Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam narka dobrej nocki :hi:

:hi: pojad ,popił teraz idzie ........ do pieca przyłożyć :decayed:

hahaha porno i duszno będzie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spadam narka dobrej nocki :hi:

:hi: pojad ,popił teraz idzie ........ do pieca przyłożyć :decayed:

jo tyż ida przyćmić coś

Robert napisał na Wilmę- Pani M. - czyżby rzeczywiście Marzena :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 23:36_________________________________________________

Spadam narka dobrej nocki :hi:

:hi: pojad ,popił teraz idzie ........ do pieca przyłożyć :decayed:

hahaha porno i duszno będzie :polew: :polew: :polew:

co za stwierdzenia warszawskie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Spadam narka dobrej nocki :hi:

:hi: pojad ,popił teraz idzie ........ do pieca przyłożyć :decayed:

jo tyż ida przyćmić coś

Robert napisał na Wilmę- Pani M. - czyżby rzeczywiście Marzena :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

O niee co to to nie! :wink4:

Ja to ja :wink4:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 23:36_________________________________________________

Spadam narka dobrej nocki :hi:

:hi: pojad ,popił teraz idzie ........ do pieca przyłożyć :decayed:

hahaha porno i duszno będzie :polew: :polew: :polew:

co za stwierdzenia warszawskie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Waszemu gorolkowi dopiekać będziesz hanysie jeden Ty?! :decayed:

Opublikowano

Robert napisał na Wilmę- Pani M. - czyżby rzeczywiście Marzena :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano

Robert napisał na Wilmę- Pani M. - czyżby rzeczywiście Marzena :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

:mysli:

Taaaa.... jedziemy na dwa laptopy :kox:

i mam S8 w garażu

Opublikowano

Robert napisał na Wilmę- Pani M. - czyżby rzeczywiście Marzena :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

:mysli:

Taaaa.... jedziemy na dwa laptopy

aaaaaa, to wszystko tłumacz :wink4:

Opublikowano

Robert napisał na Wilmę- Pani M. - czyżby rzeczywiście Marzena :gwizdanie: :naughty: :gwizdanie:

:mysli:

Taaaa.... jedziemy na dwa laptopy :kox:

i mam S8 w garażu

Mógłbyś tego przed nimi nie ukrywać, że to maleństwo stoi w naszym garażu... :gwizdanie:

Opublikowano

i mam S8 w garażu

:slina:,a wół roboczy to [b6] ,uwierzyłem :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________zaraz wracam

Opublikowano

S8 wyjeżdżam tylko w tygodniu , w weekend jeżdżę zwykła A4 :cool1:

Opublikowano

Ale Wy macie Synki tempo w tym odpisywaniu... Proszę Was grzecznie... BAZGROLIĆ SZYBCIEJ I WIĘCEJ!!!! :)

Opublikowano

S8 wyjeżdżam tylko w tygodniu , w weekend jeżdżę zwykła A4 :cool1:

skromny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ale Wy macie Synki tempo w tym odpisywaniu... Proszę Was grzecznie... BAZGROLIĆ SZYBCIEJ I WIĘCEJ!!!! :)

A co pani M. chcesz Wieśka przegonić :mysli:Wieśka nigdy :bicz2: :bicz2: :bicz2:Wiesiek swój chłop :cool1: a Ty z Wa-wy

Opublikowano

Ale Wy macie Synki tempo w tym odpisywaniu... Proszę Was grzecznie... BAZGROLIĆ SZYBCIEJ I WIĘCEJ!!!! :)

A co pani M. chcesz Wieśka przegonić :mysli:Wieśka nigdy :bicz2: :bicz2: :bicz2:Wiesiek swój chłop :cool1: a Ty z Wa-wy

A chcę! I dokonam tego! Chyba, że wymusicie całkowitą ciszę tutaj... to chyba wywoła się we mnie choroba psychiczna i zacznę gadać do siebie...

Opublikowano

A chcę! I dokonam tego!

I wiele nie brakuje :gwizdanie: ale Wieśka możesz przegonić z ilością postów , nic poza tym :wink4::wink4:

... to chyba wywoła się we mnie choroba psychiczna i zacznę gadać do siebie...

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A chcę! I dokonam tego!

I wiele nie brakuje :gwizdanie: ale Wieśka możesz przegonić z ilością postów , nic poza tym :wink4::wink4:

Jaki Ty dzisiaj uprzejmy... :foch:

;(

Opublikowano

Jaki Ty dzisiaj uprzejmy... :foch:

Troszkę w tym prawdy troszkę żartów , ale Wiesiek jest MEGA i ciężko komukolwiek będzie go pobić :cool1:

Opublikowano

... to chyba wywoła się we mnie choroba psychiczna i zacznę gadać do siebie...

:kox: :kox: :kox:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.