Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barca odpadnie :dance:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z innej beczki. Ronaldo też jest jednym z najbardziej zdradliwych piłkarzy (Barcelona -> Inter -> Real Madryt -> AC Milan), dla których wyłącznie liczy się kasa. Może grał bardzo dobrze w piłke, ale jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Szczerze to cenie sobie bardziej Romario. Duet Saviola - Kluivert w Barcelonie też się sprawdził. Jest też Figo (Barcelona -> Real Madryt), Ibrahimovic (Juventus -> Inter -> Barcelona -> Milan), Torres (Liverpool -> Chelsea), Tevez (Manchester Utd -> Manchester City). W Polsce Łukasz Surma (Wisła Kraków -> Legia Warszawa). Znalazło by się pewnie więcej. Tak jak kilka miesięcy temu AC Milan chciał Del Piero :polew: :polew: :polew:. Del Piero mógł by zagrać w AC Milanie, ale w FIFE albo PESie. Del Piero i Buffon są bardzo przywiązani do klubu i szanują swoich fanów. Nawet zostali w Juve po niesłusznej degradacji do Serie B :hi::notworthy:.

Ronaldo nie przechodzil bezposrednio do wrogich klubow to po 1

po 2 podales pilkarzy ktorzy mozna powiedziec od dzieckaa graja w swoich klubach a Ronaldo to Zwykly biedny brazylijczyk nigdy na zaboj ne kochal swojego klub w ktorym gral:) uklad byl prosty ON strzela a KLUBY placa:)) a ze strzelac potrafil to kazdy wie :cool1: :cool1: Najlepszy napastnik w historii futbolu!!!!!

najlepszy był Maradona :wink4:

Opublikowano

Ronaldo.Najlepszy napastnik w historii futbolu!!!!!

:notworthy: święta racja :notworthy:

prawdziwy Fenomeno :kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

najlepszy był Maradona :wink4:

w ćpaniu i graniu ręką :cool1:
Opublikowano

Ronaldo.Najlepszy napastnik w historii futbolu!!!!!

:notworthy: święta racja :notworthy:

prawdziwy Fenomeno :kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

najlepszy był Maradona :wink4:

w ćpaniu i graniu ręką :cool1:

ale nie chodził na randki z tranwestytami :tongue4:

to czy ćpał czy nie, mało mnie interresuje.

Na pewno obaj, to piłkarze wybitni :wink4:

Opublikowano

Na pewno obaj, to piłkarze wybitni :wink4:

zgadza się :cool1:

zresztą nie ma co ich porównywać bo grali w innych epokach...a każda epoka ma swoje ikony :hi:

Opublikowano

No i Barca dostała. :disgust: Ale w rewanżu będzie lepiej. :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

No i Barca dostała. :disgust: Ale w rewanżu będzie lepiej. :gwizdanie: :wink4:

mam nadzieję, że nie :decayed:

nie przepadam za tym ich "klepaniem" i 100 podań do nogi w jednej akcji :wink4:

Opublikowano

brawa dla Arsenalu....choć na camp nou będzie ciężko.Barcelonie wystarczy wygrać 1-0 :wink4:

Opublikowano

Arsenal mial dobra koncowke a Barca ...nie zaliczona prawidlowo zdobyta bramka - szkoda. Messi bez formy mogl spokojnie strzelic dzis 2 bramki .

Gratulacje naleza sie Arsenalowi , sprawili ze awans wciaz jest sprawa otwarta. Mysle jednak ze za 3tyg Barcelona wroci do formy (ktorej dzis stanowczo nie miala, chciala jakby wygrac malym nakladem sil), i Wygra na CN 3:1 badz 2:0.

Opublikowano

Szczęsny pokazał się z bardzo dobrej strony :notworthy::good: i to w takim meczu :>.

Real będzie miał trudno z Lyonem. Czy klątwa 1/8 zostanie zwyciężona :przebiegly::mysli:...

Opublikowano

No i Barca dostała. :disgust: Ale w rewanżu będzie lepiej. :gwizdanie: :wink4:

mam nadzieję, że nie :decayed:

nie przepadam za tym ich "klepaniem" i 100 podań do nogi w jednej akcji :wink4:

Też bym się wkurw... jakbym miał biegać jak j**nięty a oni by sobie tak grali... :cool1:

brawa dla Arsenalu....choć na camp nou będzie ciężko.Barcelonie wystarczy wygrać 1-0 :wink4:

Będzie więcej niż 1:0... :wink4:

Barca odpadnie :dance:

:no::tongue4: Najsłabsze ogniwo w Barcie to bramkarz... :disgust:
Opublikowano

Skad sie bierze tylu sezonowych kibicow barcy?

Banka pekla i skonczy sie sen barcy o mistrzostwach.

Pepe jak zwykle nie pokazal trenerskiego kunsztu....

Opublikowano

Pepe jak zwykle nie pokazal trenerskiego kunsztu....

Po pierwsze to jest Pep (Josep) po drugie masz racje nie trafil ze zmianami , myslal ze wygraja spokojnie zdjol bardzo produktywnego zawodnika ,ktory gral zarowno z przodu jak i z tylu i wstawil lajze Keite ... :wallbash: , druga zmiana kompletnie nie zrozumiana. Taki Adriano to powienien grac duzo wczesniej, jesli wogole. Moim zdaniem zdjac Pedro , wpuscic Masche i Inieste przesunac do przodu Messiego na prawo a Ville na szpice - IMO padlyby kolejne bramki z takiego ustawienia.

Po drugie zadna banka nie pekla , jest mecz i rewanz i nie zapominajmy o tym .

Po trzecie tak na chlodno (bo wczoraj mi w glowie buzowalo), Barcelona nie zagrala na 100% swoich mozliwosci z prostej przyczyny to Arsenal musial sie pocic na 100% (ledwo wygrywajac u siebie) zeby uzyskac korzystny wynik Barcelona miala w swiadomosci ze graja rewanz u siebie. Fakt ze frajersko stracili 1sza bramke , takie strzaly to wpadaja w 2giej lidze - kompletny blad Valdesa i tu nie ma co sie zachwycac strzalem Van Persiego.

Po czwarte wystarczy przesledzic ostatnie 3 lata zeby zauwazyc ze Barcelona najslabiej gra w Lutym - zawsze . Forma przychodzi na koniec marca poczatek kwietnia. Ale mysle ze juz na 8 marca beda w 85-90% swojej dyspozycji , i mam przeczucie ze tyle wystarczy. Bo skoro Arsenal gral wczoraj na 100% swoich mozliwosci albo i wiecej i wymeczyl 2:1 - tak naprawde to Messiego bramka nie uznana do tej pory nie wiem dlaczego ... to jesli Barca zagra na 90% swoich mozliwosci +CN to mozna pozwolic sobie na optymistyczne patrzenie na awans Barcelony .

Opublikowano

No i Barca dostała. :disgust: Ale w rewanżu będzie lepiej. :gwizdanie: :wink4:

będzie :good:

brawa dla Arsenalu....choć na camp nou będzie ciężko.Barcelonie wystarczy wygrać 1-0 :wink4:

i sędziego... na camp nou wygra 2-0 i będzie pozamiatane :decayed::wink4:
Opublikowano
  • Autor

najlepszy był Maradona :wink4:

O nie nie, zdecydowanie PELE :naughty:

Opublikowano

najlepszy był Maradona :wink4:

O nie nie, zdecydowanie PELE :naughty:

na tamte czasy ... w dzisiejszym footbalu taki Pele czy Maradona to byliby pilkarze dobrzy/przecietni , ale napewno nie wybitni jak niektorzy. Zmienil sie styl gry przedewszystkim zmienila sie obrona.

Opublikowano
  • Autor

na tamte czasy ... w dzisiejszym footbalu taki Pele czy Maradona to byliby pilkarze dobrzy/przecietni , ale napewno nie wybitni jak niektorzy. Zmienil sie styl gry przedewszystkim zmienila sie obrona.

Ale nie wiesz czy jakby się szkolili w tych czasach to nie byliby również wybitni i teraz...

Takie porównania za bardzo nie mają sensu czy by Sobie poradzili i na jakim poziomie by grali...

Najważniejsze że w Swoich czasach byli wyjątkowi :wink4:

Opublikowano

Najważniejsze że w Swoich czasach byli wyjątkowi :wink4

jasne :good: ,tez uwazam ze te porowniania sa bezsesowne

Opublikowano

Kto ogląda meczyk? :naughty:

Opublikowano

Kto ogląda meczyk? :naughty:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.