Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lech może wyeliminować Juve :naughty:

w tym kontekście dziwi mnie pozycja Lecha w lidze...

...a może mamy taką silną ligę,tylko tradycyjnie jesteśmy na NIE :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba będzie walczyć z Juve o awans... :evil:

i tu bojowe zadanie dla kibiców .... lasery w dłoń i po oczach im :naughty: jak swego czasu kibice Barcy przeszkadzali C.Ronaldo w derbach[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:23_________________________________________________

...a może mamy taką silną ligę,tylko tradycyjnie jesteśmy na NIE :gwizdanie:

silną finansowo, bo kupują mecze hurtowo :sarcastic:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:24_________________________________________________
Kilka dni temu zagraniczne media podawały, że Inter Mediolan chce wykorzystać przyjazd Tottenhamu Londyn i spotkać się z Garethem Bale'em, by nakłonić go do przeprowadzki na Stadio Giuseppe Meazza. Trzy bramki strzelone przez Walijczyka w środowym meczu Ligi Mistrzów zachwyciły Włochów i Bale jest dla Nerazzurrich celem transferowym numer jeden.
:naughty:
Opublikowano

obawiam sie ze Juve rośnie w siłę a LEch stoi w miejscu i to będzie trudne zadanie

Opublikowano

obawiam sie ze Juve rośnie w siłę a LEch stoi w miejscu i to będzie trudne zadanie

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. :wink4: Lech musi się obudzić bo narazie to gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. :disgust:
Opublikowano
  • Autor

Lech może wyeliminować Juve :naughty:

Punktów muszą szukać u siebie, przede wszystkim wygrać z Juve i może być ciekawie :kox:

w tym kontekście dziwi mnie pozycja Lecha w lidze...

...a może mamy taką silną ligę,tylko tradycyjnie jesteśmy na NIE :gwizdanie:

zdecydowanie mamy tak silną ligę :decayed:

Opublikowano

Lech może wyeliminować Juve :naughty:

Punktów muszą szukać u siebie, przede wszystkim wygrać z Juve i może być ciekawie :kox:

Dokładnie tak jak wczoraj mówiłem! Wygrać z Juve u siebie i na wyjeździe z FC Salzburg i powinno wystarczyć. :evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

https://www.orange.pl/kid,4000003306,id,4000276427,title,Oprawy-Lechii-dofinansowane-z-Unii,article.html

A tu coś o kalendarzu jaki Wam kiedyś pokazywałem :rolleyes:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news/kibice-pomagaja-odrodzic-sie-zasluzonemu-klubowi,1547586

szczególnie dobry jest ten tekst :naughty:

Fani Manchesteru United - zrażeni do klubu przez amerykańskich właścicieli Glazerów - założyli swój klub United of Manchester, który przy blisko dwutysięcznym audytorium występuje w regionalnej lidze Northern Premier League, która z uwagi na sponsora nosi nazwę Evo Stik League (swoją drogą to ciekawe, że w Polsce Ekstraklasa nie ma sponsora, a w Anglii nawet regionalna "buraczana" liga go posiada).

Opublikowano

no Jarko pamiętam te czasy kiedy Hutnik grał z AS Monaco :gwizdanie: tłuste czasy były nawet byłem na tym spotkaniu

Opublikowano

No chłopaki ładnie dopingowali, trzeba przyznać. Angole siedzieli cicho, jakby przyszli na szachy, a nie piłkę nożną :D

Co prawda Lech przegrał, ale moim zdaniem wstydu nie przyniósł. Zabrakło trochę szczęścia w polu karnym ( Rudvensowi, Peszce i Tchiwambie), trochę kulała skuteczność w odbiorze piłki, ale i tak było nieźle.

Opublikowano
Klasa światowa! :evil::good:

BTW Widzieliście ten moment jak taka miła blondyneczka z LECHa napinała się ws tronę ochroniarza? :kox:

Opublikowano
1287572614_by_majoreq.jpg
Opublikowano

Może w lidze typerów co typowanie będzie ta sama liczba meczy. Będzie można realnie porównywać rundy ze sobą.

Opublikowano

Serce mówi, że Juve powinno awansować z grupy, rozum mówi, że Lech dla dobra polskiej piłki... :hi:.

Opublikowano

stawiam na twój rozum :)

Opublikowano

stawiam na twój rozum :)

:kox:
Opublikowano

stawiam na twój rozum :)

najpewniejszy jest nos akjam-a :cool1:

:kox:

Opublikowano

stawiam na twój rozum :)

najpewniejszy jest nos akjam-a :cool1:

:kox:

:polew:

jak nos psa tropiącego :decayed:

Opublikowano

stawiam na twój rozum :)

najpewniejszy jest nos akjam-a :cool1:

:kox:

Ale powiem Wam później jak to będzie... :gwizdanie: :wink4:

stawiam na twój rozum :)

najpewniejszy jest nos akjam-a :cool1:

:kox:

:polew:

jak nos psa tropiącego :decayed:

:cool1:
Opublikowano

Nostradamus przy koledze to cienias :guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.