Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarko i Madas poszły PW z podliczonym typerem piątkowych i sobotkich meczy :hi:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Oglądałem pierwszą połowę, fajny meczyk :good:

Opublikowano

makaveli ogladales Legie? bo ja od paru dni pijee i kurwaaaa niemoglem uwierzyc jak spojrzalem na wynik az piwko odstawilem... co tam sie wydarzylo?

Opublikowano

najlepszym się zdarza :wink4:

szkoda że akurat z mamejami z wisły tak się pięknie pokazali :wallbash:

będzie dobrze..... :good:

podobno szykują mega transfery :naughty::kox:

Opublikowano

wiesz jak to jest z tymi transferami:D kto ma znalezc dobrego zawodnika Miklas;>? <hahaha> :polew: :polew: :polew: ale zyje nadzieja:D no wlasnie z kim jak z kim ale ze skisla

Opublikowano
  • Autor

wiesz jak to jest z tymi transferami:D kto ma znalezc dobrego zawodnika Miklas;>? <hahaha> :polew: :polew: :polew: ale zyje nadzieja:D no wlasnie z kim jak z kim ale ze skisla

Kultury troszkę Panowie :gwizdanie:

Co to za transfery, jakieś przecieki :?:

Opublikowano

Oglądałem pierwszą połowę, fajny meczyk :good:

Barca - VLRL??

jeśli tak to za***isty mecz był :good:

Opublikowano

Co to za transfery, jakieś przecieki :?:

w "przeglądzie sportowym" czytałem że kuszą np Arboledę (to akurat mało realny transfer),i wiele innych podobnego kalibru :naughty:

mają wydać kilka milionów na transfery :cool1: oby nie okazało się to tylko chwytem marketingowym,chociaż czas żeby w polskiej piłce ligowej coś się ruszyło ,bo stadiony puste będą stać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Oglądałem pierwszą połowę, fajny meczyk :good:

Barca - VLRL??

jeśli tak to za***isty mecz był :good:

Dokładnie, na drugą połówkę już niestety usnąłem i żałuję bo było ciekawie :good:

Co to za transfery, jakieś przecieki :?:

w "przeglądzie sportowym" czytałem że kuszą np Arboledę (to akurat mało realny transfer),i wiele innych podobnego kalibru :naughty:

mają wydać kilka milionów na transfery :cool1: oby nie okazało się to tylko chwytem marketingowym,chociaż czas żeby w polskiej piłce ligowej coś się ruszyło ,bo stadiony puste będą stać :wink4:

Hehe no dobre z tym Arboledą :naughty:

Opublikowano

Makaveli wczoraj o to mi chodziło

http://www.fcb24.com/news/delgado-ferreiro--to-jest-spalony-.html?

:cool1:

sorry ale jak wegług Ciebie to spalony to ja padam :decayed::wink4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 11:56_________________________________________________

Dokładnie, na drugą połówkę już niestety usnąłem i żałuję bo było ciekawie :good:

Oj druga połowa była 2 razy lepsza :naughty::good:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 11:58_________________________________________________

Hehe no dobre z tym Arboledą :naughty:

też o tym gdzieś słyszałem :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem artykuł...

Kontrakt mu się kończy i takie typowe smyranie po napletach...

Byle lepszą kasę ugrać..

Pewnie i tak w Lechu zostanie, chociaż...

Legia ostatnio nie sępi kasy jak Wisła czy Lech :gwizdanie:

Opublikowano

chociaż...

Legia ostatnio nie sępi kasy jak Wisła czy Lech :gwizdanie:

no w końcu czas na "wydawanie & zarabianie" a nie tylko oszczędzanie i liczenie na cud :cool1:

będzie pełny stadion to i kasa będzie pełna...żeby stadion był pełen trzeba przyciągnąć ludzi....jak?? wydając kase na dobry zespół

tylko jest jedno ale.....brak kompetencji marketingowych naszych działaczy :wallbash:

Opublikowano

"nasi" dzialacze do zarzadzanie klubem to sie nienadaja !!! i dopuki tu tranfseru nie bedyie to nicyego ciekawego nie bedyie

Opublikowano

"nasi" dzialacze do zarzadzanie klubem to sie nienadaja !!! i dopuki tu tranfseru nie bedyie to nicyego ciekawego nie bedyie

jeszcze nie wytrzeźwiałeś :polew:
Opublikowano

a mówili, że sklepy z dopalaczami zamknęli :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Skyliner89 nie ruszylem tej chemi i nie rusze :D wiec nie trafiles:P kiedys za malolata sie ruszalo ale inne a nie dostepne w sklepie co to wogole jest srodki odurzajace w sklepie a gdzie ta adrenalinka jak sie w kiermanie cos 3malo i psy spisywaly:)

makaveli - nieee no juz trzezwy jestem ilez mozna cos mi sie popier****lo z klawiatura juz jest dobrze

Opublikowano

co to kur*a jest :polew:

kiedyś podobna bajka japońska na tv polonia1 była :kox:

Opublikowano

cziubasa byl kozakiem:D :decayed::naughty:

Opublikowano

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.