Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde Heniek mi się skończył ,no i zapalic trza :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oki Kochanie trzymam Cię za słowo :naughty::good:

Kochanie? :blink: Uuu... o czymś ja tu nie wiem widzę! :>

PS: nauczyć Cię muszę cytowania!

A co do aktywności na forum... dajcie mi trochę czasu znów będę w czołówce! :decayed:

Opublikowano

robert rządzimy aaavr.jpg

a popatrz w prawo od tego co zaznaczyłeś , a po drugie trzeba było sprawdzić to przed 24:00 , był to jeszcze stary tydzień :gwizdanie:

wiem ale tu jestem na 1 miejscu :naughty:

faktycznie w tej rubryce obok również udało mi się załapać :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:17_________________________________________________

:good: 3.0 diesel obowiązkowo, marka... no cóż :tongue4:

Tylko mi marki nie zmieniaj :cool1::bicz2: :bicz2: :bicz2:

znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... :gwizdanie:

Opublikowano

a jeśli kunie zdychają to nie zwiastuje nic dobrego jeśli chodzi o kondycję motorowni... wtedy i spalanie może wzrosnąć, ale może się mylę :wink4:

w takich "potworach" jak V10 ... itp. kuuunie maja po prostu większe możliwości "ucieczki" :wink4:

Opublikowano

a jeśli kunie zdychają to nie zwiastuje nic dobrego jeśli chodzi o kondycję motorowni... wtedy i spalanie może wzrosnąć, ale może się mylę :wink4:

w takich "potworach" jak V10 ... itp. kuuunie maja po prostu większe możliwości "ucieczki" :wink4:

okey okey , pytanie tylko czemu jedynie wolnossaki Audi nie trzymają serii (podanej przez producenta) od nowości? wydaje mi się to trochę nieuczciwe od strony Audi.

Opublikowano

Ostatnio na spocie co innego Mówiłes :naughty::polew:

pewnie chodziło mi o to ,że kilogramy muszą być ciągnięte przez mocny motorek ,a nie jak u mnie :embarrassed:

Opublikowano

wiem ale tu jestem na 1 miejscu :naughty:

pokazałbym Ci statystyki z tego wątku , ale jeszcze popadniesz w kompleksy :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wiem ale tu jestem na 1 miejscu :naughty:

pokazałbym Ci statystyki z tego wątku , ale jeszcze popadniesz w kompleksy :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

To może zrób to :D

Opublikowano

wiem ale tu jestem na 1 miejscu :naughty:

pokazałbym Ci statystyki z tego wątku , ale jeszcze popadniesz w kompleksy :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

no coś Ty, swoją wartość znam :tongue4:

roberto a więc cóż mi ze stajni Audi polecisz ???

Opublikowano

roberto a więc cóż mi ze stajni Audi polecisz ???

R8 :kox:

RS4 :kox:

RS6 :kox:

Opublikowano

znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... :gwizdanie:

z innej stajni.............. BMW

Opublikowano

roberto a więc cóż mi ze stajni Audi polecisz ???

R8 :kox:

RS4 :kox:

RS6 :kox:

spełniają te kryteria: znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... gwizdanie

to biera jak mi taką załatwisz :gwizdanie:

Opublikowano

znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... :gwizdanie:

Opublikowano

znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... :gwizdanie:

z innej stajni.............. BMW

ale BMW są takie .... :gwizdanie:

nie powiem E46 mi się podoba , ale tylko i wyłącznie z zew. i nie compact :sick3:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/bmw-330-cd-skora-toffi-piekna-igla-i1397148481.html

http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-cd-sport-t-disel-coupe-C14410121.html

marzenie z dzieciństwa...

obowiązkowo M pakiet oczywiście :wink4:

ale póki co trza studia skończyć :wink4:

Opublikowano

chciałeś, znalazłem :wink4:

Opublikowano

środek oczywiście BMW zalatuje bieda jak się porówna z Audi, chociaż na dobrym wypasie tez jest całkiem okey :wink4:

Opublikowano

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

Opublikowano

chciałeś, znalazłem :wink4:

???

jeśli masz na myśli to BMW,

to już mi po głowie chodzi od dawna :wink4:

Opublikowano

znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... :gwizdanie:

z innej stajni.............. BMW

ale BMW są takie .... :gwizdanie:

nie powiem E46 mi się podoba , ale tylko i wyłącznie z zew. i nie compact :sick3:

Jak już to coupe a najlepiej cabrio :naughty::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.