Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 18:54_________________________________________________Łylma daję Ci szansę abyś mnie dogoniła, tak jak obiecałaś, troszkę spamu przed Tobą :naughty::hi:

Poradzę sobie! :cool1: :gwizdanie: Troszkę musiałam się zdrzemnąć... i sobie jeszcze film obejrzałam i od razu lepiej :decayed:

odsypiasz :decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, odsypiam romanse z Wami hehe :D

A tak serio, to w tej kwestii, którą Ty masz na myśli, to nie mam czego odsypiać... niestety :confused4:

Opublikowano

Tak, odsypiam romanse z Wami hehe :D

A tak serio, to w tej kwestii, którą Ty masz na myśli, to nie mam czego odsypiać... niestety :confused4:

nie wiem co odsypiasz i powiem Ci, że wcale mnie to nie obchodzi :)
Opublikowano

Tak, odsypiam romanse z Wami hehe :D

A tak serio, to w tej kwestii, którą Ty masz na myśli, to nie mam czego odsypiać... niestety :confused4:

nie wiem co odsypiasz i powiem Ci, że wcale mnie to nie obchodzi :)

Nie rozumiem po co ten komentarz, ale spoko.

Opublikowano

bo nie wiesz co mam na myśli :cool1:

Opublikowano

I nie muszę :)

Opublikowano

i wszystko w tym temacie, pochwal się lepiej co obejrzałaś za film

Opublikowano

... roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

przecież ja żartowałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

PS. :hi:

Opublikowano

i wszystko w tym temacie, pochwal się lepiej co obejrzałaś za film

Po raz enty mój ulubiony film, Testosteron. Jakoś go nie oglądałam już ze 2 miesiące i mnie naszło

... roberto jest to oczywiście forum Audi ale również ludzi którzy są pasjonatami motoryzacji, a taki ktoś wie że zarówno Audi jak i BMW to dobre auta :wink4:

przecież ja żartowałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

PS. :hi:

:hi:

Opublikowano
Po raz enty mój ulubiony film, Testosteron. Jakoś go nie oglądałam już ze 2 miesiące i mnie naszło

a widziałem nawet w kinie :thumbdown:
PS.

witaj :hi:Roberto
Opublikowano

Ja go lubię, wreszcie taki odpowiednik dla naszych filmów, w których wiecznie kobiety są poszkodowane itd. No i z humorem, więc mi pasuje :wink4:

Opublikowano

:hi:

czy moge czuc sie zaporszony na sobote? :naughty:

i drugie pytanie :kox:

czy ktorys z kolegow posiada vag tacho?

:kox:

nie zrozumcie mnie zle z tym tacho ;d kupilem fis i potrzebuje pin wydlubac z nowego licznika :gwizdanie:

Jak najbardziej zapraszamy , ale podłączanie VAG'a na pierwszym/drugim spocie u nas jest odpłatne (może być coś w płynie) :confused4: dla "stałych" bywalców oczywiście jest gratis ... robimy tak ponieważ niejeden "gagatek" wpada na spota , skasujemy mu błędy oczywiście gratisowo i już więcej ani widu ani słychu

Opublikowano

Ja go lubię, wreszcie taki odpowiednik dla naszych filmów, w których wiecznie kobiety są poszkodowane itd. No i z humorem, więc mi pasuje :wink4:

może być osobiście wolę science fiction,akcji,horrory lub wojenne
Opublikowano

Ja go lubię, wreszcie taki odpowiednik dla naszych filmów, w których wiecznie kobiety są poszkodowane itd. No i z humorem, więc mi pasuje :wink4:

może być osobiście wolę science fiction,akcji,horrory lub wojenne

Ja uwielbiam komedie, bo wystarczy, że na co dzień różnie w życiu bywa,a tak można obejrzeć sobie zrelaksować się i pośmiać :wink4:

Opublikowano

:hi: z wieczora przed robota

:hi:

Opublikowano

:hi ponownie na chwilkę i do pracy:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

140595_x600.jpg

Takie coś Panowie, będę zamawiać jak co :wink4:

Tomek wiesz że dla mnie też masz zamówić tą siatkę :wink4:

Opublikowano

Wilma i sie koledzy podroczyli co nieco -wczesniej :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczora przed robota

:hi:

Tomek zaś do roboty , ta Twoja chyba jest wymagająca :gwizdanie: :naughty: Ach te baby

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:49_________________________________________________

:hi ponownie na chwilkę i do pracy:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________ :hi:

:hi:

Ty też :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.