Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

będzie , będzie ... tak poufnie :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:27_________________________________________________pany ja się sam domyśliłem , reszta już w waszych głowach , nie mam żadnych poufnych czy innych informacji :wink4:

ale będzie śmiesznie , na pewno :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

Zaczynam się bać... :wink4:

Widzę, że się bardziej stęskniłeś za tym moim autem ode mnie :wink4:

ja :shocked: , :no:

Ależ skąd! Jedynie chcesz już je zobaczyć :decayed:

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

będzie , będzie ... tak poufnie :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

no to skąd wiesz o tych inicjałach, bo te M.K właśnie nimi chyba są ?

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

będzie , będzie ... tak poufnie :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:27_________________________________________________pany ja się sam domyśliłem , reszta już w waszych głowach , nie mam żadnych poufnych czy innych informacji :wink4:

ale będzie śmiesznie , na pewno :naughty:

Wy coś kombinujecie... a Ty to już w ogóle!

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

Zaczynam się bać... :wink4:

Widzę, że się bardziej stęskniłeś za tym moim autem ode mnie :wink4:

ja :shocked: , :no:

Ależ skąd! Jedynie chcesz już je zobaczyć :decayed:

ależ żaden to powód do zmartwień niewiasto, śmiech to zdrowie co nie ?

Opublikowano

Widzę, że się bardziej stęskniłeś za tym moim autem ode mnie :wink4:

ja :shocked: , :no:

Ależ skąd! Jedynie chcesz już je zobaczyć :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________rozbroiłaś mnie

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

Zaczynam się bać... :wink4:

Widzę, że się bardziej stęskniłeś za tym moim autem ode mnie :wink4:

ja :shocked: , :no:

Ależ skąd! Jedynie chcesz już je zobaczyć :decayed:

ależ żaden to powód do zmartwień niewiasto, śmiech to zdrowie co nie ?

Niewątpliwie :decayed:

Opublikowano

bo Wilmo u nas zawsze jest śmiesznie, a czuję że 15-ego będzie dopiero :naughty:

Zaczynam się bać... :wink4:

Widzę, że się bardziej stęskniłeś za tym moim autem ode mnie :wink4:

ja :shocked: , :no:

Ależ skąd! Jedynie chcesz już je zobaczyć :decayed:

ja chce zobaczyć to spalanie 10,4 na FISie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to skąd wiesz o tych inicjałach, bo te M.K właśnie nimi chyba są ?

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:chytry:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:32_________________________________________________ :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

no to skąd wiesz o tych inicjałach, bo te M.K właśnie nimi chyba są ?

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zgaduje, żeby nie było, że to Marzena :polew:

Opublikowano

ja chce zobaczyć to spalanie 10,4 na FISie :naughty: :naughty: :naughty:

to ja też się piszę na ten pokaz :wink4: :> :gwizdanie:

Opublikowano

ja chce zobaczyć to spalanie 10,4 na FISie :naughty: :naughty: :naughty:

to ja też się piszę na ten pokaz :wink4: :> :gwizdanie:

te 10,4 to w w-wie zapewne, więc w Rybniku spokojnie 8,4 :naughty: :naughty:

Opublikowano

No to niedowiarki same zobaczą :cool1:

Opublikowano

te 10,4 to w w-wie zapewne, więc w Rybniku spokojnie 8,4 :naughty: :naughty:

:>

Opublikowano

No to niedowiarki same zobaczą :cool1:

chętnie :cool1:

Opublikowano

Dobrze, to poczekamy z tym tematem do spota :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.