Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mozesz mi powiedziec czy jest duzy problem z montazem i podlaczeniem zegarow boost i temp?

u mnie 2,5 h zeszło z tym

Nagraj jakis film tego wydechu

Opublikowano
  • Autor
:good: znacznie więcej czasu poświeciłem bo nie wiedziałem co jak i gdzie :wallbash:
Opublikowano

no wtdech moglbys nagrac,a Ty Magic piszesz zeby nagral a sam nie nagrales dla mnie :gwizdanie: jak odpalisz audi to dawaj :naughty:

Damian wywalaj ten chrom bo mat i chrom to :sick3:

Opublikowano

kolego też chętnie posłucham tego wydechu. nagraj jak to brzmi

Opublikowano
  • Autor

film się niebawem pojawi...

Opublikowano

ładna furka :good:

Opublikowano

wszystko ładnie ale zderzak s-line wyglądałby zdecydowanie lepiej :gwizdanie:

Gleba i koło min 18" i bedzie kox :good:

Opublikowano

mozesz mi powiedziec czy jest duzy problem z montazem i podlaczeniem zegarow boost i temp?

trochę zabawy jest... tym bardziej jak robisz to pierwszy raz :gwizdanie: wiecej czasu poświęciłem jednak na zrobienie ramki pozdrawiam

boost juz wiem jak ale czy do temperatury oleju potrzeba tej przejsciowki od autogauge czy jak? Jak moglbys to mi opisac krok po kroku bede wdzieczny

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie tak sie zastanawiam... czy wszystkie chromy wywalic czy cos zostawic? i jak to najlepiej zrobic? za tydzien bedzie na glebie juz :naughty: no i powinny pojawic sie obiecane filmy na ktore wczesniej nie mialem czasu

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Panowie tak sie zastanawiam... czy wszystkie chromy wywalic czy cos zostawic? i jak to najlepiej zrobic? za tydzien bedzie na glebie juz :naughty: no i powinny pojawic sie obiecane filmy na ktore wczesniej nie mialem czasu

pozdrawiam :hi:

to jak z tym montażem potrzebna przejsciowka na wskaznik temperatury oleju

Opublikowano
  • Autor

nic nie trzeba... wystarczy tylko wyjac zaslepke i wkrecic czujnik tego wlasnei nei robilem sam bo tez nei wiedzialem co potrzeba ale okazalo sie ze bardzo prosto i szybko to mozna podlaczyc

Opublikowano

nic nie trzeba... wystarczy tylko wyjac zaslepke i wkrecic czujnik tego wlasnei nei robilem sam bo tez nei wiedzialem co potrzeba ale okazalo sie ze bardzo prosto i szybko to mozna podlaczyc

no teraz wiem dzieki bardzo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widziałem dzisiaj twoją bryke pod auchan w racku..chwile czekałem bo myslałem że wyjdziesz to pogadamy ale troche mi czasu brakło...ciekawie ten matt wygląda te fele i reszta gratów w czerni..

Opublikowano
  • Autor
widziałem dzisiaj twoją bryke pod auchan w racku..chwile czekałem bo myslałem że wyjdziesz to pogadamy ale troche mi czasu brakło...ciekawie ten matt wygląda te fele i reszta gratów w czerni..

Dzięki... :) może nastepnym razem uda się pogadać;) albo jakiś spocik zorganizuj ale weekendy mam tylko wolne;/

pozdro

Opublikowano

jak zrobiłeś pełen przelot jak teraz auto jedzie lepiej gorzej ?? jak to brzmi ??

Opublikowano
  • Autor

witam;) brzmi ciekawie lecz nie moge jeszcze tego filmem udowodnic bo kompletnie czasu na to nie mialem jezeli chodzi o zachowanie auta to nie odczułem znacznej różnicy no może na obroty lepiej wchodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.