Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No wiesz co... ja nie wiedziałam, że lubisz... panów oglądać
miałem nadzieję że panią
jakoś Twoja reakcja mnie nie zdziwiła
też jesteś przewidywalny

tak nieprzewidywalny jak Ty z tym wyjazdem z 60tkami nigdy nie będę :gwizdanie:

zaczynałeś od takich a potem to już bardziej doświadczone że tak ciągle wiercisz ten temat :cool1:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________Wilmo pizzeria sękata chata

dobra dam Ci już spokój spełniaj swoje marzenia :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj dalej opowiedz o 70-tkach teraz :naughty:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pizzeria lecz zawsze możemy przeobrazić go w bar ze striptizem :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________będziemy Cie mogli bardzo dobrze poznać, z każdej strony wtedy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kurczę, myślałam, że wtedy to ja bym była obserwatorem :wink4:

To pozostańmy przy pizzerii :naughty:

Opublikowano

Bedboy no co podziel się doswiadczeniami ja wolę zostac w sferze marzeń

Opublikowano

a co Ci mamy wyjaśniać ? znasz Rybnik ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

A zdziwiłbyś się co , jakby napisała że zna :cool1::decayed:

Opublikowano

a co Ci mamy wyjaśniać ? znasz Rybnik ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

A zdziwiłbyś się co , jakby napisała że zna :cool1::decayed:

zna pewnie z Google Earth
Opublikowano

a co Ci mamy wyjaśniać ? znasz Rybnik ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

A zdziwiłbyś się co , jakby napisała że zna :cool1::decayed:

zna pewnie z Google Earth

:rolleyes:

Opublikowano

dobra Bedboy bez urazy :wink4: spadam narka pani i panowie[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dobra Bedboy bez urazy :wink4: spadam narka pani i panowie[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Trzymaj się :hi:

Opublikowano

Bedboy no co podziel się doswiadczeniami ja wolę zostac w sferze marzeń

patrzcie już mnie chce do łóżka zaciągnąć giej jeden :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeszcze 45 stron i przeskoczymy przed Częstochowskie we spamie :naughty:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________

dobra Bedboy bez urazy :wink4: spadam narka pani i panowie[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

dobra Bedboy bez urazy :wink4: spadam narka pani i panowie[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

to ja Tobie życzę abyś nie wrócił pełen urazów po tym sanatorium :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________

dobra Bedboy bez urazy :wink4: spadam narka pani i panowie[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

siema :>

a co Ci mamy wyjaśniać ? znasz Rybnik ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

A zdziwiłbyś się co , jakby napisała że zna :cool1::decayed:

kurde...... po niektórych postach to już chyba nie :no::rolleyes:

Opublikowano

siema :>

a co Ci mamy wyjaśniać ? znasz Rybnik ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

A zdziwiłbyś się co , jakby napisała że zna :cool1::decayed:

kurde...... po niektórych postach to już chyba nie :no::rolleyes:

:hi:

jak tam Arturoo wyspany ??? :decayed:

Opublikowano

Bedboy no co podziel się doswiadczeniami ja wolę zostac w sferze marzeń

patrzcie już mnie chce do łóżka zaciągnąć giej jeden :decayed: :decayed: :decayed:

nie drapać się kociarstwo jeb@ne , bo będą pompki :chytry:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:18_________________________________________________

siema :>

:bry::hi:

Opublikowano

Bedboy no co podziel się doswiadczeniami ja wolę zostac w sferze marzeń

patrzcie już mnie chce do łóżka zaciągnąć giej jeden :decayed: :decayed: :decayed:

Hahahahaha no ładnie :kox:

jeszcze 45 stron i przeskoczymy przed Częstochowskie we spamie :naughty:

Damy radę :good:

siema :>

a co Ci mamy wyjaśniać ? znasz Rybnik ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

A zdziwiłbyś się co , jakby napisała że zna :cool1::decayed:

kurde...... po niektórych postach to już chyba nie :no::rolleyes:

A co ja tu takiego pisałam? :D

Opublikowano

jak tam Arturoo wyspany ??? :decayed:

zwart i gotów :decayed:

dajesz :>

Opublikowano

1294315861_by_agnieszka1013_500.jpg

:decayed: :decayed:

Opublikowano

dobre :polew:

dziś też do 3? :decayed:

Opublikowano

1294315861_by_agnieszka1013_500.jpg

:decayed: :decayed:

Gorzej kiedy jest się dziewczyną :D

Opublikowano

dobre :polew:

dziś też do 3? :decayed:

a co tam twardo :naughty:

robert walisz z nami nocka co by zaś przypadkiem za dużo o niebieskim śmigiełku nie było :naughty:?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________

1294315861_by_agnieszka1013_500.jpg

:decayed: :decayed:

Gorzej kiedy jest się dziewczyną :D

a chłop cały czas w Petersburgu siedzi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.