Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na przodzie np. napis "A4 Krupnik Polska" :kox:

no bez jaj :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na przodzie np. napis "A4 Krupnik Polska" :kox:

no bez jaj :polew:

A pod nim nick z forum :naughty:

Opublikowano

Takie koszulki to nam powinni z krupnika za free dać :gwizdanie:

Opublikowano

Takie koszulki to nam powinni z krupnika za free dać :gwizdanie:

No :kox:

Ale serio , pisałby się ktoś na takie koszulki , napisy jeszcze uzgodnimy oczywiście :wink4: , no i czy Arek bo się podjął tego

Opublikowano

Jak dla mnie szkoda kasy

Opublikowano

Takie koszulki to nam powinni z krupnika za free dać :gwizdanie:

No :kox:

Ale serio , pisałby się ktoś na takie koszulki , napisy jeszcze uzgodnimy oczywiście :wink4: , no i czy Arek bo się podjął tego

ja się pisze :>

Opublikowano

Jak dla mnie szkoda kasy

:thumbdown:

Będziesz miał na spoty , w lecie jak znalazł :naughty: taki dupny napis "Wiesiek i Krupnik" we znaczku :audi::a4fan:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________

ja się pisze :>

:good:

to jest nas na razie dwóch :wink4:

Opublikowano

Będziesz miał na spoty , w lecie jak znalazł :naughty: taki dupny napis "Wiesiek i Krupnik" we znaczku :audi::a4fan:

No kurna zajebiaszczo :naughty:

Czekam na kolędę a potem na kawę do Mc

Opublikowano

Czekam na kolędę a potem na kawę do Mc

Ja już miałem , jeszcze przed świętami i mam spokój :wink4:

Opublikowano

To co jadymy na ta kawa :naughty:

Opublikowano

To co jadymy na ta kawa :naughty:

letko , ja jak pisałem będę po 17:00 , na 16:30 jedziemy do kościoła na Nowiny :wink4:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________Ale opanowałem wreszcie wkurwiające mnie bardzo skrzypienie z tyłu auta :banan1: , myślałem że to roleta ale inny bakcyl był :decayed:

Opublikowano

A ja muszę opanować sprysk tylnej szyby bo łazi razem z wycieraczką

Opublikowano

A ja muszę opanować sprysk tylnej szyby bo łazi razem z wycieraczką

u mnie też łazi i na pewno tak ma być przynajmniej w [b6] :wink4:

za to muszę kupić wycieraczkę bo bardzo słabo zbiera , zastanawiam sie nad taką jaką zapodał Hammer z Q5 , A1 ... :naughty:

Opublikowano

A kto mi ustawi spryski, bo fest krzywo mi to siko :kwasny: jakaś długa i twarda igła by się przydała, ma ktoś coś takiego?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Znalazło by się taką[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 14:36_________________________________________________

A kto mi ustawi spryski, bo fest krzywo mi to siko :kwasny: jakaś długa i twarda igła by się przydała, ma ktoś coś takiego?

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Badchłopcze

Opublikowano

A kto mi ustawi spryski, bo fest krzywo mi to siko :kwasny: jakaś długa i twarda igła by się przydała, ma ktoś coś takiego?

Znalazło by się taką

To wejź mi też ustawisz , jak ustawiałem ostatnio tak na "łoko" - wyciągnąłem sprysk i takim drucikiem to ustawiałem ale troszkę za wysoko sika , przedtem miałem odwrotnie

Opublikowano

A kto mi ustawi spryski, bo fest krzywo mi to siko :kwasny: jakaś długa i twarda igła by się przydała, ma ktoś coś takiego?

Znalazło by się taką

To wejź mi też ustawisz , jak ustawiałem ostatnio tak na "łoko" - wyciągnąłem sprysk i takim drucikiem to ustawiałem ale troszkę za wysoko sika , przedtem miałem odwrotnie

To dzisio będzie grupowe ustawianie sprysków :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.