Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dam Ci moje i też mi pokarzesz :naughty::kox:

Twoim się nie da Artur , Ty masz Diesla to tylko można zrobić na Pb :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

okey kupię sobie RS4 B7 i mi pokażesz jak nim spalić 8 litrów :good:

dam Ci moje i też mi pokarzesz :naughty::kox:

Dobrze :wink4:

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Poczekajcie spokojnie do spota... Ja nie wiem skąd tak tu buzuje na ten temat :tongue4:

Opublikowano

:> :> :>

:hi:

powitać :hi:

:hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:52_________________________________________________

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

do tego więcej pali :gwizdanie:

Opublikowano

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Pjoter czyś Ty zgupł , chcesz się zabić , wjysz co to je 450 kuniufff :cool1:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Pjoter czyś Ty zgupł , chcesz się zabić , wjysz co to je 450 kuniufff :cool1:

:kox: :kox: :kox:

muszą być leniwe jak cyp jak piją yno 10,4 /100 :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:55_________________________________________________polejymy im krupnioka to pójdą jak z kopyta strzelił :naughty::decayed:

Opublikowano

muszą być leniwe jak cyp jak piją yno 10,4 /100 :polew: :polew: :polew: :polew:

Są po prostu ekologiczne :kox:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:56_________________________________________________

polejymy im krupnioka to pójdą jak z kopyta strzelił :naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

okey kupię sobie RS4 B7 i mi pokażesz jak nim spalić 8 litrów :good:

dam Ci moje i też mi pokarzesz :naughty::kox:

Dobrze :wink4:

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Poczekajcie spokojnie do spota... Ja nie wiem skąd tak tu buzuje na ten temat :tongue4:

ale ja poważnie piszę -w przyszłosci też chcę taki silnik-tylko w a4 :wink4:
Opublikowano

Twoim się nie da Artur , Ty masz Diesla to tylko można zrobić na Pb :wink4:

;( :smutas: :smutas: :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

Wilma na II :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

okey kupię sobie RS4 B7 i mi pokażesz jak nim spalić 8 litrów :good:

dam Ci moje i też mi pokarzesz :naughty::kox:

Dobrze :wink4:

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Poczekajcie spokojnie do spota... Ja nie wiem skąd tak tu buzuje na ten temat :tongue4:

ale ja poważnie piszę -w przyszłosci też chcę taki silnik-tylko w a4 :wink4:

dajesz, nawet NOSb się zawstydzi :wink4:

Opublikowano

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Pjoter czyś Ty zgupł , chcesz się zabić , wjysz co to je 450 kuniufff :cool1:

:kox: :kox: :kox:

Robercik na serio moja je za słabo i wolno....-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Pjoter czyś Ty zgupł , chcesz się zabić , wjysz co to je 450 kuniufff :cool1:

:kox: :kox: :kox:

muszą być leniwe jak cyp jak piją yno 10,4 /100 :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:55_________________________________________________polejymy im krupnioka to pójdą jak z kopyta strzelił :naughty::decayed:

No wreszcie wiesz jak masz myśleć! :naughty:

Wilma na II :gwizdanie: :naughty:

Już? O kurczę :>

Opublikowano

Audi A4 5.2 V10 Lambo edition :naughty: wskazane: lanie ruskiej Pb :decayed: bo nie udupisz :tongue4:

Opublikowano

polejymy im krupnioka to pójdą jak z kopyta strzelił :naughty::decayed:

:good: i zaś zejdą ze spalaniem

Opublikowano

...-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:

abo alkohol :gwizdanie: :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.msg2100438#new

ucichli ... chyba za głupio tam prawia :decayed: :decayed: :decayed:

Ale Jarko "poprawkę" Ci zrobił (w poście) :wink4:

ciekawe co i po co :gwizdanie:?

Opublikowano

Twoim się nie da Artur , Ty masz Diesla to tylko można zrobić na Pb :wink4:

;( :smutas: :smutas: :smutas: ostatni klekot kupiony przeze mnie :gwizdanie:

:wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Pjoter czyś Ty zgupł , chcesz się zabić , wjysz co to je 450 kuniufff :cool1:

:kox: :kox: :kox:

Robercik na serio moja je za słabo i wolno....-w mojej krwi płynie adrenalina :gwizdanie: :cool1:

Byle ni głupota w tej kwestii... Ja tam z trupami mieć do czynienia nie chcę... z takich powodów zwłaszcza...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178458.msg2100438#new

ucichli ... chyba za głupio tam prawia :decayed: :decayed: :decayed:

Ale Jarko "poprawkę" Ci zrobił (w poście) :wink4:

Ja Tobie też zrobiłam poprawkę w poście, ale ją olaleś... a to już było parę postów temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.