Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też tego nie widziałam, ale wolę nie widzieć, bo ja takich rzeczy psychicznie nie wytrzymuję... ja bym takich od razu tak samo potraktowała... nie mam serca do takich ludzi :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty tu jesteś zawsze ?

jasne

Artur daj M. spokój , jest wporzo :wink4: wierz mi , wiem co gadam :wink4:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:46_________________________________________________

.. ja bym takich od razu tak samo potraktowała...

Dokładnie , tak samo bym im zrobił , zapiąć łeb o linkę i do auta ... jadę aż mu łeb odpadnie ... bez najmniejszej litości dla takiego c**ja :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

żadne k.....więzienie,z naszych podatków sk.......le jedzą,oko za oko.To nie jest normalne zachowanie.Ja też pije i nic takiego nie przychodzi mi do głowy. Zabijać po cichu za miastem i nie robić z tego scen.

Opublikowano

Aż się przykro robi... Nie rozumiem takich ludzi... jak można zrobić coś takiego całkowicie niewinnej istocie... to one są największymi przyjaciółmi ludzi... Niby mamy rozum, a wcale nie umiemy tego odwzajemnić albo chociaż uszanować... ;(

Opublikowano

Ja jak pisałem zrobił bym takie kary - tak samo jak ktoś zabił jego zabijemy ... ( wliczając w to niektóre zwierzęta )

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:54_________________________________________________

... to one są największymi przyjaciółmi ludzi...

dokładnie :good:

Opublikowano

Strona do petycji ruszyła[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:55_________________________________________________Pytanie tylko kiedy mail do mnie dotrze... :kwasny:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:57_________________________________________________Albo i już dotarł :tongue4:

Opublikowano

też się podpisałem,nie ma kary śmierci -może kiedyś będzie

Opublikowano

A szkoda... bo czasami by się przydała :kwasny:

Opublikowano

dostałem maila potwierdzającego :good:

Opublikowano

dostałem maila potwierdzającego :good:

ale niezweryfikowany , sprawdziłem :naughty:

masz na nazwisko Ro.... ?

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:10_________________________________________________

Strona do petycji ruszyła[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:55_________________________________________________Pytanie tylko kiedy mail do mnie dotrze... :kwasny:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:57_________________________________________________Albo i już dotarł :tongue4:

O Ciebie też już wiem wszystko teraz :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba śnisz :decayed:

Opublikowano

może do jutra się wyjaśni :mysli:

Opublikowano

Na spocie się wyjaśni :gwizdanie:

Opublikowano

coś takiego dostałem z linkiem

......"Cześć Artur Piecha,

aby potwierdzić rejestrację na Petycje Online kliknij na poniższy link:....."

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:16_________________________________________________dobra robaczki ide nyny

Opublikowano

może do jutra się wyjaśni :mysli:

Artur masz nazwisko na Ro.... ???

Opublikowano

ni

Opublikowano

coś takiego dostałem z linkiem

......"Cześć Artur Piecha,

aby potwierdzić rejestrację na Petycje Online kliknij na poniższy link:....."

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:16_________________________________________________dobra robaczki ide nyny

Śpij dobrze Robaczku :decayed:

Opublikowano

:decayed:

nić porozumienia :mysli::decayed:

Opublikowano

coś takiego dostałem z linkiem

......"Cześć Artur Piecha,

aby potwierdzić rejestrację na Petycje Online kliknij na poniższy link:....."

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:16_________________________________________________dobra robaczki ide nyny

już jesteś zweryfikowany , odebrałeś e-meil'a :wink4::good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:23_________________________________________________na nazwisko masz Pie... :wink4:

Opublikowano

zrobiłem cosik takiego[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:23_________________________________________________

na nazwisko masz Pie... :wink4:

Od jakiegoś czasu :wink4:

z 31 lat :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.