Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pier***e :buziak:

:naughty: :gwizdanie: :kox:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:43_________________________________________________Ja też spadam :wink4:

Narta wszystkim :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja braki?! Radzę sobie! :foch: Bo muszę! ;( ;( ;(

Ja pier***e :buziak:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:40_________________________________________________

Spadam spać ,a Wy bawcie się dobrze

Ja spać :gwizdanie: ... chyba :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:

Nara :hi:

Głupi nara[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________Ja też spadam narka

Wilma erotycznych snów :gwizdanie:

Nie mogę erotycznych, bo człek się męczy potem... sam... Celibat jakiś :slina:

Śpij dobrze... chociaż Ty się wybaw :> :hi:

A Robert tylko człowiekowi smaka robi ;(

Opublikowano

A Robert tylko człowiekowi smaka robi ;(

Ja ? Czym ? Tym filmem ? :naughty: :gwizdanie:

Nara :wink4::hi:

Opublikowano

A Robert tylko człowiekowi smaka robi ;(

Ja ? Czym ? Tym filmem ? :naughty: :gwizdanie:

Nara :wink4::hi:

Nieee, tym czym będziesz zaraz się zajmować i nie mam na myśli spania :wink4:

Śpij dobrze :hi:

Opublikowano
:hi: z środka nocy :naughty:
Opublikowano
:hi: z samego rana :zemdlal::lazy: ledwo żyje.. żeby człek o takich porach w weekend musiał być na nogach :wallbash:
Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
:hi: srana
Opublikowano
moim 2 autem zaraz po scirocco miał być właśnie ten model,ale niestety ojciec postanowił zmienić autko i grzechem było go nie wziąść :confused4:
Opublikowano
  • Autor

Andy miales Scirocco :?: jaki rok, jaki motor :?:

ja jestem zakochany w tym nowym Scirocco :giveheart: jesieniom mialem przyjemnosc takim pojezdzic z silnikiem 1.4 TFSi i jeszcze w bialym kolorze, moje marzenie :kox:

obraz192k.jpg[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________

:siema:

:hi:

Opublikowano

ja jestem zakochany w tym nowym Scirocco :giveheart: jesieniom mialem przyjemnosc takim pojezdzic z silnikiem 1.4 TFSi i jeszcze w bialym kolorze, moje marzenie :kox:

obraz192k.jpg[br]

W czwartek w nocy goniłem takiego czarnego na SR po Wodzisławiu :naughty: i mi nie uciekł :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W czwartek w nocy goniłem takiego czarnego na SR po Wodzisławiu i mi nie uciekł

domyslam sie ktory to, jezdzi nim taki mlodzieniaszek w naszym wieku

Opublikowano
W czwartek w nocy goniłem takiego czarnego na SR po Wodzisławiu i mi nie uciekł

domyslam sie ktory to, jezdzi nim taki mlodzieniaszek w naszym wieku

Jakiś taki typ w okularach.... też tym popierdalał :gwizdanie:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

Andy miales Scirocco :?: jaki rok, jaki motor :?:

ja jestem zakochany w tym nowym Scirocco :giveheart: jesieniom mialem przyjemnosc takim pojezdzic z silnikiem 1.4 TFSi i jeszcze w bialym kolorze, moje marzenie :kox:

obraz192k.jpg[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________

:siema:

:hi:

tak miałem 1986r 1.8 115HP to była moja ulubiona zabawka

SNC00609.jpg

SNC00610.jpg sorry za jakość zdjęć ale to było w 1995r nie było ap. cyfrowych a ja nie mam scanera

Opublikowano
  • Autor

:bry::hi:

:hi:

Andy niezla furka :good:

Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

Andy niezla furka :good:

żałuję że go sprzedałem miał obniżone zawieszenie, sportowy układ wydechowy i takie tam udziwnienia w tych latach nie było dużego pola do popisu, ale kochałem go na zabój, jak go sprzedawałem to się poryczałem jak dzidziuś ;(
Opublikowano
  • Autor

ja tez żałuje każdych swoich sprzedanych samochodów bo każdy był zmodyfikowany przeze mnie i wkładałem do nich dużo serca i $ ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.