Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te 10,4 to w w-wie zapewne, więc w Rybniku spokojnie 8,4 :naughty: :naughty:

w trasie schodzisz chłopie poniżej 5 ltr / 100km :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już swoje powiedziałam... zobaczymy na spocie! I koniec i kropka! :kox:

Opublikowano

te 10,4 to w w-wie zapewne, więc w Rybniku spokojnie 8,4 :naughty: :naughty:

w trasie schodzisz chłopie poniżej 5 ltr / 100km :cool1:

ale domniemam że to 10,4 to średnie spalanie :cool1:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:41_________________________________________________czyli Ty masz 6,6 a S8 10,4 :polew:

Opublikowano

ale domniemam że to 10,4 to średnie spalanie :cool1:

Maksymalne :cool1:

Opublikowano

przywieź tam jaki baniok tego ruskigo paliwa pojeździmy klekotami spalając 2l/100 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wszystko Ci pokaże co i jak, to sam zobaczysz jakie to łatwe :cool1:

Opublikowano

Pany jak to z tą BT , jedziemy przez Czechy/Słowację do BT ? Tak jak proponował to Artur , ja jestem jak najbardziej za :wink4:

Opublikowano

Pany jak to z tą BT , jedziemy zahaczając o Warszawę do BT ? Ja jestem jak najbardziej za :wink4:

Wreszcie jakiś mądry głos! :decayed:

:hi:

:hi:

Opublikowano

Pany jak to z tą BT , jedziemy przez Czechy/Słowację do BT ? Tak jak proponował to Artur , ja jestem jak najbardziej za :wink4:

przez czechy i słowację to jak pojedziemy od Tomka strony :wink4:

Opublikowano

:hi:

:siema:Pjoter

Opublikowano

Wszystko Ci pokaże co i jak, to sam zobaczysz jakie to łatwe :cool1:

okey kupię sobie RS4 B7 i mi pokażesz jak nim spalić 8 litrów :good:

Opublikowano

:hi:

powitać :hi:

Opublikowano

Pany jak to z tą BT , jedziemy przez Czechy/Słowację do BT ? Tak jak proponował to Artur , ja jestem jak najbardziej za :wink4:

przez czechy i słowację to jak pojedziemy od Tomka strony :wink4:

od Hammera? czyli i mojej ;-)

Opublikowano

Pany jak to z tą BT , jedziemy przez Czechy/Słowację do BT ? Tak jak proponował to Artur , ja jestem jak najbardziej za :wink4:

przez czechy i słowację to jak pojedziemy od Tomka strony :wink4:

no to jestem za , Tomek będzie czekał na nas z cieplutką kawką na placu :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

okey kupię sobie RS4 B7 i mi pokażesz jak nim spalić 8 litrów :good:

dam Ci moje i też mi pokarzesz :naughty::kox:

Opublikowano

od Hammera? czyli i mojej ;-)

no dobra i z Twojej :rolleyes:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Pany jak to z tą BT , jedziemy przez Czechy/Słowację do BT ? Tak jak proponował to Artur , ja jestem jak najbardziej za :wink4:

przez czechy i słowację to jak pojedziemy od Tomka strony :wink4:

od Hammera? czyli i mojej ;-)

dokładnie

Opublikowano

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

Opublikowano

:hi:

powitać :hi:

:hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:52_________________________________________________

Wilmo :) ja pragnę zasiąsc za sterami Twojej Audicy-moja jest za słaba i za wolna :wink4:

do tego więcej pali :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.