Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wparował ten skarb czy jakoś tak i nie wiadomo o co mu chodziło :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no Witam cię :hi: i jak tam żyjesz :?:

dobrze i dziękuję , a jak Ty :?:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________

skrab co tak patrzysz :mysli: :mysli: :mysli:

Nie ma co robić to czaje jakieś tam głupotki na tv puszczaja jedno i to samo :kox:

:kox:

Opublikowano

No coś tam pisałeś, że urodziny teściowej czy cuś.

I Ty to nazywasz imprezą :mysli::disgust:

:tongue4:

I jak byłbyś łaskaw wyjaśnić coś napisał jako ostatnie zdanie... :mysli: :mysli:

No masz uważać :wink4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:56_________________________________________________

Nie ma co robić to czaje jakieś tam głupotki na tv puszczaja jedno i to samo :kox:

:kox:

Dej se pozór synku :gwizdanie:

I naucz sie cytować :cool1:

PS. :hi:

Opublikowano

No coś tam pisałeś, że urodziny teściowej czy cuś.

I Ty to nazywasz imprezą :mysli::disgust:

:tongue4:

I jak byłbyś łaskaw wyjaśnić coś napisał jako ostatnie zdanie... :mysli: :mysli:

No masz uważać :wink4:

Imprezka jak się patrzy :D

Mam uważać.... umm... chyba żebyście mnie nie pogryźli :tongue4:

Opublikowano

Robert słyszałeś o wypadku na Pniówku koleś miał wypadek śmiertelny :( stało się to centralnie nie daleko tam gdzie robie masakra :kwasny:

Opublikowano

Mam uważać.... umm... chyba żebyście mnie nie pogryźli :tongue4:

No :gwizdanie: niejeden by Cię pogryzł :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________

Robert słyszałeś o wypadku na Pniówku koleś miał wypadek śmiertelny :( stało się to centralnie nie daleko tam gdzie robie masakra :kwasny:

Kiedy ???

Byłem już też w takiej sytuacji nie raz , nawet w przypadku metanu :(

Opublikowano

A na Halembie ktoś z was robi?? [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Masakra :(

Jak ja bym nie chciała tak się dziennie denerwować czy bliska osoba wróci tego dnia do domu czy nie... Niby w każdym zawodzie i w ogóle jest jakieś ryzyko, ale tam to już w ogóle :(

Byłaś że wiesz ?

Opublikowano

tak samo na Wieczorku http://stooq.com/n/?f=405519&c=1&p=0 :kwasny: rok 2011 jakoś się kitowo za***iście zaczyna :confused4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Masakra :(

Jak ja bym nie chciała tak się dziennie denerwować czy bliska osoba wróci tego dnia do domu czy nie... Niby w każdym zawodzie i w ogóle jest jakieś ryzyko, ale tam to już w ogóle :(

Byłaś że wiesz ?

Nie byłam, ale nie powiesz mi, że to jest bezpieczna praca.

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Masakra :(

Jak ja bym nie chciała tak się dziennie denerwować czy bliska osoba wróci tego dnia do domu czy nie... Niby w każdym zawodzie i w ogóle jest jakieś ryzyko, ale tam to już w ogóle :(

Byłaś że wiesz ?

Nie byłam, ale nie powiesz mi, że to jest bezpieczna praca.

praca jak każda inna :wink4: nie można się tym zbytnio przejmować :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:07_________________________________________________ja spadam trzymajcie się :)

:hi:

Opublikowano

tak samo na Wieczorku http://stooq.com/n/?f=405519&c=1&p=0 :kwasny: rok 2011 jakoś się kitowo za***iście zaczyna :confused4:

Nie przeżywej :wink4:

praca jak każda inna :wink4: nie można się tym zbytnio przejmować :)

:cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Masakra :(

Jak ja bym nie chciała tak się dziennie denerwować czy bliska osoba wróci tego dnia do domu czy nie... Niby w każdym zawodzie i w ogóle jest jakieś ryzyko, ale tam to już w ogóle :(

Byłaś że wiesz ?

Nie byłam, ale nie powiesz mi, że to jest bezpieczna praca.

praca jak każda inna :wink4: nie można się tym zbytnio przejmować :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:07_________________________________________________ja spadam trzymajcie się :)

:hi:

To ja jestem widać strachodupek...

Trzymaj się i świętuj :hi:

Opublikowano

Tomson jest :naughty::kox:

mój koleżka :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

A na Halembie ktoś z was robi??

??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________

Tomson jest :naughty::kox:

mój koleżka :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4: :wink4:

Jako to?

Opublikowano

To ja jestem widać strachodupek...

Zaroz byś miała te stringi posrane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To ja jestem widać strachodupek...

Zaroz byś miała te stringi posrane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Buhahahahah :polew: :polew: :polew:

PS skąd możesz wiedzieć co noszę... :mysli:

Opublikowano

A na Halembie ktoś z was robi??

Jo ni :wink4:

Jako to?

A co ni :mysli::pociesz:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________

skąd możesz wiedzieć co noszę... :mysli:

Wszystko wiem :cool1:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:15_________________________________________________

Daniel nie możesz przeżywać za fest , taki los :(

Opublikowano

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________

skąd możesz wiedzieć co noszę... :mysli:

Wszystko wiem :cool1:

Ja Ci mówiłam, że ja w to wróżenie coś nie wierzę :gwizdanie:

Ale znak zodiaku możesz podać posprawdzamy jakiegoś Twojego tarota , coś za wróżbita jest :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.