Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wisła 1:0 Legia

40 min - Paweł Brożek :naughty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Wisła 2:0 Legia

50 min - Patryk Małecki :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3 : 0

55. Peszko

:bag:

Opublikowano

no i 3:0... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale babol z tym karnym... :thumbdown:

Opublikowano

Ale babol z tym karnym... :thumbdown:

Racja. :thumbdown: Początkowo sędzia ogarniał ale później kilka poważnych błedów. :thumbdown:

Ogląda ktoś VBV -Ham?

Opublikowano
  • Autor

Szkoda bo jakby Legia gola kontaktowego strzeliła to by fajna końcówka mogła być :gwizdanie:

Opublikowano

1:0 Dortmund/Piszczek asysta. :good:

Opublikowano
  • Autor

Idą na mistrza :kox::good:

Opublikowano

Idą na mistrza :kox::good:

No jak będą tak dalej ze wszystkimi wygrywać to nie ma innej opcji! :good:
Opublikowano
  • Autor

A w Łodzi wszystko wraca do normy...

Widzew w 10 prowadzi już 2-1...

A Wisła 4-0... Hehe nikt wyniku nie trafił :naughty:

Opublikowano

Ale babol z tym karnym... :thumbdown:

Racja. :thumbdown: Początkowo sędzia ogarniał ale później kilka poważnych błedów. :thumbdown:

Ogląda ktoś VBV -Ham?

ogląda ogląda ;]

Opublikowano

WISŁA 4:0 Legia :naughty::decayed:

Opublikowano

Wisła zasłużenie wygrała, wyrównana była tylko I połowa. Karny z kapelusza, ale sędzia i tak bdb sędziował :shocked:

BTW

Od pewnego czasu przyglądam się A. Borysiukowi - duże postępy zrobił ten chłopak-> oby tak dalej; jeszcze 2-3 lata w Legii i przydałby się jakiś transfer na zachód ( z tego co widać po sposobie jego gry, to raczej Bundesliga lub Anglia :rolleyes:

Opublikowano

a niech tam się rozwijają młodzi to do reprezentacji się przydadzą może...

szkoda, że Rybus obniżył loty :thumbdown:

Opublikowano

Makaveli ogromne dzięki za pomoc w podliczeniu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

trochę gafe z tymi bonusami dałem...ale następnym razem będzie git...w końcu na błędach się człowiek uczy :decayed:
Opublikowano

Makaveli ogromne dzięki za pomoc w podliczeniu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

trochę gafe z tymi bonusami dałem...ale następnym razem będzie git...w końcu na błędach się człowiek uczy :decayed:

własnie widzę, że mnie doganiacie :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:55_________________________________________________

a niech tam się rozwijają młodzi to do reprezentacji się przydadzą może...

szkoda, że Rybus obniżył loty :thumbdown:

ja pamiętam Rybusa z przed 2 lat :gwizdanie:

Opublikowano

Makaveli ogromne dzięki za pomoc w podliczeniu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

trochę gafe z tymi bonusami dałem...ale następnym razem będzie git...w końcu na błędach się człowiek uczy :decayed:

własnie widzę, że mnie doganiacie :wink4:

nie....koledzy mnie poprawili,wszystko jest uczciwie podliczone :good:
Opublikowano

Makaveli ogromne dzięki za pomoc w podliczeniu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

trochę gafe z tymi bonusami dałem...ale następnym razem będzie git...w końcu na błędach się człowiek uczy :decayed:

własnie widzę, że mnie doganiacie :wink4:

nie....koledzy mnie poprawili,wszystko jest uczciwie podliczone :good:

:wink4:

wszystko przez siędziego :)

Opublikowano

stanley nie żałuj na impulsy do "fryzjera" to nie będziemy Cię doganiać :sarcastic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.