Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tym bardzie ,że u Roberta już mam dług (pan Krzysztof z vag'iem) :gwizdanie:

Byłeś u niego , widzisz zapomniałem zapytać wczoraj

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co Ty ona ma same porządne myśli ,nie jak my :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:54_________________________________________________jutro tam jedziemy ok 15

Opublikowano

No ładnie hahaha :polew:

Co w tym śmiesznego ??? :mysli:

chyba ta strona Łylmy odpowiedzialna za kudłate myśli się odezwała... :gwizdanie:

Czasem mi się zdarza :gwizdanie:

Opublikowano

No ładnie hahaha :polew:

Co w tym śmiesznego ??? :mysli:

chyba ta strona Łylmy odpowiedzialna za kudłate myśli się odezwała... :gwizdanie:

Czasem mi się zdarza :gwizdanie:

cóż za wylewność :gwizdanie:

Opublikowano

co Ty ona ma same porządne myśli ,nie jak my :decayed:

Taaa... bo Ona z Wa-wy :gwizdanie:

jutro tam jedziemy ok 15

To dzwoniłeś i kazał na 15:00 przyjechać ? :good:

Opublikowano

Łylmo masz godzinkę aby spełnic swą obietnicę... ciekawe czy jesteś rzetelna i słowna :gwizdanie:

Opublikowano

Łylmo masz godzinkę aby spełnic swą obietnicę... ciekawe czy jesteś rzetelna i słowna :gwizdanie:

Przepraszam Cię bardzo, ale ja nie podawałam Ci daty ani godziny, więc wypraszam sobie takie szantaże :cool1:

Opublikowano

jutro tam jedziemy ok 15

To dzwoniłeś i kazał na 15:00 przyjechać ? :good:

dokladnie

Opublikowano

Łylmo masz godzinkę aby spełnic swą obietnicę... ciekawe czy jesteś rzetelna i słowna :gwizdanie:

Przepraszam Cię bardzo, ale ja nie podawałam Ci daty ani godziny, więc wypraszam sobie takie szantaże :cool1:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

Opublikowano

Łylmo masz godzinkę aby spełnic swą obietnicę... ciekawe czy jesteś rzetelna i słowna :gwizdanie:

Przepraszam Cię bardzo, ale ja nie podawałam Ci daty ani godziny, więc wypraszam sobie takie szantaże :cool1:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

:polew:

Opublikowano
:cygaro:
Opublikowano

Łylmo masz godzinkę aby spełnic swą obietnicę... ciekawe czy jesteś rzetelna i słowna :gwizdanie:

Przepraszam Cię bardzo, ale ja nie podawałam Ci daty ani godziny, więc wypraszam sobie takie szantaże :cool1:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

Noooo właśnie, to proszę mi tu nie wmawiać godzinek i niesłowności! :bicz3: :wink4:

Opublikowano

i jeszcze se miałeś przy tym cygaro ćmić ,ok :decayed:

Opublikowano

Łylmo masz godzinkę aby spełnic swą obietnicę... ciekawe czy jesteś rzetelna i słowna :gwizdanie:

Przepraszam Cię bardzo, ale ja nie podawałam Ci daty ani godziny, więc wypraszam sobie takie szantaże :cool1:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

Noooo właśnie, to proszę mi tu nie wmawiać godzinek i niesłowności! :bicz3: :wink4:

wiesz tak jak pisałem kwestia interpretacji... dla mnie już teraz możesz być niesłowna gdyż już jakiś czas to trwa gdy jestem przed Tobą :tongue4:

Opublikowano

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

teraz się nie tłumacz :cool1:

Opublikowano

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

teraz się nie tłumacz :cool1:

jedynie winny się tłumaczy :wink4:

Opublikowano

dokladnie

to spoko :good:

Opublikowano

i jeszcze se miałeś przy tym cygaro ćmić ,ok :decayed:

On w ten sposób liczbę postów nabija rozumiesz :decayed:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

teraz się nie tłumacz :cool1:

Już po ptokach :decayed:

Opublikowano

... dla mnie już teraz możesz być niesłowna gdyż już jakiś czas to trwa gdy jestem przed Tobą :tongue4:

:mysli:

Opublikowano

i jeszcze se miałeś przy tym cygaro ćmić ,ok :decayed:

On w ten sposób liczbę postów nabija rozumiesz :decayed:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

teraz się nie tłumacz :cool1:

Już po ptokach :decayed:

to w wawie są ptoki :o ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.