Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra już wiem. Jak masz Firefoxa to "narzędzia" > "opcje" > "zaawansowane" i odhacz sobie sprawdzanie pisowni.

W IE możesz pogrzebać też "Narzędzia"> "Opcje internetowe"... ale ręki sobie nie dam uciąć.

nie ptrafię znaleźć
Musicie mi się pokazać
coś za coś dawaj swoje foty :naughty:

myślisz że to dobry pomysł ? :decayed: :decayed: :decayed:

Już widzieliście fotę przecież :naughty: Arek wstawiał przecie jak ryby łowiłam :polew: :polew: :polew:

:hi: Wszystkim :hi: :>

:hi:

:hi: spamerów , masakra niecały jeden dzień a tu jeb 20 stron do przodu :shocked:

:good::naughty:

:hi:

była twarda, ale potem tylko :sick3: :sick3: :sick3: ogólnie to w rodzinie sami abstynęci nie było z kim wypić, zresztą ja też najlepszy nie jestem 1 piwko na tydzień :confused4:

O no to jak abstynenci, to już im się chwali :>

A 1 piwko na tydzień, moim skromnym zdaniem, całkowicie wystarcza :tongue4:

A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum :evil::decayed::tongue4:

Ble.. :sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________

A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum

ja preferuję dobry sex niż pifko :polew:

Mądry głos :good:

U mnie cierpliwości praktycznie brak... tylko w rzadkich niezwykle sytuacjach jak sobie coś postanowię... ale to też nie w każdej. Muszę się zaprzeć jak osioł i wtedy daję radę :tongue4:

To pewnie całkiem pokaźną kolekcję tych modeli masz... :wink4:

To w związku z tym jedziesz do sanatorium? Namęczysz się biedaku :confused4:

Tam to dopiero się Chłopak popsuje-alkohol,tłum kobiet -masakra :evil: :evil: :polew:

I to jakie laski :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

nie zrozumcie mnie zle z tym tacho ;d kupilem fis i potrzebuje pin wydlubac z nowego licznika :gwizdanie:

witam jeszcze raz i spadam. bede za pare h :hi:

Opublikowano
nie wpieniam się ale dla mnie to po prostu żal i tyle
a mi nie żal lubię oca rypcyka i wyślę mu swoją rentę :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:47_________________________________________________

:kox:

nie zrozumcie mnie zle z tym tacho ;d kupilem fis i potrzebuje pin wydlubac z nowego licznika :gwizdanie:

witam jeszcze raz i spadam. bede za pare h :hi:

zagadaj do Wieśka jak mu postawisz 0.7 Krupnia to pewnie Ci pomoże :wink4:
Opublikowano
nie wpieniam się ale dla mnie to po prostu żal i tyle
a mi nie żal lubię oca rypcyka i wyślę mu swoją rentę :naughty:

wszyscy już znają Twoją ekipę, udanego Moherowego Wypadu do Sanatorium :decayed:

będziesz pucował co nieco ojczulkowi Rydzykowi :naughty::decayed: :decayed: ?

Opublikowano
I to jakie laski
same metalowe :polew: po dwie na jedną 60latkę
wszyscy już znają Twoją ekipę, udanego Moherowego Wypadu do Sanatorium

będziesz pucował co nieco ojczulkowi Rydzykowi

no raczej :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________

A moim skromnym zdaniem tak 1 piwko na godzinę-wieczorkiem przy kompie,na forum

ja preferuję dobry sex niż pifko :polew:

Mądry głos :good:

mądry głos ? a więc jestem ciekaw z kim Ty praktykujesz ów stwierdzenie skoro ten Twój w rasjiii od pół roku :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a wogóle to idę radia posłuchać choć moje mo knefle :naughty:

mądry głos ? a więc jestem ciekaw z kim Ty praktykujesz ów stwierdzenie skoro ten Twój w rasjiii od pół roku
coś Ty taki ciekawski Ona Cię nie pyta z kim Ty do łóżka leziesz :tongue4:
Opublikowano
I to jakie laski
same metalowe :polew: po dwie na jedną 60latkę
wszyscy już znają Twoją ekipę, udanego Moherowego Wypadu do Sanatorium

będziesz pucował co nieco ojczulkowi Rydzykowi

no raczej :tongue4: :tongue4: :tongue4:

od początku wiedziałem że z Tobą coś nie tak :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________

a wogóle to idę radia posłuchać choć moje mo knefle :naughty:

mądry głos ? a więc jestem ciekaw z kim Ty praktykujesz ów stwierdzenie skoro ten Twój w rasjiii od pół roku
coś Ty taki ciekawski Ona Cię nie pyta z kim Ty do łóżka leziesz :tongue4:

don Juan Pedro obrońcedro się znalazł :tongue4:

Opublikowano
od początku wiedziałem że z Tobą coś nie tak
co Ty możesz wiedzieć, młody jesteś i dwa jajka dopiero masz :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________
don Juan Pedro obrońcedro się znalazł
:bla: :bla: :bla:
Opublikowano
od początku wiedziałem że z Tobą coś nie tak
co Ty możesz wiedzieć, młody jesteś i dwa jajka dopiero masz :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________
don Juan Pedro obrońcedro się znalazł
:bla: :bla: :bla:

a Ty masz moherowe podejście do zycia i uważasz iż tylko wiek świadczy o dojrzałości psychicznej człowieka :cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________

a wogóle to idę radia posłuchać choć moje mo knefle :naughty:

mądry głos ? a więc jestem ciekaw z kim Ty praktykujesz ów stwierdzenie skoro ten Twój w rasjiii od pół roku
coś Ty taki ciekawski Ona Cię nie pyta z kim Ty do łóżka leziesz :tongue4:

don Juan Pedro obrońcedro się znalazł :tongue4:

I dobrze! Dobry człowiek z niego :wink4:

Opublikowano

swoją droga jak na takiego devota całkiem otwarcie prawisz o sprawach sexualnych, czyżbyś miał etat u Rydzyka w konserwowaniu 60 letnich pitek :decayed: :decayed: :decayed: ? :gwizdanie:

Opublikowano
a Ty masz moherowe podejście do zycia i uważasz iż tylko wiek świadczy o dojrzałości psychicznej człowieka
uj Ci do mojego podejścia Ty mnie z życia nie rozliczaj :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

spadam na tvn turbo...

o 17.30 Automaniak w którym porównanie Audi A4 2.0 TDI z BMW 320d jakby to kogoś interesowało :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 17:02_________________________________________________

a Ty masz moherowe podejście do zycia i uważasz iż tylko wiek świadczy o dojrzałości psychicznej człowieka
uj Ci do mojego podejścia Ty mnie z życia nie rozliczaj :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie rozliczam lecz stwierdzam jedynie fakt mr Moher :>

Opublikowano

swoją droga jak na takiego devota całkiem otwarcie prawisz o sprawach sexualnych, czyżbyś miał etat u Rydzyka w konserwowaniu 60 letnich pitek :decayed: :decayed: :decayed: ? :gwizdanie:

widac masz problem w sprawach sexu bo często gęsto się posiłkujesz :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie... kochajcie się a nie takie niedobre teksty do siebie rzucacie :confused4:

Opublikowano

rozliczać Cię może jedynie Twój Guru Ojczulek Rydzyk :wink4:

Opublikowano

rozliczać Cię może jedynie Twój Guru Ojczulek Rydzyk :wink4:

:hi: ja też spadam :wink4:
Opublikowano

Nakłócili się a teraz zostawiają :angry::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.