Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba wszystkich posrało :!: Czy to forum BMW , zmieniać mi temat i to już :!:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj nie wszystkich nie wszystkich! Napisałam jedynie kilka wypowiedzi! Wypraszam sobie :foch:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

:hi:

Właśnie w ten weekend to nie był spam, bo ledwo co trochę postów przybyło...

Tak wolno wszyscy piszecie, że w międzyczasie idzie zrobić 10 innych rzeczy :wallbash:

Opublikowano

Dobra ja spadam do roboty :wallbash:

:hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

:hi:

Właśnie w ten weekend to nie był spam, bo ledwo co trochę postów przybyło...

Tak wolno wszyscy piszecie, że w międzyczasie idzie zrobić 10 innych rzeczy :wallbash:

Aj tylko o temat BMW Ci chodziło... ale ja jestem dziś przytomna :wallbash:

Dobra ja spadam do roboty :wallbash:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: a le spamu o bmw :sick3:

No niestety gada sie o Audi ,o pierdolach, o laskach i o bmw tez sie zdazy.

Opublikowano

Aj tylko o temat BMW Ci chodziło... ale ja jestem dziś przytomna

a czemu to w nocy się śpi :kox:
Opublikowano

Aj tylko o temat BMW Ci chodziło... ale ja jestem dziś przytomna

a czemu to w nocy się śpi :kox:

Się śpi... ale najpierw tu mi się posiedziało, bo żal mi było weekendu tracić... potem jak poszłam się wykąpać to mi się zeszło z godzinkę czy cholera wie ile... no ważne, że długo... no i summa summarum pospałam z 5h. Z piątku na sobotę spałam 4h z hakiem, z soboty na niedzielę spałam z 5h, tej nocy to samo... No i w ogóle... padnięta jestem, ale to na spocie powiem czemu. Ale w oczach to mam podusie i łóżko, więc jak czegoś nie skumam dziś, to musicie mi wybaczyć :tongue4:

Domyślam się, że to dla Was nie jest "coś" spać po tyle godzin, ale jak muszę wstać rano...to jestem zombie, a po tylu godzinach to już w ogóle... no i jestem śpiochem... ogromnym śpiochem... :rolleyes:

Opublikowano

nie tylko Ty, ja też tak mam, tylko zamiast poduszek mam kurwiki :polew:

Opublikowano

nie tylko Ty, ja też tak mam, tylko zamiast poduszek mam kurwiki :polew:

Hahahaha :polew: :polew: :polew:

Tak to można mieć... ale jak jest się w pełni sił witalnych... to wtedy to choćby i całymi dniami, ale po takim braku snu...to nie mogę...

Lepiej się czułam po sylwestrze... poszłam spać o 8 rano i to zmuszając się do tego, bo jakoś nie czułam zmęczenia, pospałam sobie do 15stej i wstałam jak skowronek. A tu... :confused4:

Opublikowano

też w sobotę imprezowałem ojciec robił urodzinki, siostra zaliczyła zgon 1 raz w życiu :polew:

Opublikowano

też w sobotę imprezowałem ojciec robił urodzinki, siostra zaliczyła zgon 1 raz w życiu :polew:

Biedna siostra... rozpiłeś ją zamiast dobry przykład dawać!

No i widać braki snu tylko mi się objawiają brakiem sił witalnych :D

Opublikowano

ma swój rozum, zresztą każdy to musi przeżyć :naughty:

Opublikowano

ma swój rozum, zresztą każdy to musi przeżyć :naughty:

Jak ktoś sobie na to pozwoli :gwizdanie:

Ja nie piję i się namówić nie daję :tongue4:

Opublikowano

była twarda, ale potem tylko :sick3: :sick3: :sick3: ogólnie to w rodzinie sami abstynenci nie było z kim wypić, zresztą ja też najlepszy nie jestem 1 piwko na tydzień :confused4:

Opublikowano

była twarda, ale potem tylko :sick3: :sick3: :sick3: ogólnie to w rodzinie sami abstynęci nie było z kim wypić, zresztą ja też najlepszy nie jestem 1 piwko na tydzień :confused4:

O no to jak abstynenci, to już im się chwali :>

A 1 piwko na tydzień, moim skromnym zdaniem, całkowicie wystarcza :tongue4:

Opublikowano

nie lubię alkoholu no chyba, że wino albo likier np. cointreau ulubiony napój Hitlera :evil:

Opublikowano

nie lubię alkoholu no chyba, że wino albo likier np. cointreau ulubiony napój Hitlera :evil:

No kurczę, wreszcie widzę tu kogoś kto nie przepada za alkoholem aż tak jak reszta :shocked:

W moim przypadku w ogóle alkohol odpada... kiedyś tak teraz mi to ani nie smakuje, ani nie imponuje, ani nie mam potrzeby picia.

Max 1 łyk żeby nie czuć aż tak tego alkoholu od innych.

Opublikowano

lubię degustować bardziej niż upijać co nie znaczy,że odmawiam jak ktoś częstuje nie pasują mi skutki uboczne :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.