Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lexus LFA najdroższy samochód sprzedawany w Polsce. cena jedyne 460 tys euro :kox: w Automaniaku :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Lexus LFA najdroższy samochód sprzedawany w Polsce. cena jedyne 460 tys euro :kox: w Automaniaku :)

ladna cena :blink:

a co powiecie o nowym Coupe Hyundai'a ktory bedzie sprzedawany w Polsce :?:

Opublikowano

Tylko nr. rejestracji się nie zgadzają :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________

:hi:

140595_x600.jpg

Takie coś Panowie, będę zamawiać jak co :wink4:

jaki koszt :?:

max 130zł ale ile konkretnie, to jeszcze do końca pewny nie jestem :)

to daj znac jak juz bedziesz wiedzial na 100% :wink4:

na allegro jest taka sama ale kapke drozsza

Widziałem, z przesyłką 170zl, a na dodatek używka :wink4:

Opublikowano

:hi:

Z wieczora

Nie leciałem po cały spamie bo czasu brak ale widzę ze na spocie może być gorąco :cool1:

Chłopki co sperma wali do głowy :naughty:

Opublikowano

:hi:

Z wieczora

Nie leciałem po cały spamie bo czasu brak ale widzę ze na spocie może być gorąco :cool1:

Chłopki co sperma wali do głowy :naughty:

witojcie Wieśku :hi:

pozdrów Basię :naughty::wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chłopki co sperma wali do głowy :naughty:

jo nimom kiedy jej naprodukować :gwizdanie:

Opublikowano

Lexus LFA najdroższy samochód sprzedawany w Polsce. cena jedyne 460 tys euro :kox: w Automaniaku :)

ladna cena :blink:

a co powiecie o nowym Coupe Hyundai'a ktory bedzie sprzedawany w Polsce :?:

który to ??[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________

Chłopki co sperma wali do głowy :naughty:

jo nimom kiedy jej naprodukować :gwizdanie:

wszystko spuszczane na bieżąco :decayed:

Opublikowano
  • Autor
który to ??

0905_07_z+2010_hyundai_genesis_coupe+rear_three_quarter_view.jpg

Opublikowano

witojcie Wieśku :hi:

pozdrów Basię :naughty::wink4: :decayed

:hi:

Pozdrowina

jo nimom kiedy jej naprodukować :gwizdanie

No i to się chwali, szkoda że Was nie było z Nami wczoraj[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________

który to ??

0905_07_z+2010_hyundai_genesis_coupe+rear_three_quarter_view.jpg

Ooooo autko moje syna :polew:

Opublikowano

witojcie Wieśku :hi:

pozdrów Basię :naughty::wink4: :decayed

:hi:

Pozdrowina

jo nimom kiedy jej naprodukować :gwizdanie

No i to się chwali, szkoda że Was nie było z Nami wczoraj

byliście w końcu w tej zawadzie ? Arek nie dojechał ?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 18:43_________________________________________________stary też nie był taki zły:

Hyundai-coupe-bodykit.jpg

gdyby nie ten znaczek H :gwizdanie:

Opublikowano

W Zawadzie było zajęte Artur tam dzwonił i podeschliśmy do Hajdy :evil:

Opublikowano
Hyundai-coupe-body-kit.jpg
Opublikowano

Arek ta rurka do tylnego sprysku nie wystepuje juz jako część wymienna, tylko cały silnik :wallbash:

Opublikowano
Hyundai_Genesis_Coupe_3.jpg
Opublikowano

Spadam Panowie na nocke , jak będzie spokój to może sie odezwę narka :hi:

Opublikowano

Spadam Panowie na nocke , jak będzie spokój to może sie odezwę narka :hi:

dyrsz se, udanej szychty :hi:

ja też spadam trza się wziąć za siebie w końcu :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 18:54_________________________________________________Łylma daję Ci szansę abyś mnie dogoniła, tak jak obiecałaś, troszkę spamu przed Tobą :naughty::hi:

Opublikowano
  • Autor

Arek ta rurka do tylnego sprysku nie wystepuje juz jako część wymienna, tylko cały silnik :wallbash:

no tak jak ci mowilem wczoraj

Opublikowano

Arek ta rurka do tylnego sprysku nie wystepuje juz jako część wymienna, tylko cały silnik :wallbash:

Wiesiek jak chcesz tako rurka to mom tako miedziano bodajże 2.5mm albo 2 nimach se pewny
Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 18:54_________________________________________________Łylma daję Ci szansę abyś mnie dogoniła, tak jak obiecałaś, troszkę spamu przed Tobą :naughty::hi:

Poradzę sobie! :cool1: :gwizdanie: Troszkę musiałam się zdrzemnąć... i sobie jeszcze film obejrzałam i od razu lepiej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.