Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już po ptokach :decayed:

Aaa.. swoja dziołcha :naughty: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jeszcze se miałeś przy tym cygaro ćmić ,ok :decayed:

On w ten sposób liczbę postów nabija rozumiesz :decayed:

okey okey... miało to długo nie potrwać- kwestia interpretacji :)

teraz się nie tłumacz :cool1:

Już po ptokach :decayed:

to w wawie są ptoki :o ? :gwizdanie:

I to ile hahaha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

On w ten sposób liczbę postów nabija rozumiesz :decayed:

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

Opublikowano

On w ten sposób liczbę postów nabija rozumiesz :decayed:

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

Nabija... przecież to czysty nabijacz postów :gwizdanie:

Opublikowano

On w ten sposób liczbę postów nabija rozumiesz :decayed:

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

Nabija... przecież to czysty nabijacz postów :gwizdanie:

fajnie iż potrafisz szczerze mówić o sobie :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

zależy gdzie :cool1:

Opublikowano

Nabija... przecież to czysty nabijacz postów :gwizdanie:

kiedys mi ktos powiedzial ...nie oceniaj ,bo bedziesz oceniany.... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Nabija... przecież to czysty nabijacz postów :gwizdanie:

kiedys mi ktos powiedzial ...nie oceniaj ,bo bedziesz oceniany.... :gwizdanie: :cool1:

Każdy jest i bez tego :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:13_________________________________________________

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

zależy gdzie :cool1:

O właśnie zależy gdzie :tongue4:

Opublikowano

to po co na kogoś pokazywać paluchem :?:

Opublikowano

Nabija... przecież to czysty nabijacz postów :gwizdanie:

kiedys mi ktos powiedzial ...nie oceniaj ,bo bedziesz oceniany.... :gwizdanie: :cool1:

Każdy jest i bez tego :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:13_________________________________________________

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

zależy gdzie :cool1:

O właśnie zależy gdzie :tongue4:

warszawski pesymizm :tongue4: a Ty co na wsi mieszkasz że czujesz się tak oceniana :tongue4:

Opublikowano

to po co na kogoś pokazywać paluchem :?:

Ale masz rozkminę :tongue4:

Widzę także typową męską solidarność :gwizdanie:

Nabija... przecież to czysty nabijacz postów :gwizdanie:

kiedys mi ktos powiedzial ...nie oceniaj ,bo bedziesz oceniany.... :gwizdanie: :cool1:

Każdy jest i bez tego :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:13_________________________________________________

albo czytajac inaczej niz to powiedzialas- sp***rza Ci :naughty::decayed:

zależy gdzie :cool1:

O właśnie zależy gdzie :tongue4:

warszawski pesymizm :tongue4: a Ty co na wsi mieszkasz że czujesz się tak oceniana :tongue4:

Zapomniałeś, że większość ludzi mieszkających w Warszawie jest ze wsi...

Idziesz do szkoły, jesteś oceniany. Idziesz na studia, jesteś oceniany. Idziesz do pracy, to samo. To normalne.

Opublikowano

mam projekt naklejki

dc768a65222447c0m.jpg

wymiar 10x31 cm

Opublikowano

Ja pierdziu ale spamujecie ho ho :naughty:

Konkrety a nie pierdoły mi tu pisać.

Wilma idź do szefa po rachunek za neta ,a później pisz do męża niech tytanową klawiaturę przywiezie z CCCP

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzę także typową męską solidarność :gwizdanie:

zawsze jestem bezstronny

Zapomniałeś, że większość ludzi mieszkających w Warszawie jest ze wsi...

Idziesz do szkoły, jesteś oceniany. Idziesz na studia, jesteś oceniany. Idziesz do pracy, to samo. To normalne.

siedzisz na forum to samo

Opublikowano

Ja pierdziu ale spamujecie ho ho :naughty:

Konkrety a nie pierdoły mi tu pisać.

Wilma idź do szefa po rachunek za neta ,a później pisz do męża niech tytanową klawiaturę przywiezie z CCCP

:polew: :polew: :polew:

Hahaha chwała bogu teraz są stałe łącza, a nie wyciąganie kabelka od telefonu :tongue4:

Ale tytanowa klawiatura mogłaby być interesująca :decayed:

Poprzednia moja klawiatura wytrzymała... 8-9 lat... w sumie dalej by wytrzymywała, ale już taka brudna była i w ogóle... nie pasowała mi kolorystycznie... przyszedł na nią czas po prostu :tongue4:

Widzę także typową męską solidarność :gwizdanie:

zawsze jestem bezstronny

Zapomniałeś, że większość ludzi mieszkających w Warszawie jest ze wsi...

Idziesz do szkoły, jesteś oceniany. Idziesz na studia, jesteś oceniany. Idziesz do pracy, to samo. To normalne.

siedzisz na forum to samo

Dokładnie tak :tongue4:

Opublikowano

Ja pierdziu ale spamujecie ho ho :naughty:

gliwice naszym wzorcem :>

Opublikowano

siedzisz na forum to samo

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:24_________________________________________________

Poprzednia moja klawiatura wytrzymała... 8-9 lat... w sumie dalej by wytrzymywała, ale już taka brudna była i w ogóle... nie pasowała mi kolorystycznie... przyszedł na nią czas po prostu :tongue4

Kobieta i nie wie od czego są środki czystości no no :gwizdanie:

gliwice naszym wzorcem :>:

No patrz na Gliwice a daleko zajedziesz :polew:

Opublikowano

:>

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

Ja pierdziu ale spamujecie ho ho :naughty:

Konkrety a nie pierdoły mi tu pisać.

Wilma idź do szefa po rachunek za neta ,a później pisz do męża niech tytanową klawiaturę przywiezie z CCCP

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Artur jak tam samopoczucie po pieczeni :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.