Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

skąd wiesz :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

ja mam w d*p@# za przeproszeniem co komu imponuje, kieruję się swoim gustem no i tym iż silniki 3l diesla BMW należą do jednych z najbardziej udanych ( o czym świadczą liczne nagrody engine of the year) a i dresu też nie mam zamiaru wkładać :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:30_________________________________________________

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

skąd wiesz :?:

i co ma piernik do wiatraka ?

Opublikowano

byle nie compact :sick3:

Opublikowano

znajdź mi 3 litrowe coupe w dieslu które można zrobić do 300ps w cenie 40 tysi ze stajni audi... :gwizdanie:

z innej stajni.............. BMW

ale BMW są takie .... :gwizdanie:

nie powiem E46 mi się podoba , ale tylko i wyłącznie z zew. i nie compact :sick3:

Jak już to coupe a najlepiej cabrio :naughty::cool1:

może być i kombi :naughty::wink4:

Opublikowano

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

Opublikowano

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie :wink4:
Opublikowano

byle nie compact :sick3:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nikt tu o kompakcie nie mówi :wink4:

a moim faktycznym i skromnym :tongue4: autem marzeń z dzieciństwa było zawsze to:

http://otomoto.pl/bmw-m3-europa-harman-kardon-navi-C15146772.html

po prostu buda e46 w tym wydaniu jest nie do pobicia..troche czasu już minęło a mi to auto nieprzerwanie się podoba!

Opublikowano

i co ma piernik do wiatraka ?

3.0 tdi z bmw :naughty: -piernik

Opublikowano

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

skąd wiesz :?:

Co do Waszej opinii - tak myślę. Co do nas - to po prostu wiem.

No i Audi... to jednak Audi :wink4:

Opublikowano

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie :wink4:

jeśli chodzi o 3l diesla, nie ma jakieś znaczącej różnicy w eksploatacji :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:34_________________________________________________

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

skąd wiesz :?:

Co do Waszej opinii - tak myślę. Co do nas - to po prostu wiem.

No i Audi... to jednak Audi :wink4:

nie kapuję czemu nam niby nie ma pasować BMW ? i co ma do tego Warszawa ??????????????????????????????????????

Opublikowano

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:,raz jeszcze dzięki za dziś :notworthy:

Opublikowano

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:,raz jeszcze dzięki za dziś :notworthy:

trzymta się roberto arrturroo :wink4::hi:

Opublikowano

nie kapuję czemu nam niby nie ma pasować BMW ? i co ma do tego Warszawa ??????????????????????????????????????

Dobra nieważne :tongue4:

Pora w zasadzie i na mnie, bo do roboty nie wstanę :naughty:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

nie kapuję czemu nam niby nie ma pasować BMW ? i co ma do tego Warszawa ??????????????????????????????????????

Dobra nieważne :tongue4:

Pora w zasadzie i na mnie, bo do roboty nie wstanę :naughty:

Dobranoc :hi:

typowo po kobiecemu :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:38_________________________________________________no cóż... :mysli:

Opublikowano

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:,raz jeszcze dzięki za dziś :notworthy:

trzymta się roberto arrturroo :wink4::hi:

:mysli: :gwizdanie:

ja się tylko pożegnałem z Robertem, mi się jeszcze oczy nie kleją :wink4:

Opublikowano

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

Mało co bym kupił BMW-jednak cena i eksploatacja ,no i oczywiscie stan tech.przemówiło za Audi-i tak myslę ,że zostanie :wink4:

jeśli chodzi o 3l diesla, nie ma jakieś znaczącej różnicy w eksploatacji :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 01:34_________________________________________________

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:

Ale BMW są takie, że połowie Warszawiaków imponują, a Wam na bank to nie pasuje :gwizdanie:

skąd wiesz :?:

Co do Waszej opinii - tak myślę. Co do nas - to po prostu wiem.

No i Audi... to jednak Audi :wink4:

nie kapuję czemu nam niby nie ma pasować BMW ? i co ma do tego Warszawa ??????????????????????????????????????

Ja nie mówię o dieslu...... tylko o tym co się trafiło-a diesla nie szukałem tylko benzyny...
Opublikowano

Dobra ja lecę

Narta wszystkim :hi:

:hi:,raz jeszcze dzięki za dziś :notworthy:

trzymta się roberto arrturroo :wink4::hi:

:mysli: :gwizdanie:

ja się tylko pożegnałem z Robertem, mi się jeszcze oczy nie kleją :wink4:

no mi też nie :> idę coś przypalić :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.