Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barca odjezdza Realowi ... :kox: chyba lekka zadyszka Blancos. Jak odpadna z Sevilla to bedzie niezla granda. [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 09:57_________________________________________________Musze powiedziec wbrew wszystkim ktorzy nadaja ze znow Barca i Barca ze ogladamy obecnie najlepszy klub pilkarski jaki gral w pilke w ostatnich 10-20 latach :) . Wystarczy zobaczyc jak Ci kolesie graja i jak niszcza kolejnych rywali. Nie wiem czy to wzwyzka formy (od 4 miesiecy) czy poprostu osiagnieli swoj poziom ale nigdy nie widzialem druzyny tak grajacej i tak wygrywajacej mecze :hi: . Ostatnio ogladam sporo pilki ale takiej harmoni jak w Barcelonie nie widzialem w zadnym klubie . To nie chodzi juz nawet o przeciwnika (bo pewnie kiedys przegraja ) ale o to jak oni graja w pilke. Zeby nie bylo ze sie tak jaram ale ten zespol jest niesamowity !!! :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

EeRee0rJ-cg


W końcu wygrana :decayed:. Piękna druga bramka Matriego i trzecia Toniego :kox::naughty:. Mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej :good:.
Opublikowano

ja tez mam taka nadzieje inter sprawdzi nasza forme za tydzien

Opublikowano
  • Autor
1296772674_by_deportant_500.jpg
Opublikowano

:siema: wszystkim

Ogląda ktoś DERBY Manchesteru??? :kox: :kox: :kox: Właśnie był pierwszy gwizdek. :wink4:

Opublikowano

:siema: wszystkim

Ogląda ktoś DERBY Manchesteru??? :kox: :kox: :kox: Właśnie był pierwszy gwizdek. :wink4:

:decayed:

Opublikowano

No wiedziałem, że Stan tu będziesz. :wink4: Szkoda, że tak wcześnie i autem jeszcze dziś będzie się trzeba ruszać... :gwizdanie:

Opublikowano

No wiedziałem, że Stan tu będziesz. :wink4: Szkoda, że tak wcześnie i autem jeszcze dziś będzie się trzeba ruszać... :gwizdanie:

ja wyrzuciłem żone do roboty, chociaż ona w soboty nie pracuje :polew:

tylko ja i mecz :decayed:

Opublikowano

No wiedziałem, że Stan tu będziesz. :wink4: Szkoda, że tak wcześnie i autem jeszcze dziś będzie się trzeba ruszać... :gwizdanie:

ja wyrzuciłem żone do roboty, chociaż ona w soboty nie pracuje :polew:

tylko ja i mecz :decayed:

:decayed: Póki co taki sobie ten meczyk... :angry:
Opublikowano

ale akcja :kox: :kox:

Opublikowano

No Nani jest w gazie. :kox:

Opublikowano

Jutro o 20:45 Juve - Inter :naughty::decayed::kox:.

Opublikowano

qr** 1:1, a

Jutro o 20:45 Juve - Inter :naughty::decayed::kox:.

nuda :tongue4:

Opublikowano

Jutro o 20:45 Juve - Inter :naughty::decayed::kox:.

wiem a ja nie moge ogladac :wallbash: praca od 20.30 :angry:

Opublikowano

ale Rooney wj*bał bramę :kox:

Opublikowano

ale brama :shocked::notworthy:

Opublikowano

Barca przegrywa ale się chyba ogarnie... :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Barca przegrywa ale się chyba ogarnie... :gwizdanie: :wink4:

gdzie ogladasz

Opublikowano

Barca przegrywa ale się chyba ogarnie... :gwizdanie: :wink4:

gdzie ogladasz

canal + :)
Opublikowano

Barca przegrywa ale się chyba ogarnie... :gwizdanie: :wink4:

gdzie ogladasz

canal + :)

:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.