Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8 t dziwne buczenie


halas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z jazdą na gazie. Gdy jest bardzo ciepło to przy ostrzejszej jeździe zaczyna dochodzić dziwny dźwięk z okolicy komputera. Auto zaczyna się dławić, a nawet po zejściu z obrotów gaśnie. Jest tam jakiś czujnik z trzema przewodami i niedużym otworem. Na jałowym powyżej 5000tyś również buczy. Problem nie występuje na benzynie. Jak zaczyna buczeć na gazie to po przełączeniu na benzynę jest cisza. Co to jest za czujnik ( jak fachowo się nazywa). Rozebrałem ten czujnik i jest tam jakaś miedziana membrana i nie duża płytka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo jakbys fotke tego zrobil i okreslil jaka masz instalacje lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czujnik w skrzynce gdzie jest komputer benzynowy to tzw. barosensor, czujnik ciśnienia barometrycznego... Różnie to nazywają. Ale w nim nic nie może cykać.

No chyba że masz na myśli komputer gazowy to teraz ciężko powiedzieć co to może być. Tak jak napisał Buba, napisz co masz za instalację a najlepiej zrób zdjęcia tego sterownika i tego czujnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalację mam (elpi-gaz) parownik do 300kM jest to mój 3 samochód z tą instalacją i nigdy nie miałem problemów. Od dnia napisania wątku jest ok nic nie buczy zrobiłem około 2000 tyś i jest ok. Na rozgrzanym silniku spuściłem syf z parownika może to było przyczyno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...