Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na wiki jest na pewno man i ośka

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

misja wyprzedzenia Łylmy osiągnięta :decayed:

11111jq.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:30_________________________________________________

jak znajdziesz taki silnik to masz ode mnie tir Krupnika a od inzynierów z Munchen nową M3 na placu :decayed:

przeszczepy się liczą :kox:

tir gorzały :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:25_________________________________________________poszukam statystyk

Szukaj Szukaj razem wypijemy :polew: :polew:

szczerze w to wątpię :tongue4:

Opublikowano

musimy przez lato kiedyś się ugadać na kreskę :naughty:

ps. z Hammerem już jechałeś ??

zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho :naughty::wink4:

Tomek mi odjeżdża :)

Opublikowano

Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac

Opublikowano

poszukam statystyk

to się odnosiło mojego autka :wink4:

Opublikowano

musimy przez lato kiedyś się ugadać na kreskę :naughty:

ps. z Hammerem już jechałeś ??

zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho :naughty::wink4:

Tomek mi odjeżdża :)

w 1 przypadku nie mam cienia szans :wink4:

no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________

Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac

audi mocniejsze od 528i czy 328i ?

Opublikowano

.. ja z kolei Tomkowi odjeżdżam :)

więc nie ma tematu :wink4::embarrassed::decayed:

Opublikowano

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b5-sedan-2.5-tdi-150km.html

222km/h dla Twojego :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:38_________________________________________________nawet imponująco :)

http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_2.8_30v.html

Opublikowano

chyba, że wypruje fotele, koło zapasowe,klimę,radio ,hmmmmmmmmmmmmm :mysli: , :naughty: podłokietnik i wtedy stanę :>

Opublikowano

cabriofan ile Twoim pomykałeś ???

i jak mam dzwonić do Kołoczka i składać zamówienie :gwizdanie:

Opublikowano

musimy przez lato kiedyś się ugadać na kreskę :naughty:

ps. z Hammerem już jechałeś ??

zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho :naughty::wink4:

Tomek mi odjeżdża :)

w 1 przypadku nie mam cienia szans :wink4:

no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________

Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac

audi mocniejsze od 528i czy 328i ?

328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij
Opublikowano

musimy przez lato kiedyś się ugadać na kreskę :naughty:

ps. z Hammerem już jechałeś ??

zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho :naughty::wink4:

Tomek mi odjeżdża :)

w 1 przypadku nie mam cienia szans :wink4:

no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________

Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac

audi mocniejsze od 528i czy 328i ?

328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij

wg tabeli masz 7,3 do 100.

dla porównania...

e46 330d 204ps- 7,2 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak jeszcze trochę popiszemy to Roberta scigne w tabelce :polew:

Opublikowano

+intercooler

+wtryski z 535d

+chip

= ok 300ps :naughty:

Opublikowano

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b5-sedan-2.5-tdi-150km.html

222km/h dla Twojego :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:38_________________________________________________nawet imponująco :)

http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_2.8_30v.html

mam tiptronic i Q ,a prędkość 222 km/h jest dla manuala

Opublikowano

arturro 10 postów i masz roberta :naughty:

cabriofan to jako to bydzie z tym 2,7 tds :tongue4: bo tir odpalony a za rozruch trza zapłacić :gwizdanie: a że żeś ni mioł racji :tongue4:

Opublikowano

musimy przez lato kiedyś się ugadać na kreskę :naughty:

ps. z Hammerem już jechałeś ??

zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho :naughty::wink4:

Tomek mi odjeżdża :)

w 1 przypadku nie mam cienia szans :wink4:

no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________

Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac

audi mocniejsze od 528i czy 328i ?

328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij

wg tabeli masz 7,3 do 100.

dla porównania...

e46 330d 204ps- 7,2 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do porównania jakbys czytał co piszę -to benzyny 2,8 a nie diesle...... :tongue4:
Opublikowano

musimy przez lato kiedyś się ugadać na kreskę :naughty:

ps. z Hammerem już jechałeś ??

zrobimy to raz zimą w śniegu i raz latem na sucho :naughty::wink4:

Tomek mi odjeżdża :)

w 1 przypadku nie mam cienia szans :wink4:

no a w 2... ja z kolei Tomkowi odjeżdżam :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:35_________________________________________________

Ja odkąd przejechałem się betą 2,8 benz w 2005 r.niczego słabszego ne chciałem kupowac

audi mocniejsze od 528i czy 328i ?

328-ta sama moc 193ps ten sm moment 280 nm ale w porównaniu do jazdy beta się lepiej zbiera[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:40_________________________________________________nawet w fabrycznych audi zdaje się 8,7,a beta 7,8 do setki czy jakos tak -jak Masz wgląd w tabeli to luknij

wg tabeli masz 7,3 do 100.

dla porównania...

e46 330d 204ps- 7,2 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do porównania jakbys czytał co piszę -to benzyny 2,8 a nie diesle...... :tongue4:

330d dla porównania po prostu. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:48_________________________________________________chciałem Ci tylko pokazać że gnojowóz też potrafi :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:49_________________________________________________

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b5-sedan-2.5-tdi-150km.html

222km/h dla Twojego :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 02:38_________________________________________________nawet imponująco :)

http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_2.8_30v.html

mam tiptronic i Q ,a prędkość 222 km/h jest dla manuala

arturoo przeoczyłem to że masz tipa.

Opublikowano

Z odpowiednio dużą pojemnoscią :polew:

raczej obowiązkowo uturbiony, bo Ty masz 2,8 a 330d to 3 litry więc nie ma jakieś wielkiej rozbiezności.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.