Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gorzej kiedy jest się dziewczyną :D

Ale podrapać się możesz po kroczu :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gorzej kiedy jest się dziewczyną :D

Ale podrapać się możesz po kroczu :naughty:

Tyle, że to już nie jest jajecznica :decayed:

Opublikowano

to już bardziej coś ze śledzia :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Gorzej kiedy jest się dziewczyną :D

Ale podrapać się możesz po kroczu :naughty:

Tyle, że to już nie jest jajecznica :decayed:

ale za to masz do wyboru: jajnikowicę i pochwowicę :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:26_________________________________________________

to już bardziej coś ze śledzia :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

hehehhehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobre :polew:

dziś też do 3? :decayed:

a co tam twardo :naughty:

robert walisz z nami nocka co by zaś przypadkiem za dużo o niebieskim śmigiełku nie było :naughty:?

ide zaparzyc dzbanek kawy :naughty:

Opublikowano

to już bardziej coś ze śledzia :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

O boże :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

robert[/b] walisz z nami nocka co by zaś przypadkiem za dużo o niebieskim śmigiełku nie było :naughty:?

masz na myśli BMW ?

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________i jeszcze ryba jest :naughty:

:hi:

Opublikowano

robert[/b] walisz z nami nocka co by zaś przypadkiem za dużo o niebieskim śmigiełku nie było :naughty:?

masz na myśli BMW ?

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________i jeszcze ryba jest :naughty:

:hi:

musiał słyszeć o śledziach :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________i jeszcze ryba jest :naughty:

:hi:

Jaka ryba? Gdzie Ty uciekasz nam?

robert[/b] walisz z nami nocka co by zaś przypadkiem za dużo o niebieskim śmigiełku nie było :naughty:?

masz na myśli BMW ?

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________i jeszcze ryba jest :naughty:

:hi:

musiał słyszeć o śledziach :decayed:

I to w dodatku nie u mnie :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

musiał słyszeć o śledziach :decayed:

:naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________

Jaka ryba? Gdzie Ty uciekasz nam?

Popatrz na górę strony :cool1:

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

tyn Podolski kupił ta A6 ???

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

Na Gliwickich ktoś coś kiedyś wspominał , ale zadzwoń do Andego :naughty::wink4:

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

co tam trza :wink4:?

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

co tam trza :wink4:?

No właśnie , zapomniałem o Arturze :naughty:

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

Na Gliwickich ktoś coś kiedyś wspominał , ale zadzwoń do Andego :naughty::wink4:

Niet

Opublikowano

Był na forum kiedyś taki gościu co sprawdzał VIN'y (ja za jego pomocą kupiłem auto) , wysyłał na e-mail'a całą historię w PDF'ie :wink4:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

Na Gliwickich ktoś coś kiedyś wspominał , ale zadzwoń do Andego :naughty::wink4:

Niet

Co niet :mysli:

Opublikowano

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

co tam trza :wink4:?

Ogólna historia :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

tyn Podolski kupił ta A6 ???

To niet

Opublikowano

musiałbys mi dać kilka godzin

Opublikowano

Był na forum kiedyś taki gościu co sprawdzał VIN'y (ja za jego pomocą kupiłem auto) , wysyłał na e-mail'a całą historię w PDF'ie :wink4:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

Na Gliwickich ktoś coś kiedyś wspominał , ale zadzwoń do Andego :naughty::wink4:

Niet

Co niet :mysli:

Był na forum kiedyś taki gościu co sprawdzał VIN'y (ja za jego pomocą kupiłem auto) , wysyłał na e-mail'a całą historię w PDF'ie :wink4:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________

Pany potrzebuję VIN sprawdzić? Macie kogoś co się w to bawi? :hi:

Na Gliwickich ktoś coś kiedyś wspominał , ale zadzwoń do Andego :naughty::wink4:

Niet

Co niet :mysli:

Nic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.