Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty się nie śmiej koniobijco jeden :gwizdanie

eeee myślisz :mysli:

aa robert czyli jednak nie do :gwizdanie: ma chyba Twój wyczyn z piwem dalej przed oczyma :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czamu ale "krupnik" też :naughty: rybnicki napój :kox:

Opublikowano

My Cię Artur wyszkolimy :decayed:

jestem bardzo pojętny

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

w BT sie bydzie działo już to czuja :naughty:

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

w BT sie bydzie działo już to czuja :naughty:

Krupnik będzie się lał kubłami? :decayed:

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

Taka Anglia czy USA to pryszcz

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

jestem gotów się założyć ,że tym bez znajomości angielskiego było prościej

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

Leć bo nie zdążysz :hi:

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

Leć bo nie zdążysz :hi:

bo se rozmyśli :gwizdanie:

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

A przypomnijcie mi kto zaraził Was Krupnikiem bo nie pamiętam :mysli:

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Synek... jak ja się zaprę to dam radę... jak nie dziś, to jutro, jak nie jutro, to kiedyś tam, ale zrobię to, o ile się zaprę :tongue4:

Opublikowano

dobra tera leca na serio

:hi: :hi: :hi:

Leć bo nie zdążysz :hi:

bo se rozmyśli :gwizdanie:

to byłby niefart

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Synek... jak ja się zaprę to dam radę... jak nie dziś, to jutro, jak nie jutro, to kiedyś tam, ale zrobię to, o ile się zaprę :tongue4:

choćbyś nie wiadomo jak się zaparła gwary śląskiej z prawdziwego zdarzenia z Twoich ust już nigdy nikt nie usłyszy :tongue4:

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Synek... jak ja się zaprę to dam radę... jak nie dziś, to jutro, jak nie jutro, to kiedyś tam, ale zrobię to, o ile się zaprę :tongue4:

taaa,grunt to się dobrze zaprzeć :decayed:

Opublikowano

w końcu żeś jest gorolski nasieni i nic tego nie zmieni :decayed: :decayed: :polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Synek... jak ja się zaprę to dam radę... jak nie dziś, to jutro, jak nie jutro, to kiedyś tam, ale zrobię to, o ile się zaprę :tongue4:

taaa,grunt to się dobrze zaprzeć :decayed:

ale do czego innego chyba :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.