Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Synek... jak ja się zaprę to dam radę... jak nie dziś, to jutro, jak nie jutro, to kiedyś tam, ale zrobię to, o ile się zaprę :tongue4:

choćbyś nie wiadomo jak się zaparła gwary śląskiej z prawdziwego zdarzenia z Twoich ust już nigdy nikt nie usłyszy :tongue4:

Ale przynajmniej będę coś rozumieć :wink4:

Ja mogę iść na szkolenie... ale jak tu taka polityka wyciągania wiedzy o mnie to ja sobie poradzę! Ludzie wyjeżdżali do USA i Anglii bez znania angielskiego i sobie radzili, to ja tym bardziej dam radę :wink4:

dziołcho ale tam ślązoków z krwi i kości nima :naughty: :naughty:

Synek... jak ja się zaprę to dam radę... jak nie dziś, to jutro, jak nie jutro, to kiedyś tam, ale zrobię to, o ile się zaprę :tongue4:

taaa,grunt to się dobrze zaprzeć :decayed:

Jak osioł :decayed:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:08_________________________________________________

w końcu żeś jest gorolski nasieni i nic tego nie zmieni :decayed: :decayed: :polew:

O gorolki też trzeba dbać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale do czego innego chyba :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

Jak osioł :decayed:

:good:
Opublikowano

ida :cygaro:

Opublikowano

Jak osioł :decayed:

:good:

:decayed::good:

Opublikowano

ida :cygaro:

Idź

Opublikowano

I wracaj gadać mimo faktu, że depczesz mi po piętach z ilością postów :wink4:

Opublikowano

I wracaj gadać mimo faktu, że depczesz mi po piętach z ilością postów :wink4:

Gdzie :?:

Opublikowano

I wracaj gadać mimo faktu, że depczesz mi po piętach z ilością postów :wink4:

ja czy Ty mi :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

I wracaj gadać mimo faktu, że depczesz mi po piętach z ilością postów :wink4:

ja czy Ty mi :gwizdanie: :tongue4:

Zależy gdzie :tongue4:

I wracaj gadać mimo faktu, że depczesz mi po piętach z ilością postów :wink4:

Gdzie :?:

Ogółem... Bo nawet jeśli w tym tyg jest aktywniejszy, to w ogólnym liczniku jego różnica będzie coraz mniejsza...

Opublikowano

Ogółem... Bo nawet jeśli w tym tyg jest aktywniejszy, to w ogólnym liczniku jego różnica będzie coraz mniejsza...

A to o to Ci chodzi[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:22_________________________________________________I tak masz 2 miejsce :naughty:

Opublikowano

Ogółem... Bo nawet jeśli w tym tyg jest aktywniejszy, to w ogólnym liczniku jego różnica będzie coraz mniejsza...

A to o to Ci chodzi[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:22_________________________________________________I tak masz 2 miejsce :naughty:

No wiesz... im bardziej jesteście aktywni...tym pod tym względem moja pozycja jest bardziej zagrożona, ale tak ogółem, to bardzo się cieszę, że nawijacie, wtedy więcej życia tu jest :)

Opublikowano

Ogółem... Bo nawet jeśli w tym tyg jest aktywniejszy, to w ogólnym liczniku jego różnica będzie coraz mniejsza...

A to o to Ci chodzi[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:22_________________________________________________I tak masz 2 miejsce :naughty:

jakby mi płacili za spamowanie na rybnickich... na pewno miałbym lepszy wynik :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ogółem... Bo nawet jeśli w tym tyg jest aktywniejszy, to w ogólnym liczniku jego różnica będzie coraz mniejsza...

A to o to Ci chodzi[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:22_________________________________________________I tak masz 2 miejsce :naughty:

Alleluja :tongue4: :>

Opublikowano

chociaż jeśli umiesz uzyskać spalanie na poziomie 10.4 w S8 to niezwykle zdolna z Ciebie bestia, także nie mam się czego wstydzić :)

Opublikowano

jakby mi płacili za spamowanie na rybnickich... na pewno miałbym lepszy wynik :decayed: :decayed:

te , ja tu jestem ku chwale ojczyzny :kox: chyba ,że warszawianka :?:

Opublikowano

jakby mi płacili za spamowanie na rybnickich... na pewno miałbym lepszy wynik :decayed: :decayed:

te , ja tu jestem ku chwale ojczyzny :kox: chyba ,że warszawianka :?:

Ja tu sobie "spamuję" ze względów czysto naturalnych, a nie zarobkowych... jak wolontariuszka normalnie :decayed:

Opublikowano

jakby mi płacili za spamowanie na rybnickich... na pewno miałbym lepszy wynik :decayed: :decayed:

te , ja tu jestem ku chwale ojczyzny :kox: chyba ,że warszawianka :?:

mam na myśli warszawiankę :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________

jakby mi płacili za spamowanie na rybnickich... na pewno miałbym lepszy wynik :decayed: :decayed:

te , ja tu jestem ku chwale ojczyzny :kox: chyba ,że warszawianka :?:

Ja tu sobie "spamuję" ze względów czysto naturalnych, a nie zarobkowych... jak wolontariuszka normalnie :decayed:

to tak pół żartem pół serio napisane było :wink4:

Opublikowano

A tak nawiasem to jakim prawem mąż zabrał Twoje auto co Wilma :?:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:31_________________________________________________I idźcie juz spać

Opublikowano

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________

jakby mi płacili za spamowanie na rybnickich... na pewno miałbym lepszy wynik :decayed: :decayed:

te , ja tu jestem ku chwale ojczyzny :kox: chyba ,że warszawianka :?:

Ja tu sobie "spamuję" ze względów czysto naturalnych, a nie zarobkowych... jak wolontariuszka normalnie :decayed:

to tak pół żartem pół serio napisane było :wink4:

Nie martwiaj, nawet mi przez myśl nie przeszło, że mógłbyś chcieć na tym zarabiać :wink4:

To nie jest jedynie "moje" auto, a "nasze". Poza tym ważne, że będzie czym do Was na spota zajechać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.