Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wziąć urlop, bo jak ruszą Ci mięśniami, to wiesz... z kopyta

o to to nie martwię mam zaprawę 2 razy w tygodniu, bardziej mnie martwi brak snu, bo tam ponoć o 6 trzeba wstawać i jakieś fucking ćwiczenia poranne :sick3:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

dokładnie tak arturoo, roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

dokładnie tak arturoo, roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

zgodzę się z Tobą,ojciec ma 525i i tylko AUDI mu w głowie siedzi choć jazda BMW to frajda sama w sobie :kox:
Opublikowano

No wziąć urlop, bo jak ruszą Ci mięśniami, to wiesz... z kopyta

o to to nie martwię mam zaprawę 2 razy w tygodniu, bardziej mnie martwi brak snu, bo tam ponoć o 6 trzeba wstawać i jakieś fucking ćwiczenia poranne :sick3:

O boże... 6 rano dzień w dzień...zemrzeć idzie... to nie jest dobre dla śpiochów :tongue4:

Mi by się takie ćwiczenia przydały, żeby mojego lenia ruszyć :tongue4:

PS: zaprawę masz na myśli siłownię?

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

dokładnie tak arturoo, roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

Tłumacz się teraz tłumacz :decayed:

Opublikowano

dobra lecę do przedszkola po dzieciaki :wink4:

Opublikowano

No wziąć urlop, bo jak ruszą Ci mięśniami, to wiesz... z kopyta

o to to nie martwię mam zaprawę 2 razy w tygodniu, bardziej mnie martwi brak snu, bo tam ponoć o 6 trzeba wstawać i jakieś fucking ćwiczenia poranne :sick3:

O boże... 6 rano dzień w dzień...zemrzeć idzie... to nie jest dobre dla śpiochów :tongue4:

Mi by się takie ćwiczenia przydały, żeby mojego lenia ruszyć :tongue4:

PS: zaprawę masz na myśli siłownię?

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

dokładnie tak arturoo, roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

Tłumacz się teraz tłumacz :decayed:

tutaj nie ma się co tłumaczyć, na pewno mnie przed Tobą Łylma, gdyż Ty nie masz w swoim mniemaniu czegokolwiek wytłumaczyć, nie ma to jak magiczne słowo: "dobra nieważne" i sprawa załatwiona, no ale ja nie mam w zwyczaju pójścia na łatwiznę dlatego postanowiłem trochę rozwinąć moje zdanie wiesz ? :tongue4:

Opublikowano

No wziąć urlop, bo jak ruszą Ci mięśniami, to wiesz... z kopyta

o to to nie martwię mam zaprawę 2 razy w tygodniu, bardziej mnie martwi brak snu, bo tam ponoć o 6 trzeba wstawać i jakieś fucking ćwiczenia poranne :sick3:

O boże... 6 rano dzień w dzień...zemrzeć idzie... to nie jest dobre dla śpiochów :tongue4:

Mi by się takie ćwiczenia przydały, żeby mojego lenia ruszyć :tongue4:

PS: zaprawę masz na myśli siłownię?

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

dokładnie tak arturoo, roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

Tłumacz się teraz tłumacz :decayed:

tutaj nie ma się co tłumaczyć, na pewno mnie przed Tobą Łylma, gdyż Ty nie masz w swoim mniemaniu czegokolwiek wytłumaczyć, nie ma to jak magiczne słowo: "dobra nieważne" i sprawa załatwiona, no ale ja nie mam w zwyczaju pójścia na łatwiznę dlatego postanowiłem trochę rozwinąć moje zdanie wiesz ? :tongue4:

Nie odbieraj tego jako atak na siebie, tylko jako zwykły żart.

Wczoraj już mi się tłumaczyć nie chciało, bo byłam za bardzo zmęczona po prostu.

Chodziło mi o niechęć w stosunku do Warszawiaków, bo mało kto Nas lubi.

Opublikowano

No wziąć urlop, bo jak ruszą Ci mięśniami, to wiesz... z kopyta

o to to nie martwię mam zaprawę 2 razy w tygodniu, bardziej mnie martwi brak snu, bo tam ponoć o 6 trzeba wstawać i jakieś fucking ćwiczenia poranne :sick3:

O boże... 6 rano dzień w dzień...zemrzeć idzie... to nie jest dobre dla śpiochów :tongue4:

Mi by się takie ćwiczenia przydały, żeby mojego lenia ruszyć :tongue4:

PS: zaprawę masz na myśli siłownię?

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

dokładnie tak arturoo, roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

Tłumacz się teraz tłumacz :decayed:

tutaj nie ma się co tłumaczyć, na pewno mnie przed Tobą Łylma, gdyż Ty nie masz w swoim mniemaniu czegokolwiek wytłumaczyć, nie ma to jak magiczne słowo: "dobra nieważne" i sprawa załatwiona, no ale ja nie mam w zwyczaju pójścia na łatwiznę dlatego postanowiłem trochę rozwinąć moje zdanie wiesz ? :tongue4:

Nie odbieraj tego jako atak na siebie, tylko jako zwykły żart.

Wczoraj już mi się tłumaczyć nie chciało, bo byłam za bardzo zmęczona po prostu.

Chodziło mi o niechęć w stosunku do Warszawiaków, bo mało kto Nas lubi.

może migrena :tongue4: ?

a no masz rację stereotypu warszawiaka się nie lubi, lecz ja nie jestem kimś kto kieruje się stereotypami, zdecydowanie wolę sam indywidualnie się przekonać :wink4: co nie zmienia faktu iż warszawskich goroli na śląski z zasady się nie toleruje :wink4:

nadal nie rozumiem co tutaj ma do rzeczy wspomniana marka (żeby już nie wymieniać nazwy specjalnie dla roberta) :tongue4:

Opublikowano

może migrena :tongue4: ?

a no masz rację stereotypu warszawiaka się nie lubi, lecz ja nie jestem kimś kto kieruje się stereotypami, zdecydowanie wolę sam indywidualnie się przekonać :wink4: co nie zmienia faktu iż warszawskich goroli na śląski z zasady się nie toleruje :wink4:

nadal nie rozumiem co tutaj ma do rzeczy wspomniana marka (żeby już nie wymieniać nazwy specjalnie dla roberta) :tongue4:

Niee, nie migrena... jestem mega niewyspana przez cały ten weekend. :zemdlal::lazy:

Miałam na myśli konkretniej to, że jeśli Warszawiaków się nie lubi to i tego co oni lubią, ale skoro masz inne zdanie, to się cieszę :)

Opublikowano

może migrena :tongue4: ?

a no masz rację stereotypu warszawiaka się nie lubi, lecz ja nie jestem kimś kto kieruje się stereotypami, zdecydowanie wolę sam indywidualnie się przekonać :wink4: co nie zmienia faktu iż warszawskich goroli na śląski z zasady się nie toleruje :wink4:

nadal nie rozumiem co tutaj ma do rzeczy wspomniana marka (żeby już nie wymieniać nazwy specjalnie dla roberta) :tongue4:

Niee, nie migrena... jestem mega niewyspana przez cały ten weekend. :zemdlal::lazy:

Miałam na myśli konkretniej to, że jeśli Warszawiaków się nie lubi to i tego co oni lubią, ale skoro masz inne zdanie, to się cieszę :)

na temat tego iż warszawiacy preferują tylko i wyłącznie BMW nie miałem pojęcia :tongue4:

ale z tego niby powodu miałbym zrezygnować z takiego auta? ze względu na warszawiaków? no chyba sobie żartujesz :decayed:

wiem wiem chciałaś podkreślić swoją wyjątkowość spośród innych warszawiaków gdyż Ty preferujesz Audi :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

może migrena :tongue4: ?

a no masz rację stereotypu warszawiaka się nie lubi, lecz ja nie jestem kimś kto kieruje się stereotypami, zdecydowanie wolę sam indywidualnie się przekonać :wink4: co nie zmienia faktu iż warszawskich goroli na śląski z zasady się nie toleruje :wink4:

nadal nie rozumiem co tutaj ma do rzeczy wspomniana marka (żeby już nie wymieniać nazwy specjalnie dla roberta) :tongue4:

Niee, nie migrena... jestem mega niewyspana przez cały ten weekend. :zemdlal::lazy:

Miałam na myśli konkretniej to, że jeśli Warszawiaków się nie lubi to i tego co oni lubią, ale skoro masz inne zdanie, to się cieszę :)

na temat tego iż warszawiacy preferują tylko i wyłącznie BMW nie miałem pojęcia :tongue4:

ale z tego niby powodu miałbym zrezygnować z takiego auta? ze względu na warszawiaków? no chyba sobie żartujesz :decayed:

wiem wiem chciałaś podkreślić swoją wyjątkowość spośród innych warszawiaków gdyż Ty preferujesz Audi :decayed: :gwizdanie:

Nie, jeszcze VW Golfy... :wallbash: ale to chyba nie tylko my....

No pewnie, że tak! Tylko czekałam na tak szczególną okazję :D

Opublikowano

może migrena :tongue4: ?

a no masz rację stereotypu warszawiaka się nie lubi, lecz ja nie jestem kimś kto kieruje się stereotypami, zdecydowanie wolę sam indywidualnie się przekonać :wink4: co nie zmienia faktu iż warszawskich goroli na śląski z zasady się nie toleruje :wink4:

nadal nie rozumiem co tutaj ma do rzeczy wspomniana marka (żeby już nie wymieniać nazwy specjalnie dla roberta) :tongue4:

Niee, nie migrena... jestem mega niewyspana przez cały ten weekend. :zemdlal::lazy:

Miałam na myśli konkretniej to, że jeśli Warszawiaków się nie lubi to i tego co oni lubią, ale skoro masz inne zdanie, to się cieszę :)

na temat tego iż warszawiacy preferują tylko i wyłącznie BMW nie miałem pojęcia :tongue4:

ale z tego niby powodu miałbym zrezygnować z takiego auta? ze względu na warszawiaków? no chyba sobie żartujesz :decayed:

wiem wiem chciałaś podkreślić swoją wyjątkowość spośród innych warszawiaków gdyż Ty preferujesz Audi :decayed: :gwizdanie:

Nie, jeszcze VW Golfy... :wallbash: ale to chyba nie tylko my....

No pewnie, że tak! Tylko czekałam na tak szczególną okazję :D

warszawiacy preferują auto do ludu które jest jednym z najbardziej pospolitych ?

nie wierzę :tongue4:

Opublikowano

warszawiacy preferują auto do ludu które jest jednym z najbardziej pospolitych ?

nie wierzę :tongue4:

Ja w to nie wnikam, aż tak dosadnie, ale jak słyszę o golfach to drgawek dostaję :tongue4:

Opublikowano

ja nie widzę nic złego w golfach choć nie lubię w nich chodzić :sick3:

Opublikowano

ja nie widzę nic złego w golfach choć nie lubię w nich chodzić :sick3:

Hahaha No fakt... jakoś też nie przepadam jak mężczyźni chodzą w golfach :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:43_________________________________________________Może i ciepłe, ale na bank nieładne...

Opublikowano

to FORUM O AUTACH a nie o ciuchach :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:51_________________________________________________ :audi: !!!

a nie :offtopic::spam::ban:

Opublikowano

ja nie widzę nic złego w golfach choć nie lubię w nich chodzić :sick3:

Hahaha No fakt... jakoś też nie przepadam jak mężczyźni chodzą w golfach :wink4:

dla męszczyzny to garniak szyty na miarę taki jak Audi
Opublikowano

ja nie widzę nic złego w golfach choć nie lubię w nich chodzić :sick3:

Hahaha No fakt... jakoś też nie przepadam jak mężczyźni chodzą w golfach :wink4:

dla męszczyzny to garniak szyty na miarę taki jak Audi

andy jesteś męszczyzną ?

bo ja nie :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:55_________________________________________________masz rację sanatorium CI dobrze zrobi :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to FORUM O AUTACH a nie o ciuchach :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:51_________________________________________________ :audi: !!!

a nie :offtopic::spam::ban:

Hahaha fakt, źle napisałam... mogłam dopisać, że zrozumiałabym ten golf u faceta tylko i wyłącznie jeśli miałby znaczek Audi :decayed:

ja nie widzę nic złego w golfach choć nie lubię w nich chodzić :sick3:

Hahaha No fakt... jakoś też nie przepadam jak mężczyźni chodzą w golfach :wink4:

dla męszczyzny to garniak szyty na miarę taki jak Audi

Mężczyzno drogi, to rozumiem, że Ty jedynie w garniturach chodzisz? :chytry:

Niewygodnie trochę...

Opublikowano

to FORUM O AUTACH a nie o ciuchach :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 14:51_________________________________________________ :audi: !!!

a nie :offtopic::spam::ban:

Hahaha fakt, źle napisałam... mogłam dopisać, że zrozumiałabym ten golf u faceta tylko i wyłącznie jeśli miałby znaczek Audi :decayed:

ja nie widzę nic złego w golfach choć nie lubię w nich chodzić :sick3:

Hahaha No fakt... jakoś też nie przepadam jak mężczyźni chodzą w golfach :wink4:

dla męszczyzny to garniak szyty na miarę taki jak Audi

Mężczyzno drogi, to rozumiem, że Ty jedynie w garniturach chodzisz? :chytry:

Niewygodnie trochę...

cieszę się że się poprawiłaś :wink4:

i nie obrażaj andiego z tym mężczyzną proszę, bo to zdeklarowany męszczyzna jest :decayed::naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________nie lubię garnituru, zakładam tylko wtedy gdy jest taka potrzeba, ale ma on swój urok jakby na to nie patrzeć :wink4: a w połowie np. wesela i tak już jest odpowiednio luźno, że nawet garnitur nie jest straszny :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.