Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lub tak

Audi A4

Audi A4 1995-99

Inspekcja oleju - OIL

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Inspekcja serwisowa - INSP

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,

6. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service INSP",

7. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:17_________________________________________________

Teściowa urodziny dziś odprawia , także możeee :naughty: coś ostawi :gwizdanie:

Od teściowej będziesz pił :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od teściowej będziesz pił :?:

No jak postawi , to :naughty: :naughty:

Wiesiek to jest wersja do A4 z "małego liftu" 97-98(99) :wink4:

Arek podjedź to się to VAG'iem w 10 sek opanuje :wink4:

Opublikowano

Od teściowej będziesz pił :?:

No jak postawi , to :naughty: :naughty:

A jak Cię będzie chciała otruć :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:21_________________________________________________Arek sprawdź szczególnie ten drugi sposób

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek chyba nic z tego nie da rady bo po przytrzymaniu obojętnie jakiego przycisku i przekręceniu zapłony nic się nie wyświetlało, jedynie wyzerował mi się licznik przebiegu dziennego.

Opublikowano

Wiesiek chyba nic z tego nie da rady bo po przytrzymaniu obojętnie jakiego przycisku i przekręceniu zapłony nic się nie wyświetlało, jedynie wyzerował mi się licznik przebiegu dziennego.

No to Vag i jazda

Opublikowano

Arek sprawdź szczególnie ten drugi sposób

To jest do "małego liftu" :wink4:

A jak Cię będzie chciała otruć :gwizdanie:

Mówisz :mysli: :mysli:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:24_________________________________________________

Wiesiek chyba nic z tego nie da rady bo po przytrzymaniu obojętnie jakiego przycisku i przekręceniu zapłony nic się nie wyświetlało, jedynie wyzerował mi się licznik przebiegu dziennego.

A spróbuj jeszcze zamiast wciskać ten przycisk , pociągnij go do siebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Arek podjedź to się to VAG'iem w 10 sek opanuje :wink4:

jakby co to będę wcześniej dzwonił to podjadę dziś lub jutro :good:

Opublikowano

jakby co to będę wcześniej dzwonił to podjadę dziś lub jutro :good:

dziś mam urodziny w domu , jutro podjedź :wink4: chyba że teraz jeszcze :wink4:

Opublikowano

Siemanko :>

Zbiera na BT

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba na te fele Mirona :naughty::cool1:

:hi: z rana

:hi: z rana :decayed:

Audi - stało się popularną marką... powoli więcej tych A4-ek na drodze niż passatów :disgust:

No właśnie , a wiesz z czym się to wiąże :wallbash: :wallbash: :wallbash:

będą szły jak ciepłe bułki spod domów,bloków :?: :gwizdanie: :mysli::thumbdown:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:30_________________________________________________ten serwis się kasuje z knefli :gwizdanie: :wink4:

POWOLI i zrobisz ![br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:31_________________________________________________choćby z kuli tego ,że mamy ten sam kolor to musi iść tak samo :naughty::decayed:

Opublikowano

będą szły jak ciepłe bułki spod domów,bloków :?: :gwizdanie: :mysli::thumbdown:

No właśnie (zresztą już tak jest) , a co będzie dalej ... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Atruroo a ktory sposob jest do naszego :?:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:34_________________________________________________

będą szły jak ciepłe bułki spod domów,bloków :?: :gwizdanie: :mysli::thumbdown:

No właśnie (zresztą już tak jest) , a co będzie dalej ... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bedzie wiecej czesci uzywanych :naughty:

Opublikowano

Zbiera na BT

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba na te fele Mirona :naughty::cool1:

tutaj nie zrozumiałeś :cool1: , to Wiesiek napisał że Miron zbiera na BT :gwizdanie: :wink4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:35_________________________________________________

bedzie wiecej czesci uzywanych :naughty:

no właśnie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale nie wiem czy się cieszyć :disgust:

Opublikowano

tutaj nie zrozumiałeś :cool1: , to Wiesiek napisał że Miron zbiera na BT :gwizdanie: :wink4:

Ja :no:

Opublikowano

qr** ale trzeba mieć cierpliwość żeby mieć tel. dotykowy :chytry: jak nie mam takiej :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaraz laptop poleci prosto do śniegu :kox:

Opublikowano

q***wa ale trzeba mieć cierpliwość żeby mieć tel. dotykowy :chytry: jak nie mam takiej :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaraz laptop poleci prosto do śniegu :kox:

Czekej leca pod okno

Opublikowano

q***wa ale trzeba mieć cierpliwość żeby mieć tel. dotykowy :chytry: jak nie mam takiej :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaraz laptop poleci prosto do śniegu :kox:

Czekej leca pod okno

jo usz tam je ciepej :tongue4:

Opublikowano

q***wa ale trzeba mieć cierpliwość żeby mieć tel. dotykowy :chytry: jak nie mam takiej :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaraz laptop poleci prosto do śniegu :kox:

Czekej leca pod okno

jo usz tam je ciepej :tongue4:

Te jo był piyrszy[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:41_________________________________________________Laptop bez myszy to jest porażka :wallbash:

Opublikowano

tutaj nie zrozumiałeś :cool1: , to Wiesiek napisał że Miron zbiera na BT :gwizdanie: :wink4:

Ja :no:

a kto to napisał :

Zbiera na BT

:polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Opublikowano

q***wa ale trzeba mieć cierpliwość żeby mieć tel. dotykowy :chytry: jak nie mam takiej :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaraz laptop poleci prosto do śniegu :kox:

Czekej leca pod okno

jo usz tam je ciepej :tongue4:

Te jo był piyrszy[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 15:41_________________________________________________Laptop bez myszy to jest porażka :wallbash:

wszystko kwestia przyzwyczajenia :wink4:

jakbyś Jej nie miał od początku to byś nie narzekał :wink4:

Opublikowano

tutaj nie zrozumiałeś :cool1: , to Wiesiek napisał że Miron zbiera na BT :gwizdanie: :wink4:

Ja :no:

a kto to napisał :

Zbiera na BT

:polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

No patrz a jednak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.