisałem bo to nie auto tylko trumna, przez rok nawaliłem na nim 70tyś km i zawsze lałem do pełna, bo paliwo kosztowało 1,50pln :kox:
Opublikowano

a :hi: gdzie :angry:

Tu :cool1: >>>

:bry::hi:

_________________________________________________

Niezły kolo nie :naughty::kox: (z naszego forum zapożyczone) :wink4:

Truck Drifting

Opublikowano

przepraszam przeoczenie :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

ja swoje pierwsze auto kupilem z 2004 r za 23,5k, a wlozylem do niego ponad 15k. w 2006 r sprzedalem je za 17k ;(

warto było :?: :wink4:

wtedy bylem mlody i bogaty wiec nie liczylo sie $ :decayed:

a ja zacząłem "przygodę motoryzacyjną" w 1999 r. od malucha FL '94 r. :kox:

ja na Maluchu zdawalem prawko ale nigdy nie mialem swojego ale moze jeszcze kiedys...... :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 13:09_________________________________________________niezly drifter :good:

panowie jakby ktos mial te dwa dekory z deski na sprzedaz to chetnie przygarne (moga byc porysowane) :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Witamy Prezesa naszego klubu :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja was witam bo siedze tu od rana i nie ma co robic :>

Opublikowano

to jak pany/panie po spocie w sobotę "robimy" coś jeszcze ? :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Witamy Prezesa naszego klubu :tongue4::decayed:

łubudubu łubudubu niech żyje prezes naszego klubu :decayed: :decayed: :decayed::naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:05_________________________________________________

to jak pany/panie po spocie w sobotę "robimy" coś jeszcze ? :naughty:

ja jestem za :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:05_________________________________________________zresztą sądząc po tym ile ma być Krupników, nieuniknione jest zrobienie jeszcze "czegoś" po spocie :naughty:

Opublikowano

padła "propozycja" i wszyscy pitli :disgust:

Opublikowano

padła "propozycja" i wszyscy pitli :disgust:

nie ładnie Pany :naughty:

Opublikowano

nie ładnie Pany :naughty:

jedynie poczciwy Badboy został :good:

Opublikowano

to jak pany/panie po spocie w sobotę "robimy" coś jeszcze ? :naughty:

no tak jak kiedyś mówiłem skoczymy na jakaś pizze i będzie git tylko trzeba byłoby znaleźć taką knajpę z większym stolikiem na wiecej miejsc bo myśle że dużo osób powinno byc tzn wiecej niz zawsze :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.