Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za spocik, organizator chyba jeszcze nie dojechal :mysli:

Hammer jeszcze jedzie :gwizdanie: ... przecież gadaliśmy mu że ma powolutku jechać , a wiesz że on jest bardzo posłuszny i na pewno wziął sobie to do serca :>

Tomek i powoli już to widzę :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________

ale z was koledzy :thumbdown:

zamiast dac mi cynka na fona to bym tez podjechal bo dopiero weszlem do domu (wróciłem z Żywca) :no:

:embarrassed:

Arek nic się nie chwaliłeś ze jedziesz gdzieś myślałem że zajrzysz tu i przeczytasz nasze zamiary :wink4: ... poza tym to było wszystko na szybko , wiesz jak jest :wink4: następnym razem będzie tel. do Ciebie :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Co tam porabialiście?

Kawkę piliśmy , potem piwko , colę , soczki , zjedliśmy co nieco ... :wink4:

No taaaak... piwko :polew:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________

ale z was koledzy :thumbdown:

zamiast dac mi cynka na fona to bym tez podjechal bo dopiero weszlem do domu (wróciłem z Żywca) :no:

:embarrassed:

Arek nic się nie chwaliłeś ze jedziesz gdzieś myślałem że zajrzysz tu i przeczytasz nasze zamiary :wink4: ... poza tym to było wszystko na szybko , wiesz jak jest :wink4: następnym razem będzie tel. do Ciebie :good:

I do mnie i do mnie! jak będę w okolicy :tongue4:

Opublikowano

Dzieki za spocik, organizator chyba jeszcze nie dojechal :mysli:

Hammer jeszcze jedzie :gwizdanie: ... przecież gadaliśmy mu że ma powolutku jechać , a wiesz że on jest bardzo posłuszny i na pewno wziął sobie to do serca :>

Tomek i powoli już to widzę :kox: :kox: :kox:

Głatko nikaj je i po wolutku do domu :decayed:

Opublikowano

Głatko nikaj je i po wolutku do domu :decayed:

Głatko jak pieron , zdradliwe to je fest dzisiej :gwizdanie: Przed domem by my się rozj@#$li , dobrze że nic nie jechało z przeciwka :gwizdanie: bo by był dzwonek :bag:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________

Głatko nikaj je i po wolutku do domu :decayed:

No i dzięki za pomysła z wypadem na "kawę" :good:

Opublikowano

dzieki za mini spocik Pany i Panie :wink4:

Opublikowano

No i dzięki za pomysła z wypadem na "kawę" :good:

Spontany są najlepsze :good:

Opublikowano

No i dzięki za pomysła z wypadem na "kawę" :good:

Spontany są najlepsze :good:

:good::notworthy:

Opublikowano

No i dzięki za pomysła z wypadem na "kawę" :good:

Spontany są najlepsze :good:

:good::notworthy:

:good::notworthy:

Taka małe integracja przed BT była :wink4: ... myślę że w przyszłym tygodniu będzie co najmniej taka sama :naughty::wink4:

Opublikowano

oj chyba na pewno :good:

Opublikowano

Strach się bać :decayed:

Opublikowano

:hi:

szkoda że nie mogłem :(

a co do spota za tydzień to wymyślił ktoś jakaś miejscówkę :?:

Robert to jak z tymi koszulkami ,jaki napis robimy :decayed::)

Opublikowano

140595_x600.jpg

Takie coś Panowie, będę zamawiać jak co :wink4:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________A teraz ida nyny :hi:

Opublikowano

Śpij dobrze :hi:

Opublikowano

takie kocury jak Wy od 4 już lat przynoszą wódkę starszyźnie klubowej, tj. klubowiczom i VIPom...

nie widzę powodu aby w tym roku miało być inaczej :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

H4mm3R,1 taka siatka dla mnie i częstochowska "nalepka" też [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________

takie kocury jak Wy od 4 już lat przynoszą wódkę starszyźnie klubowej, tj. klubowiczom i VIPom...

nie widzę powodu aby w tym roku miało być inaczej :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox:

zaczepka :?:

Opublikowano

takie kocury jak Wy od 4 już lat przynoszą wódkę starszyźnie klubowej, tj. klubowiczom i VIPom...

nie widzę powodu aby w tym roku miało być inaczej :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox:

Hahaha jakie mniemanie :D Biedne koteczki z nas :gwizdanie:

Opublikowano

140595_x600.jpg

Takie coś Panowie, będę zamawiać jak co :wink4:

Tomek wstępnie się piszę :wink4: Do kiedy trzeba wystawić Ci czek ???

Opublikowano

140595_x600.jpg

Takie coś Panowie, będę zamawiać jak co :wink4:

Tomek wstępnie się piszę :wink4: Do kiedy trzeba wystawić Ci czek ???

On tylko akcje akceptuje :decayed:

Opublikowano

Hahaha jakie mniemanie :D Biedne koteczki z nas :gwizdanie:

zaczepka :?:

No cóż , takie zwyczaje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

co by my go nie musieli kłaść z Marzeną do łóżka ,a na drugi dzień o tym mu opowiadać :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.