Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak w końcu na Pniówku dwóch zginęło w ten weekend ??? :mysli::shocked:

No niestety tak :wallbash:

Tomek ja bym mógł być po 17:00 :wink4:

W Rybniku :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak w końcu na Pniówku dwóch zginęło w ten weekend ??? :mysli::shocked:

No niestety tak :wallbash:

Ja pier**le :shocked: co tam u was się dzieje :shocked:

Tomek ja bym mógł być po 17:00 :wink4:

W Rybniku :?:

No chyba o Rybnik mu chodziło :mysli:

Opublikowano

To jak w końcu na Pniówku dwóch zginęło w ten weekend ??? :mysli::shocked:

tak dwóch :kwasny:

Opublikowano

To jak w końcu na Pniówku dwóch zginęło w ten weekend ??? :mysli::shocked:

tak dwóch :kwasny:

:shocked:

To będzie cały tydzień niezły miszmasz :disgust:

A co powiecie o tym psie ? :wallbash:

Opublikowano

Tomek ja bym mógł być po 17:00 :wink4:

W Rybniku :?:

No chyba o Rybnik mu chodziło :mysli:

No chyba że chcesz do Wodzia na Mcdrajwa podjechać :tongue4:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:40_________________________________________________

To jak w końcu na Pniówku dwóch zginęło w ten weekend ??? :mysli::shocked:

tak dwóch :kwasny:

:shocked:

To będzie cały tydzień niezły miszmasz :disgust:

A co powiecie o tym psie ? :wallbash:

Był i nima :kwasny:

Opublikowano

No chyba że chcesz do Wodzia na Mcdrajwa podjechać :tongue4:

W Rybniku będę po 17:00 na Macu :wink4:

Był i nima :kwasny:

To samo bym zrobił tym ku**som co oni temu psowi :wallbash:

Opublikowano

Jest info w sprawie naklejek "lewy pas to nie kółko różańcowe"

W Czewie mają jeszcze ok 40szt, 15zł sztuka, jak ktoś chętny to pisać, bo jak pojadę do laski to mogę przywieźć :wink4:

Opublikowano

Jest info w sprawie naklejek "lewy pas to nie kółko różańcowe"

W Czewie mają jeszcze ok 40szt, 15zł sztuka, jak ktoś chętny to pisać, bo jak pojadę do laski to mogę przywieźć :wink4:

Ale chyba nie bierzesz do siebie :mysli: przecież Ty podobno boisz się tym pasem jeździć :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________To jak z tym Maćkiem :?:

Może jeszcze ktoś chętny ? ... Hammer stawia :naughty:

Opublikowano

Jest info w sprawie naklejek "lewy pas to nie kółko różańcowe"

W Czewie mają jeszcze ok 40szt, 15zł sztuka, jak ktoś chętny to pisać, bo jak pojadę do laski to mogę przywieźć :wink4:

Ale chyba nie bierzesz do siebie :mysli: przecież Ty podobno boisz się tym pasem jeździć :gwizdanie:

:tongue4:

Dwie biorę :tongue4:

To jak z tym Maćkiem :?:

Może jeszcze ktoś chętny ? ... Hammer stawia :naughty:

Dziś ja stawiam, bo ostatnio mnie poczęstowano :decayed:

Opublikowano

Dziś ja stawiam, bo ostatnio mnie poczęstowano :decayed:

No ale będziesz po tej 17:00 czy nie :mysli::wallbash:

Opublikowano

Robert Ty szpyndlikorzu :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:58_________________________________________________

Dziś ja stawiam, bo ostatnio mnie poczęstowano :decayed:

No ale będziesz po tej 17:00 czy nie :mysli::wallbash:

Moga być i wczeniej :wink4:

Opublikowano

Dwie biorę :tongue4:

I powiedz że to na Twoje auto chcesz nakleić :disgust: takie cuś ton na malucha można naklejać albo golfa ale nie na :audi::kwasny:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:59_________________________________________________

Robert Ty szpyndlikorzu :polew:

Ja Ci postawię dziś , a co :wink4:

Moga być i wczeniej :wink4:

Ja być prędzej i rób już ta kawa , dwie łyżeczki cukru , pięć razy w lewo mieszasz i cztery w prawo :cool1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179586.0 :naughty:

Opublikowano

Ja być prędzej i rób już ta kawa , dwie łyżeczki cukru , pięć razy w lewo mieszasz i cztery w prawo :cool1

Dzień świra :decayed:

Postaram się być na 17 w Mc

Opublikowano

Dwie biorę :tongue4:

I powiedz że to na Twoje auto chcesz nakleić :disgust: takie cuś ton na malucha można naklejać albo golfa ale nie na :audi::kwasny:

Ty się tam nie znosz, jeździsz tym audikiem jak jaki emeryta :gwizdanie: mi się za chwila żarniki przepolą od mrugania takim jak Ty, bo lewy pas blokują

:tongue4:

Robert Ty szpyndlikorzu :polew:

Ja Ci postawię dziś , a co :wink4:

Lepi ni, bo mi to do końca życia bydziesz wypominać

:tongue4:

Opublikowano

Ja być prędzej i rób już ta kawa , dwie łyżeczki cukru , pięć razy w lewo mieszasz i cztery w prawo :cool1

Dzień świra :decayed:

Postaram się być na 17 w Mc

:good: ale to tak bez alko :mysli:

:kox: żartuje :wink4:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:06_________________________________________________

... mi się za chwila żarniki przepolą od mrugania takim jak Ty, bo lewy pas blokują

Jak Ty jeszcze mosz na zadnij szybie zielony listek :gwizdanie: i wyjeżdżasz na drogi publiczne tylko w niedziele :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no flache na parkingu przed sie wypije a co :kox:

Jak nie jak tak :wink4:

Opublikowano

Nie no flache na parkingu przed sie wypije a co :kox:

Jak nie jak tak :wink4:

Ja nie , idę do roboty jutro no i w końcu trzeba choć jeden dzień bez % wytrzymać :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

... mi się za chwila żarniki przepolą od mrugania takim jak Ty, bo lewy pas blokują

Jak Ty jeszcze mosz na zadnij szybie zielony listek :gwizdanie: i wyjeżdżasz na drogi publiczne tylko w niedziele :gwizdanie:

Taki jak Ty

zielony-listek_krynicki_400.jpeg

:decayed:

Chce ktoś RNSa?? :naughty: za 1200zł oddam klubowym :wink4:

Opublikowano

Nie no flache na parkingu przed sie wypije a co :kox:

Jak nie jak tak :wink4:

Ja nie , idę do roboty jutro no i w końcu trzeba choć jeden dzień bez % wytrzymać :gwizdanie: :kox:

Mięczak :gwizdanie:

Opublikowano

Mięczak :gwizdanie:

Po browarku możemy śmignąć jak co :wink4:

To jak ??

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:16_________________________________________________

Chce ktoś RNSa?? :naughty: za 120 zł oddam klubowym :wink4:

biera :naughty::kox:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:17_________________________________________________A jak z tymi koszulkami na BT , zamawiamy coś u Arka :naughty:

Na przodzie np. napis "A4 Krupnik Polska" :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.